Nieuw
Wendeling 917824 TC EmmenAngelslo
€ 299.000 k.k.
- 112 m²wonen
- 194 m²perceel
- 3slaapkamers
- Aenergielabel
Omschrijving
Bent u op zoek naar een woning met een bad- en slaapkamer op de begane grond? Dan is deze levensloopbestendige twee-onder-één-kapwoning aan de Wendeling in Emmen zeker het bekijken waard.
De woning is gelegen op een fraaie locatie met aan de voorzijde vrij uitzicht over een breed grasveld en openbaar groen. Daarbij bevindt het uitgebreide en overdekte winkelcentrum van Angelslo zich op slechts enkele minuten lopen en ook overige voorzieningen zoals bijvoorbeeld openbaar vervoer, medische voorzieningen en sportfaciliteiten liggen op korte afstand.
Deze in 1998 gebouwde woning biedt een praktische indeling gecombineerd met een verzorgde en moderne afwerking. Aan de voorzijde bevindt zich de straatgerichte keuken met een moderne keukenopstelling, voorzien van diverse inbouwapparatuur. Vanuit de keuken kijkt u vrij weg over het groen, wat zorgt voor een prettig ruimtelijk gevoel. Aansluitend bevindt zich de tuingerichte woonkamer met tuindeur naar de achtertuin. Op de begane grond zijn daarnaast een slaapkamer en moderne badkamer (2021 vernieuwd) aanwezig, waardoor gelijkvloers wonen mogelijk is. Verder beschikt de woning op de begane grond over een toilet, een bijkeuken en een berging. De bijkeuken en berging zijn gerealiseerd in de voormalige garage, waardoor extra praktische (opberg)ruimte is ontstaan. De verdieping biedt nog eens twee slaapkamers, een overloop en een kastruimte met opstelplaats van de cv-ketel. Eén van de slaapkamers beschikt bovendien over een infrarood sauna.
Ook op het gebied van duurzaamheid en onderhoud is er veel aandacht besteed aan de woning. Vrijwel de gehele woning is voorzien van kunststof kozijnen met HR++ beglazing, wat zorgt voor een onderhoudsarm geheel. Daarnaast is de woning voorzien van vloer-, muur- en dakisolatie. In 2016 zijn er bovendien 16 zonnepanelen geplaatst. Deze voorzieningen hebben geresulteerd in een gunstig energielabel A.
Het geheel staat op een perceel van 194 m². De achtertuin (patiotuin) is gelegen op het westen, waardoor u hier langdurig van de zon kunt genieten. Onder de aluminium terrasoverkapping is het prettig verblijven tot in de late avonduren. Ook is er inde achtertuin een vrijstaande schuur aanwezig. De voortuin is verzorgd aangelegd en op eigen terrein is parkeergelegenheid aanwezig.
De woning is door de jaren heen goed onderhouden en verkeert in een goede staat. De afwerking van wanden, vloeren en plafonds is eigentijds uitgevoerd en ook de keuken en badkamer hebben een moderne uitstraling. Hierdoor is een instapklaar geheel ontstaan!
Kortom, een verzorgde, levensloopbestendige en praktische woning op een aantrekkelijke locatie in de wijk Angelslo. Maak gerust een afspraak om Wendeling 91 in Emmen zelf te bekijken.
Indeling:
Begane grond: Hal/entree, meterkast, woonkamer (tuingericht en v.v. tuindeur), open keuken (v.v. moderne keukenopstelling en v.v. inductiekookplaat, afzuigkap, koelkast, vaatwasser en combi-oven), achterhal, toilet (netjes en v.v. fonteintje), badkamer (in 2021 vernieuwd, modern en inloopdouche, wasmachine aansluiting, wastafelmeubel en designradiator, tevens v.v. vloerverwarming), bijkeuken en berging/schuur (de bijkeuken en berging/schuur zijn gesitueerd in de voormalige garage).
Eerste verdieping: Overloop, kastruimte (v.v. opstelplaats van de cv-ketel) en twee slaapkamers (één v.v. infrarood sauna).
Buiten: Aluminium terrasoverkapping en vrijstaande schuur (uitgevoerd in Keralit).
Informatie:
- Bouwjaar woning 1998;
- Woning v.v. dak-, muur-, vloerisolatie en isolatieglas (HR++);
- Cv-ketel, Vaillant, bouwjaar 2016;
- 16 zonnepanelen aanwezig (geïnstalleerd in 2016);
- Energielabel A, geldig t/m 07-05-2036;
- Levensloopbestendige woning (bad- en slaapkamer beneden aanwezig);
- Tuingerichte woonkamer;
- Straatgerichte keuken met fraai, vrij uitzicht (moderne keukenopstelling v.v. inbouwapparatuur);
- In totaal drie slaapkamers aanwezig;
- Infrarood sauna aanwezig;
- Moderne badkamer aanwezig (in 2021 vernieuwd);
- Gebruiksoppervlakte wonen 112 m2;
- Inhoud woning 396 m3;
- Gebouwgebonden buitenruimte 14 m2;
- Externe bergruimte 6 m2;
- Perceelgrootte 194 m2
- Achtertuin gelegen op het westen (perfecte bezonning en tevens v.v. aluminium terrasoverkapping en vrijstaande schuur);
- Patio achtertuin;
- Verzorgde voor- en achtertuin;
- Parkeergelegenheid op eigen terrein aanwezig;
- Gelegen nabij alle voorzieningen in de wijk, het overdekte en uitgebreide winkelcentrum van Angelslo ligt zelfs op loopafstand;
- Centrum van Emmen op circa 10 fietsminuten gelegen.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 299.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.670
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1998
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 112 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 14 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Perceel
- 194 m²
- Inhoud
- 396 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Sauna, inloopdouche, vloerverwarming, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, rolluiken, sauna, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Kadastrale gegevens
- EMMEN F 13561
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 194 m²
- Achtertuin
- 39 m² (7,00 meter diep en 5,50 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaand kunststof
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
22-5-2026
Op Funda
Buurt

Angelslo
Emmen- Inwoners
- 7.725
- Gezin met kinderen
- 26%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 2.257
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.