Nieuw
Bosakker 104855 BB GalderKern Galder
€ 495.000 k.k.
- 118 m²wonen
- 239 m²perceel
- 3slaapkamers
- Benergielabel
BlikvangerRuime 2-onder-een-kap woning op een rustige en aantrekkelijke locatie
Omschrijving
Op zoek naar een ruime twee onder een kapwoning met garage, eigen oprit, carport én een zonnige achtertuin op het zuiden? Dan zou dit zomaar jouw nieuwe thuis kunnen zijn!
Deze leuke woning ligt op een rustige en aantrekkelijke locatie waar je het beste van twee werelden combineert. Op loopafstand ligt de natuurlijke speeltuin 'Speelakker', een heerlijke plek voor kinderen met volop speelruimte en een vrij uitzicht richting het Markdal. Ook een basisschool, kinderopvang en sportvoorzieningen bevinden zich in de directe omgeving, wat het dagelijks leven hier extra comfortabel maakt. Tegelijkertijd zit je zo in het bruisende centrum van Breda, dat je zelfs eenvoudig met de fiets bereikt. En heb je behoefte aan rust en natuur? Dan liggen het Markdal, het Mastbosen de Galderse Meren letterlijk om de hoek!
Verder beschikt de woning over een fijne woonkamer met open keuken, waar je een prettige en open leefruimte ervaart. Op de verdiepingen vind je drie slaapkamers en een badkamer, aangevuld met een zolderkamer die je naar eigen wens kunt gebruiken, bijvoorbeeldals extra slaapkamer, werkplek of hobby-/wasruimte.
Net zo enthousiast als wij? Maak snel een afspraak voor een bezichtiging!
BEGANE GROND
De lichte hal/entree geeft toegang tot de toiletruimte, living en vaste trap naar de eerste verdieping.
De toiletruimte is uitgerust met een fonteintje en zwevend toilet.
De woonkamer voelt direct als een fijne plek waar je samenkomt en tot rust komt. De ruimte is prettig ingedeeld en staat in open verbinding met de keuken, waardoor er een gezellige en toegankelijke leefruimte ontstaat. Hier heb je alle ruimte voor een comfortabele zithoek én een ruime eettafel. De grote raampartij met loopdeur naar de tuin zorgt voor een mooie lichtinval en versterkt het contact met buiten. Op zonnige dagen zet je de deur open en loopt binnen als vanzelf over in buiten, terwijl de bedienbare hor ervoor zorgt dat je ongestoord van de frisse lucht geniet. Daarnaast is er gedacht aan praktisch gemak met een handige trapkast, perfect voor het opbergen van spullen die je graag uit het zicht houdt.
De open keuken is compact van opzet, maar slim en praktisch ingericht waardoor je hier verrassend efficiënt gebruikmaakt van de ruimte. Het kookeiland met 4 pits gaskookplaat vormt het centrale punt en zorgt voor een prettige manier van koken in verbinding met de woonkamer én met buiten. Daarnaast is de keuken voorzien van een combimagnetron, koelkast, een 1 1/4e spoelbak en een losse vaatwasser. Alles wat je nodig hebt is binnen handbereik, waardoor deze keuken zich perfect leent voor dagelijks gebruik.De lichte hal/entree geeft toegang tot de toiletruimte, living en vaste trap naar de eerste verdieping.
De toiletruimte is uitgerust met een fonteintje en zwevend toilet.
De woonkamer voelt direct als een fijne plek waar je samenkomt en tot rust komt. De ruimte is prettig ingedeeld en staat in open verbinding met de keuken, waardoor er een gezellige en toegankelijke leefruimte ontstaat. Hier heb je alle ruimte voor een comfortabele zithoek én een ruime eettafel. De grote raampartij met loopdeur naar de tuin zorgt voor een mooie lichtinval en versterkt het contact met buiten. Op zonnige dagen zet je de deur open en loopt binnen als vanzelf over in buiten, terwijl de bedienbare hor ervoor zorgt dat je ongestoord van de frisse lucht geniet. Daarnaast is er gedacht aan praktisch gemak met een handige trapkast, perfect voor het opbergen van spullen die je graag uit het zicht houdt.
De open keuken is compact van opzet, maar slim en praktisch ingericht waardoor je hier verrassend efficiënt gebruikmaakt van de ruimte. Het kookeiland met 4 pits gaskookplaat vormt het centrale punt en zorgt voor een prettige manier van koken in verbinding met de woonkamer én met buiten. Daarnaast is de keuken voorzien van een combimagnetron, koelkast, een 1 1/4e spoelbak en een losse vaatwasser. Alles wat je nodig hebt is binnen handbereik, waardoor deze keuken zich perfect leent voor dagelijks gebruik.
EERSTE VERDIEPING
De ruime en lichte overloop geeft toegang tot drie slaapkamers, een badkamer en de vaste trap naar de eerste verdieping.
De ouderslaapkamer biedt voldoende plaats voor een tweepersoonsbed en een garderobekast. Het raam is voorzien van een bedienbare hor, zodat je eenvoudig kunt ventileren. Daarnaast is er een aansluiting voor televisie aanwezig.
De kinderkamer is voorzien van een handmatig bedienbaar screen en is tevens voorzien van een inbouwkast.
De derde slaapkamer is nu in gebruik als kledingkamer maar leent zich uitstekend als kinder- of logeerkamer en is voorzien van een handmatig bedienbaar screen.
De badkamer is uitgerust met een ligbad met douchemogelijkheid, een douchecabine met thermostaatkraan en douchescherm, een dubbele wastafel met meubel en een designradiator.
TWEEDE VERDIEPING
De zolderverdieping is zo’n ruimte waar je direct de mogelijkheden van ziet. Onder de schuine kap beschik je over verrassend veel bergruimte aan weerszijden, waardoor je hier moeiteloos al je spullen kwijt kunt zonder dat het ten koste gaat van de loopruimte. Dankzij de twee dakramen valt er voldoende daglicht naar binnen, wat de ruimte een open en bruikbaar karakter geeft.
Daarnaast is deze verdieping praktisch ingericht met de opstelling van de cv combiketel en de aansluitingen voor wasmachine en droger, alles netjes bij elkaar op één plek. Of je hier nu een functionele wasruimte van maakt, een hobbyplek of een rustige werkhoek, je hebt hier de vrijheid om het helemaal naar jouw wensen in te richten.
EXTERIEUR
Aangebouwde houten overkapping
Direct aan de woning ligt een overkapping die al snel uitgroeit tot één van je favoriete plekjes. Hier zit je beschut, maar toch volop in verbinding met de tuin. Of je nu rustig de dag opstart met een kop koffie of ’s avonds lang blijft tafelen, deze plek nodigt uit om elk moment buiten door te brengen. De ruimte is royaal opgezet en biedt alle gelegenheid voor een comfortabele zit- of eethoek, met een fijne mate van privacy.
Het daglicht valt op een prettige manier naar binnen via de lichtkoepels, waardoor de overkapping licht en open aanvoelt. Het geïsoleerde dak draagt bij aan het comfortabele karakter en biedt bovendien interessante mogelijkheden: met een aanpassing is deze ruimte namelijk goed af te sluiten en te betrekken bij het woonhuis, wat extra leefruimte kan opleveren. Een plek die niet alleen praktisch is, maar vooral het woongenot naar een hoger niveau tilt en het buitenleven een vanzelfsprekend onderdeel maakt van je dag!
Zonnige achtertuin op het zuiden
De achtertuin is verzorgd aangelegd en voelt direct prettig en uitnodigend aan. Dankzij de gunstige ligging op het zuiden geniet je hier van extra zonuren gedurende de dag, wat deze buitenruimte nog aantrekkelijker maakt. Het gazon zorgt voor een open en rustig geheel en biedt bovendien volop ruimte voor kinderen om vrij te spelen, terwijl het pad je op een natuurlijke manier door de tuin leidt en verschillende plekken met elkaar verbindt. Hier heb je alle ruimte om te ontspannen, te spelen of gewoon even te genieten van het buiten zijn.
Achterin de tuin vind je een speels element dat voor een leuke dynamiek zorgt en de tuin nét dat beetje extra geeft. Langs de erfafscheidingen zorgen borders en groene accenten voor een verzorgde uitstraling en een fijne mate van privacy, waardoor je hier ongestoord kunt zitten.
Ook wanneer de avond valt blijft het een heerlijke plek, dankzij de aanwezige tuinverlichting die eenvoudig te bedienen is vanuit binnen. Zo geniet je op elk moment van de dag van een tuin die niet alleen praktisch is ingericht, maar vooral een fijne sfeer uitstraalt.
Carport
De carport vormt een fijne aanvulling op de woning en biedt je de mogelijkheid om je auto altijd droog te parkeren. Direct gelegen naast de woning en in verbinding met de garage, zorgt dit voor een logische indeling van het geheel.
Afmeting: 3,45 m x 4,85 m.
Aangebouwde garage met eigen oprit
De aangebouwde garage is een veelzijdige ruimte die je op meerdere manieren kunt gebruiken. Vanaf de oprit heb je toegang via een stalen kanteldeur, terwijl de aparte loopdeur het dagelijks gebruik extra comfortabel maakt. Ideaal wanneer je snel even naar binnen wilt om bijvoorbeeld fietsen te pakken of de container buiten te zetten. Daarnaast is de garage ook bereikbaar vanuit de achtertuin, wat het geheel extra functioneel maakt. Binnen beschik je over een ruime opzet met volop mogelijkheden. Of je nu extra opslagruimte nodig hebt, een plek zoekt voor je hobby of gewoon alles netjes georganiseerd wilt houden, hier kan het allemaal. Dankzij de aanwezige elektra is de ruimte bovendien goed bruikbaar voor uiteenlopende doeleinden. De oprit biedt daarnaast parkeergelegenheid aan twee auto's.
Afmeting: 3,45 m x 5,92 m.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 495.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.195
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1997
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 118 m²
- Overige inpandige ruimte
- 20 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 41 m²
- Perceel
- 239 m²
- Inhoud
- 473 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, dubbele wastafel, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel en natuurlijke ventilatie
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit ( combiketel uit 2011, eigendom)
Kadastrale gegevens
- CHAAM H 1355
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 239 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage en garage met carport
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
779x
Bekeken
19x
Bewaard
17-4-2026
Op Funda
Buurt

Kern Galder
Galder- Inwoners
- 780
- Gezin met kinderen
- 38%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




