Nijverheidsstraat 156987 EN GiesbeekGiesbeek
€ 749.000 k.k.
- 107 m²wonen
- 1.200 m²perceel
- 2slaapkamers
- Cenergielabel
Omschrijving
Gelegen in het gezellige Giesbeek is deze vrijstaande bedrijfswoning met royale loods en een fijn perceel. De woning is in 1995 gebouwd, meet een woonoppervlak van 107m2 en is gelegen op 1200m2 eigen grond. In totaal zijn er twee ruime slaapkamers aanwezig, een aangebouwde garage en parkeergelegenheid op eigen terrein voor ca. 8 auto’s.
De bedrijfshal meet een oppervlakte van ca. 377m2, welke is verdeeld in 2 verdiepingen. Op de begane grond bevindt zich een elektrische roldeur, een gaskachel en een eigen meterkast v.v. krachtstroom. De eerste verdieping is uitgerust met een keuken, toiletgroep en kantoorruimte.
Het gezellige dorp Giesbeek telt ca. 2750 inwoners en heeft een eigen supermarkt, huisartsenpost, basisschool en diverse horecagelegenheden. Het grootste voordeel is recreatiegebied ‘Rhederlaag’ waar diverse watersport- en recreatiemogelijkheden te vinden zijn, ideaal als u in het bezit bent van een boot of in de zomer wil genieten van de zon op het strand. Toch zijn via diverse uitvalswegen gemakkelijk Arnhem (15 minuten), Duitsland (15 minuten) en Doetinchem (20 minuten) te bereiken.
Indeling
Hal met toilet v.v. fontein, trapopgang en meterkast met 3-fase aansluiting en glasvezelaansluiting. Lichte, royale woonkamer met tegelvloer en diverse raampartijen. Aan de achterzijde is de keuken gelegen, welke is uitgerust met diverse inbouwapparatuur zoals een vaatwasser, combi oven, 4-pits inductiekookplaat en koelkast. Via de keuken kom je uit in de ruime en zonnige achtertuin, welke op het zuidoosten is gelegen, met een vrijstaande houten tuinberging v.v., elektra.
Eerste verdieping
Overloop met inbouwkast en toegang tot de twee ruime slaapkamers, beiden met bergschotten en één slaapkamer met toegang tot het balkon. De badkamer beschikt over een inloopdouche, ligbad, tweede toilet en dubbele wastafel.
Tweede verdieping
Op eigen perceel is er de gelegenheid tot het parkeren van ca. 8 auto’s. Daarnaast is er een aangebouwde stenen garage aanwezig met cv-opstelling, wasmachine-/drogeraansluiting en verwarming. De multifunctionele loods beschikt over een elektrische roldeur, krachtstroom, toiletgroep, keuken en een kantoor.
Bijzonderheden
Algemene informatie:
- Bouwjaar 1995;
- Woonoppervlakte 107m2;
- Overige inpandige ruimte (loods + garage) 394m2;
- Inhoud 1817m3;
- Perceeloppervlakte 1200m2;
- Energielabel C.
Bijzonderheden:
- Multifunctionele loods met krachtstroom, toiletgroep, keuken en kantoor;
- Woning volledig geïsoleerd;
- Parkeergelegenheid voor ca. 8 auto’s op eigen terrein;
- Aangebouwde stenen garage aanwezig;
- Cv-ketel (2023) Nefit HRC30 CW5 II;
- Zonnige achtertuin op het zuidoosten gelegen.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 749.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 7.000
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, vrijstaande woning (bedrijfs- of dienstwoning)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1995
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
- Keurmerken
- Energie Prestatie Advies
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 107 m²
- Overige inpandige ruimte
- 394 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 4 m²
- Perceel
- 1.200 m²
- Inhoud
- 1.817 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een vliering
- Voorzieningen
- Dakraam, glasvezelkabel, en mechanische ventilatie
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit HRC30 CW5 II (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Kadastrale gegevens
- BAHR EN LATHUM E 1996
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 1.200 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 375 m² (25,00 meter diep en 15,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra, verwarming en stromend water
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren