Nieuw
Drossaardstraat 185663 ER GeldropZesgehuchten
€ 565.000 k.k.
- 151 m²wonen
- 280 m²perceel
- 5slaapkamers
- Benergielabel
Omschrijving
Deze ruime hoekwoning in de geliefde wijk Zesgehuchten in Geldrop heeft veel leefruimte, een moderne afwerking en uitstekend wooncomfort. Met vijf slaapkamers, twee badkamers en een slimme en veelzijdige indeling is dit een ideale gezinswoning waar iedereen zijn eigen plek vindt. De woning is bovendien volledig uitgerust met hedendaagse voorzieningen zoals airconditioning op iedere verdieping, kunststof kozijnen met HR++ glas en zonnepanelen, wat zorgt voor comfort én energiezuinig wonen. Ook de buitenruimte is een echt pluspunt, met een fraai aangelegde voor- en achtertuin.
Begane grond
Entree
Je komt binnen in een verzorgde hal met ruimte voor een garderobe. Hier bevinden zich het toilet, de trapkast, de trapopgang en de deur naar de woonkamer. In de hal ligt een nette houten vloer die is doorgelegd over de gehele benedenverdieping, wat zorgt voor een rustige en warme uitstraling. Het toilet is volledig betegeld en voorzien van een hangend closet en fonteintje.
Woonkamer en keuken
Bij binnenkomst in de woonkamer valt direct de ruimte op. Aan de voorzijde bevindt zich een gezellige zithoek met grote raampartijen en een sfeervolle open haard. In het midden van de woning ligt de eethoek, waar eenvoudig plaats is voor een grote eettafel. Hier hangt tevens een airco en sta je in directe verbinding met de open keuken.
De moderne keuken is ingericht in een praktische U-opstelling en uitgevoerd in een stijlvolle combinatie van wit, zwart, grijs en houtaccenten. In de grote kastenwand bevinden zich de koelkast, combi-oven en veel opbergruimte. Verder beschikt de keuken over een inductiekookplaat, spoelbak, vaatwasser en volop kastruimte in zowel de onder- als bovenkasten.
Achter de keuken bevindt zich een multifunctionele ruimte met een prachtige lichtstraat en schuifpui naar de tuin. Dankzij de enorme hoeveelheid daglicht is dit een heerlijke plek die perfect gebruikt kan worden als extra zitkamer, speelkamer of thuiskantoor. Vanuit hier is tevens de bijkeuken bereikbaar. Hier vind je de witgoedaansluitingen en een loopdeur naar de achtertuin.
Eerste verdieping
Overloop
Via de nette trap bereik je de eerste verdieping. Hier bevinden zich vier slaapkamers en de ruime badkamer.
Slaapkamers
De eerste slaapkamer ligt aan de voorzijde en is royaal van formaat. Dankzij de loopdeur naar het balkon en de extra ramen geniet deze kamer van veel lichtinval. Ook hangt hier een airco.
De tweede slaapkamer ligt aan de achterzijde en wordt momenteel gebruikt als werkkamer. Uiteraard is deze ruimte ook uitstekend geschikt als kinder- of hobbykamer. Ook hier zorgen de raampartijen voor een prettige hoeveelheid daglicht.
De andere twee slaapkamers zijn qua formaat vergelijkbaar en ideaal te gebruiken als kinderkamers.
Badkamer
De moderne badkamer is ruim opgezet en uitgevoerd in een stijlvolle combinatie van wit en zwart. De ruimte beschikt over een ligbad, inloopdouche, dubbele wastafel, toilet en een kiepraam voor natuurlijke ventilatie. Daarnaast is de badkamer voorzien van comfortabele vloerverwarming.
Tweede verdieping
De tweede verdieping vormt een echte verrassing. Op de voorzolder bevinden zich de cv-installatie, extra bergruimte en een dakraam.
Slaapkamer en badkamer
De royale slaapkamer met geïntegreerde badkamer maakt deze verdieping bijzonder compleet. Aan zowel de voor- als achterzijde bevinden zich grote dakkapellen met draaikiepramen, inbouwspots en praktische bergruimte. Hierdoor ontstaat een zeer lichte en ruime verdieping. Ook hier hangt een airco.
De slaapkamer biedt voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en een grote kledingkast. De moderne badkamer bevindt zich in dezelfde ruimte en is compleet ingericht met een ruime inloopdouche, wastafel en toilet.
Exterieur
Achtertuin
De fraai aangelegde achtertuin is bereikbaar via de openslaande tuindeuren en de loopdeur vanuit de bijkeuken. Direct aan de gevel ligt een fijn terras. Via een looppad bereik je de achterzijde van de tuin, waar nette borders met diverse beplanting en gras zijn aangelegd.
Achterin bevindt zich een gezellige zithoek onder de overkapping. Daarnaast is er een berging aanwezig voor fietsen en tuingereedschap. De tweede overkapping biedt extra mogelijkheden als opslagruimte of aanvullende zithoek. De tuin is volledig omheind met een fraaie donkere schutting, wat zorgt voor veel privacy.
Voortuin
Ook de voortuin is verzorgd aangelegd met diverse bomen en groenvoorzieningen. Via de linkerzijde bereik je eenvoudig de achterom.
Omgeving
De woning ligt in de populaire wijk Zesgehuchten, een rustige en kindvriendelijke woonomgeving met veel groen. In de directe omgeving bevinden zich speeltuinen en de Beekweide, een fijne plek voor kinderen om te spelen.
Scholen, kinderopvang, supermarkten en andere winkels liggen op korte afstand. Daarnaast bevindt het station van Geldrop zich op loopafstand, waardoor reizen met de trein erg eenvoudig is.
Ook de uitvalswegen richting Eindhoven, Helmond en de A67 zijn snel bereikbaar. Hier woon je rustig, met alle voorzieningen binnen handbereik.
- Vloerverwarming in de badkamer
- 8 zonnepanelen
- Rustige en kindvriendelijke ligging in Zesgehuchten
- Vraagprijs
- € 565.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.742
- Bouwjaar
- 1966
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 151 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 2 m²
- Externe bergruimte
- 8 m²
- Perceel
- 280 m²
- Inhoud
- 535 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 7 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, 2 inloopdouches, ligbad, 2 toiletten, vloerverwarming, 2 wastafelmeubels, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, natuurlijke ventilatie, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dakisolatie en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit HR ProLine NxT (gas gestookt combiketel uit 2017)
Kadastrale gegevens
- NUENEN E 519
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 280 m²
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
19-5-2026
Op Funda
Buurt

Zesgehuchten
Geldrop- Inwoners
- 3.975
- Gezin met kinderen
- 33%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.993
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.