Verkocht
Moark 109269 MB FeanwâldenFeanwâlden
€ 409.000 k.k.
- 120 m²wonen
- 330 m²perceel
- 4slaapkamers
- Aenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 13 juni 2026
- Verkoopdatum
- 28 juni 2026
- Looptijd
- 2 weken
Omschrijving
Op een gewilde locatie aan de rand van Feanwâlden, direct nabij het prachtige natuurgebied ‘It Bûtenfjild’, staat deze onderhoudsarme half vrijstaande woning met zonnige tuin op het zuiden en een ruime houten garage.
De woning is gelegen op een royale en brede kavel van 330 m² eigen grond. De onderhoudsarme achtertuin ligt op het zuiden en beschikt over onder andere twee ruime zonneterrassen, waardoor je de hele dag optimaal kunt genieten van het zonnetje.
Deze aantrekkelijke woning is onderhoudsvriendelijk uitgevoerd met (deels) kunststof kozijnen, kunststof goten en gevelbekleding. Daarnaast is de woning optimaal geïsoleerd en voorzien van een energiezuinige HRE-combiketel, wat resulteert in lage energielasten en een gunstig energielabel A.
De ruime houten garage van circa 40 m² (inclusief luifel) biedt volop mogelijkheden voor hobby, opslag of het stallen van voertuigen. De garage vraagt wel aandacht qua onderhoud. Op de brede en lange oprit biedt volop parkeergelegenheid op eigen erf.
De woning bevindt zich aan een rustige straat in een kindvriendelijke woonomgeving, op korte afstand van een speelveld, speeltuin, scholen, kinderopvang, winkels, sportvoorzieningen en openbaar vervoer, waaronder het treinstation.
Een comfortabele en onderhoudsvriendelijke woning op een prachtige locatie, waar rust, ruimte en natuur samenkomen.
Feanwâlden betreft een dorp aan klein vaarwater, ligt midden in de prachtige Friese Wouden en beschikt over uitstekende voorzieningen en verbindingen. Dankzij de spoorlijn Leeuwarden–Groningen bereik je Leeuwarden al binnen 11 minuten en Groningen binnen 26 minuten per trein. Dokkum ligt op ca. 15 autominuten afstand.
Voor liefhebbers van natuur en recreatie is de ligging ideaal. De Feanwâldster Feart staat in open verbinding met de unieke natuur- en recreatiegebieden De Houtwiel en It Bûtenfjild, waar u kunt genieten van wandelen, fietsen en varen in een schitterende omgeving.
Feanwâlden is verder gunstig gelegen nabij diverse uitvalswegen (Centrale As, de Haak, nieuwe N381) naar onder andere Dokkum, Leeuwarden en Drachten.
Begane grond: zij-entree, ruime hal met laminaatvloer, toilet met fonteintje, L-vormige woonkamer met laminaatvloer, halfopen keuken met laminaatvloer, moderne hoekopstelling voorzien van diverse inbouwapparatuur, bijkeuken met plavuizenvloer, vaste kast, witgoed-aansluitingen, c.v.-opstelling en achter-entree.
1e verdieping: overloop met laminaatvloer, 3 ruime slaapkamers met laminaatvloer waarvan 1 met vaste kastenwand, lichte en complete badkamer met ligbad, douche, badkamermeubel, 2e toilet en vernieuwd dakraam.
2e verdieping: vaste trap naar overloop met bergruimte en ruimte voor werkplek, 4e slaapkamer.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 409.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.408
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1996
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 120 m²
- Externe bergruimte
- 40 m²
- Perceel
- 330 m²
- Inhoud
- 400 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Voorzieningen
- Dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- HRE Intergas (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Kadastrale gegevens
- VEENWOUDEN F 4099
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 330 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 130 m² (10,00 meter diep en 13,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Garage
- Soort garage
- Vrijstaande houten garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra
- Isolatie
- Geen isolatie
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
2.015x
Bekeken
20x
Bewaard
12-6-2026
Op Funda
Buurt

Feanwâlden
Feanwâlden- Inwoners
- 3.535
- Gezin met kinderen
- 32%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.434
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




