Verkocht
- 204 m²wonen
- 480 m²perceel
- 4slaapkamers
- Aenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 20 maart 2025
- Verkoopdatum
- 5 april 2025
- Looptijd
- 2 weken
Omschrijving
Welkom in de vriendelijke en rustige wijk Pagepark, waar comfort, ruimte en stijl samenkomen. Op loopafstand van de woning bevindt zich een fijne speeltuin waar gezinnen samen met andere ouders ontspannen en veilig hun kinderen kunt laten spelen. In de directe nabijheid van het Pagepark bevinden zich zowel basisscholen als een vo-school.
De woning bevindt zich dichtbij de bossen en het recreatiegebied en natuurgebied "De Maasduinen" waar u kunt fietsen en wandelen. Het centrum waar supermarkten, mooie boetiekwinkeltjes en leuke cafe’s en restaurants te vinden zijn bevindt zich op slechts 1 kilometer van de woning. Ook is het hier altijd goed toeven op de zonnige terrassen. Nijmegen is op 25 autominuten afstand, evenals Venray/Venlo en de uitvalswegen A73/A77.
Wat deze woning zo verrassend maakt:
De woning is gelegen op korte afstand van recreatie en natuurgebied de Maasduinen waar je kunt wandelen en recreëren.
Dichtbij het centrum van Gennep waar je heerlijk kunt shoppen of een terrasje kan pakken
Licht interieur door de vele ramen en opslaande deuren
Royale leefruimte met mogelijkheden voor een studeerruimte, kantoorhoek of speelkamer voor de (klein)kinderen.
Bijkeuken met ingerichte koffiehoek en keukenblok.
De tuin is gelegen op het zuiden en zeer zonnig met een designoverkapping gemaakt door Philip Somers en geïnspireerd op La gare du Nord in Parijs.
De tuin beschikt over twee zonneterrassen, ideaal voor het buitenleven.
Overkapte buitenkeuken ideaal om te barbequeën of te genieten met vrienden.
Indeling van de woning:
Begane grond:
Bij binnenkomst komt u in een ruime hal met garderobe en een toilet met fonteintje. Onder de trap is extra bergruimte gecreëerd door de ruimte volledig te betegelen. De huiskamer met een warme vloer van klassiek natuursteen, heeft een verrassende indeling. De verbinding met de keuken zorgt ervoor dat degene die kookt toch nog betrokken is bij de huiskamer. Een aparte leeshoek kan ook gebruikt worden als studeerruimte, kantoorhoek of speelhoek voor kinderen. De royale U-vormige leefruimte wordt gekarakteriseerd door de vele ramen, wat zorgt voor een zeer licht interieur. Aan de achterzijde van de woning bevinden zich openslaande deuren die toegang geven tot de tuin en het terras, welke voorzien is van een fraaie overkapping in dezelfde stijl als de woning.
De halfopen leefkeuken is een op maatgemaakte designkeuken van een gerenommeerde ontwerper die voldoet aan de wensen van iemand die graag kookt. Zowel als u een snelle maaltijd of een uitgebreid menu wilt koken is deze keuken een genot om in te werken. De keuken is uitgerust met diverse inbouwapparatuur: een koelkast, vriezer, vaatwasser, twee ovens en een close-in boiler voor het warme water.
Vanuit de keuken heeft u toegang tot zowel het terras als de bijkeuken. Deze bijkeuken voegt veel toe. Zo is er een koffiehoek ingericht maar ook het marmeren werkblad van het keukenblok is ideaal voor iemand die graag een deeg maakt om te bakken. De bijkeuken biedt verder bergruimte en is te bereiken via een buitendeur vanuit de carport.
Eerste verdieping:
De eerste verdieping beschikt over een ruime en lichte overloop met veel daglicht. De verdieping telt drie slaapkamers, elk met een eigen Frans balkon. De kleinste slaapkamer heeft een eigen wastafel, de tweede slaapkamer wordt gebruikt als werkkamer en de royale ouderslaapkamer is voorzien van airconditioning.
De badkamer is uitgerust met een inloopdouche, ligbad en een wastafel met meubel. De muren zijn gedeeltelijk afgewerkt met beton cire, terwijl de douchehoek betegeld is. Het aparte toilet is bereikbaar vanuit de overloop.
Zolderverdieping:
De zolder biedt een open ruimte, die momenteel wordt gebruikt als logeerkamer, maar eenvoudig kan worden omgebouwd tot een extra slaapkamer. De ramen aan de voorzijde bieden uitzicht op het bos. In het midden van de zolder bevinden zich de technische installaties, zoals de cv-installatie, mechanische ventilatie, omvormer en aansluitingen voor wasmachine en droger. Aan de andere kant is er ruimte voor een walk-in closet en extra bergruimte.
Buiten:
Een zonnige tuin op het zuiden waarbij een terras aan het huis met een designoverkapping gemaakt door Philip Somers en geïnspireerd op La gare du Nord in Parijs. De vloer is van wit Carrera-marmer en het dak is voorzien van veiligheidsglas. In alle jaargetijden nodigt dit terras uit om lekker buiten te gaan zitten. Een tweede terras wordt gevormd door twee prachtige platanen die in de zomer zorgen voor verkoeling. Dit schaduwterras grenst aan een overkapte buitenkeuken waar je in de zomer heerlijk kunt koken, bakken of barbecueën maar vooral met vrienden en familie tot laat kunt genieten. Mocht het iets frisser worden dat zorgt een buitenhaard hier voor sfeer en warmte. De tuin zelf is vooral in de zomer een oase van groen waarin diverse planten, fruit- en loofbomen en kruiden ervoor zorgen dat deze steeds een nieuwe aanblik geven. Kortom, een heerlijke volwassen en veelzijdige tuin waar in geleefd mag worden.
De tuin is prachtig aangelegd en biedt een vrije ligging aan de zijkant van de woning. Ook is er een lichtplan aangelegd in de tuin waar je 6 lichtpunten op kunt aansluiten. Deze zijn van binnenuit te bedienen. In de tuin is tevens een waterpomp aangelegd die grondwater oppomt voor de beregeningsinstallatie.
De bijgebouwtjes in de tuin zijn op dit moment ingericht als klus- en hobbyruimte en opbergruimte voor fietsen of tuingereedschap. Niet alleen ontzettend praktisch maar ook heel prettig voor iemand die graag creatief bezig is.
Er is zowel aan de voor- als aan de zijkant van het perceel een achterom.
Parkeren:
Op de oprit is ruimte voor het parkeren van twee auto’s. De carport bevindt zich aan de voorzijde van de woning.
Overige informatie:
Bouwjaar woning: 2006
Woonoppervlak: 204m²
Perceeloppervlak: 480m²
Energielabel: A
Verwarming: CV ketel vailliant ecotc plus en gedeeltelijk vloerverwarming
Zonnepanelen: 16
Deze woning biedt een unieke kans voor wie op zoek is naar een comfortabele, ruime woning met veel mogelijkheden, in een prachtige, rustige omgeving. Neem contact met ons op voor meer informatie of een bezichtiging!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 685.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.358
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Villa, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2006
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 204 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 29 m²
- Externe bergruimte
- 16 m²
- Perceel
- 480 m²
- Inhoud
- 729 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, mechanische ventilatie, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Vaillant ecotec plus (gas gestookt uit 2021, eigendom)
Kadastrale gegevens
- GENNEP D 2959
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 480 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Tuin
- Tuin rondom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
4.174x
Bekeken
38x
Bewaard
20-3-2025
Op Funda
Buurt

Zuid
Gennep- Inwoners
- 17.655
- Gezin met kinderen
- 36%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.704
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




