Verkocht
- 177 m²wonen
- 617 m²perceel
- 4slaapkamers
- A++energielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 15 augustus 2025
- Verkoopdatum
- 11 september 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Gratis waardebepaling avn je eigen woning? Nieuwsgierig naar onze actieve Verkoopstrategie? Bel Wim: 06-25082239 NSP Wegter Makelaars
Vrijstaande woning op een rustige, landelijk gelegen locatie in Erm.
Aan de knusse straat de Brinken, in een prettige en kleinschalige buurt van Erm, staat deze charmante vrijstaande woning uit 2002.
Perfect voor wie houdt van rust, ruimte en comfort in een groene landelijke omgeving.
Een en al rust, dit is ongekend en uniek! Uitzicht op de weilanden met paarden vanuit je woning.
De woning is flink verduurzaamd (Label A++) en is degelijk gebouwd met een fraaie landelijke architectuur.
Deze woning heeft veel leefruimte. Er is een royale woonkamer en keuken en een extra kamer op de begane grond .
Begane grond:
Entrée, royale hal met vide, meterkast, toilet met fontein, royale woonkamer met sfeervolle open haard en met openslaande deuren naar de schitterende omsloten tuin met zonneterras.
Vanuit de woonkamer is er een aangrenzende werkkamer of slaapkamer en er is een
ruime woonkeuken v.v. luxe inbouwkeuken met apparatuur.
Tevens een royale bijkeuken die ook als werkkamer gebruikt kan worden.
Eerste verdieping:
Overloop met 3 slaapkamers waarvan de ouderslaapkamer een royale inloopkast heeft , een luxe badkamer v.v. een hoekligbad; een inloopdouche; een vrijhangend toilet en een dubbele wastafel met meubel.
Tweede verdieping:
Er is een zolderberging, die via een vlizotrap bereikbaar is.
Aanvullende informatie woning:
Deze woning is degelijk gebouwd en heeft modern comfort: heeft een Energielabel A ++
en is dus flink verduurzaamd:
Geheel v.v. isolatie en er is extra Tonzon vloerisolatie-en bodemisolatie aangebracht.
Daarnaast is er onlangs in december 2024 een Remeha Hybride luchtwarmtepomp geplaatst type Elga Ace 6 KW monoblock.
De isolerende beglazing betreft HR beglazing
In 2023 is er een Airco geplaatst.
Er is de mogelijkheid om slapen- en baden beneden te realiseren.
Dus aantrekkelijk voor toekomstbestendig wonen.
Ook is er een berging en een overkapping met sluitbare lamellen bij de woning
Aanvullende informatie omgeving:
Gelegen in een rustig en autoluw deel van Erm, met vrij uitzicht.
Goede bereikbaarheid : nabij uitvalswegen naar Emmen,Hoogeveen,Meppel, Zwolle en Assen
Deze locatie is ideaal voor natuurliefhebbers en voor gezinnen:
Recreatieplas , openbare voorzieningen, scholen en winkels in de directe omgeving.
Rust en privacy zijn gegarandeerd in deze rustige straat
Ruime kavel met tuin die verzorgd, zonnig en onderhoudsvriendelijk is.
Nieuwsgierig geworden? Plan een bezichtiging via Funda en wij geven graag een rondleiding in deze fraaie woning!
Een unieke kans om in Erm te wonen in een fraai;degelijk, comfortabel en toekomstbestendig woonhuis.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 665.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.757
- Bouwjaar
- 2002
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 177 m²
- Overige inpandige ruimte
- 12 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 1 m²
- Externe bergruimte
- 11 m²
- Perceel
- 617 m²
- Inhoud
- 694 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Voorzieningen
- Airconditioning, buitenzonwering, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, rolluiken, en rookkanaal
Energie
- Energielabel
- A++
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel, open haard, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas HRe (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Kadastrale gegevens
- SLEEN R 1704
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 617 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, beschutte ligging, in bosrijke omgeving en landelijk gelegen
Populariteit
6.922x
Bekeken
91x
Bewaard
15-8-2025
Op Funda
Buurt

Erm
Erm- Inwoners
- 380
- Gezin met kinderen
- 39%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.