Nieuw
Oldenzaalsestraat 89-3047511 DZ EnschedeCity
€ 240.000 k.k.
- 62 m²wonen
- 1slaapkamer
- Benergielabel
BlikvangerLicht en instapklaar appartement in hartje Enschede!
Omschrijving
Wie graag midden in het stadsleven woont, maar thuis juist rust en comfort zoekt, voelt zich hier direct op z’n plek. Dit verzorgde appartement combineert een verrassend lichte leefruimte met een open uitzicht, een moderne afwerking en een praktische indeling die prettig aanvoelt vanaf het eerste moment. De woonkamer en open keuken vormen samen één uitnodigende leefruimte waar het daglicht royaal binnenvalt. Ook de vernieuwde badkamer, de keuken met diverse vernieuwde apparatuur en de nette afwerking maken dit appartement direct instapklaar.
Ligging en omgeving
De ligging is ideaal voor wie graag alles dichtbij heeft. Vanuit het appartementencomplex wandel je zo het centrum van Enschede in, met winkels, horeca, terrassen en het station op korte afstand. Tegelijkertijd woon je hier opvallend vrij dankzij de open ligging en het uitzicht over de omliggende bebouwing. Het complex is keurig onderhouden, voorzien van een lift en maakt onderdeel uit van een gezonde en actieve VvE. Ook de bereikbaarheid richting uitvalswegen en openbaar vervoer is uitstekend.
Indeling
Entree
De centrale entree van het complex is verzorgd opgezet en voorzien van een liftinstallatie en intercom. Op de begane grond beschikt het appartement daarnaast over een eigen berging met elektra – ideaal voor fietsen, opslag of hobbyspullen.
Het appartement
Binnenkomst in de hal geeft direct toegang tot vrijwel alle ruimtes van het appartement. Wat meteen opvalt, is de praktische opzet en de verzorgde afwerking met rustige kleuren en een doorlopende vloer die het geheel een prettige eenheid geeft.
De woonkamer voelt heerlijk licht dankzij de grote raampartijen en de openslaande deur naar het balkon. Er is volop ruimte voor een comfortabele zithoek én een gezellige eettafel bij het raam. Vanuit hier kijk je vrij weg over de omgeving, wat zorgt voor een ruimtelijk gevoel.
De open keuken sluit mooi aan op de leefruimte en is uitgevoerd in een moderne opstelling met houten werkbladen, lichte fronten en een donkere tegelwand die voor een eigentijds contrast zorgt. Diverse apparatuur is kort geleden vernieuwd.
Aan de rustige zijde van het appartement ligt de ruime slaapkamer. Dankzij het formaat is hier eenvoudig plaats voor een groot bed en extra kastruimte.
De badkamer is in 2020 vernieuwd en uitgevoerd in een frisse, moderne stijl. De ruimte beschikt over een inloopdouche, wastafelmeubel en aansluitingen voor de wasapparatuur. Daarnaast is er een separaat toilet aanwezig.
Buitenruimte
Het balkon ligt aan de woonkamerzijde en vormt een fijne plek om even buiten te zitten met uitzicht over de straat en de omliggende bebouwing.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar: 1985
- Woonoppervlakte: 62 m²
- Type woning: Appartement (galerijflat)
- Energielabel: B (geldig tot 22-07-2026)
- Aantal slaapkamers: 1
- In het centrum gelegen
- Keurig onderhouden complex met lift
- Badkamer vernieuwd in 2020
- Luxe keuken voorzien van diverse vernieuwde apparatuur
- Goed geïsoleerd en voorzien van kunststof kozijnen
- Gezonde en actieve VvE
- Eigen berging voorzien van elektra
- Servicekosten: € 175,- per maand
- In de koopakte zal een 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen.
Aanvaarding: In overleg.
Deze presentatie is informatief en geheel vrijblijvend. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend.
Interesse in dit huis? Schakel direct je eigen Twentse NVM-aankoopmakelaar in. Je NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vind je op Funda.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 240.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.871
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 175,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Galerijflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1985
- Soort dak
- Plat dak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 62 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 4 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Inhoud
- 190 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 2 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, lift, en mechanische ventilatie
- Gelegen op
- 3e woonlaag
- Cv-ketel
- HRC intergas ( combiketel uit 2014, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ENSCHEDE B 7452
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 175,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
13-5-2026
Op Funda
Buurt

City
Enschede- Inwoners
- 3.900
- Gezin met kinderen
- 7%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.760
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.