Nieuw
Benedenven 75051 XL GoirleGrobbendonck
€ 439.000 k.k.
- 133 m²wonen
- 182 m²perceel
- 4slaapkamers
- Cenergielabel
Omschrijving
Op loopafstand van het centrum – doch op een rustige locatie aan een autovrije straat met vrij uitzicht over een groen park – bieden wij u deze verrassend ruime en over de volle breedte uitgebouwde middenwoning aan. De woning is in de mooie en groene wijk “Grobbendonck” gelegen op steenworp afstand van de kinderverblijf Dikkie Dik en basisschool De Regenboog. De woning heeft een achtertuin op het zonnige westen die aan de achterzijde aan tuinen en een parkeerterrein grenst, wat optimale privacy biedt. Een prachtige groene maar centrale locatie dus!
De woning is op de begane grond onder andere voorzien van een sfeervolle, over de volle breedte uitgebouwde woonkamer met een open keuken. Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers en een complete badkamer aanwezig. Via een vaste trap is de tweede verdieping te bereiken die naast een voorzolder een ruime, vierde slaapkamer met dakkapel heeft. De diepe achtertuin ligt op het westen en heeft naast een stenen berging een achterom.
De ligging is ideaal; op loopafstand van het dorpshart van Goirle met al haar winkelvoorzieningen, terrasjes en restaurants. Op korte afstand bevinden zich daarnaast diverse scholen en het leisure gebied ‘Stappegoor’ met onder andere de Jumbo Foodmarkt, scholen en sportvoorzieningen.
Tilburg is nabij gelegen en vanaf Tilburg Centraal Station bent u met de trein binnen 30 minuten in Eindhoven.
De woning is tevens gunstig gelegen ten opzichte van verschillende uitvalswegen waaronder de A58 richting Breda en Eindhoven en de A65 richting 's-Hertogenbosch.
Bouwjaar: ca. 1973
Inhoud: ca. 466m³
Perceeloppervlakte: 182m²
Aanvaarding: in onderling overleg
Begane grond
Entree, hal met tegelvloer, meterkast, praktische trapkast en een licht betegeld toilet met fontein.
Vanuit de hal is de woonkamer en trapopgang naar de eerste verdieping te bereiken.
Sfeervolle en over de volle breedte uitgebouwde woonkamer circa 51m² (inclusief keuken) met parketvloer, stucwerk wand- en plafondafwerking en een aluminium schuifpui met aparte loopdeur naar de achtertuin. De vele en grote raampartijen aan de achterzijde zorgen voor veel lichtinval en een fraai zicht op de achtertuin.
Open keuken met nette, doch eenvoudige keukeninrichting in rechte opstelling. De keukeninrichting is voorzien van een inductie kookplaat, afzuigkap, koelkast, oven en een vaatwasser.
Eerste verdieping
Overloop die toegang geeft tot drie ruime slaapkamers en de badkamer.
Voorslaapkamer circa 12m² met Frans balkon en een vaste wastafel, achterslaapkamer circa 15m² en een achterslaapkamer circa 7m². Alle slaapkamers zijn voorzien van een laminaatvloer en stucwerk wand- en plafondafwerking.
Licht betegelde badkamer (2004) voorzien van een vaste wastafel, ligbad met thermostaat kraan, aparte douche met thermostaat kraan, vrij hangend toilet en een design radiator.
Tweede verdieping
Via een vaste trap is de tweede verdieping te bereiken. Op de voorzolder bevinden zich een groot dakraam (2009), de c.v. combi ketel (Vaillant Ecotecplus 2023), de aansluitingen voor de wasapparatuur en bergruimte onder de dakschuinte.
Ruime zolderslaapkamer circa 15m² met kunststof dakkapel, laminaatvloer, vaste wastafel en bergruimte onder de dakschuinte.
Buiten
De voortuin geeft toegang tot de entree van de woning.
De diepe achtertuin is op het zonnige westen gelegen. Direct achter de woning is een groot terras gelegen en er zijn daarnaast diverse borders, een stenen berging en een achterom aanwezig. De tuin biedt volop privacy.
Algemeen
- Ruim opgezette en over de volle breedte uitgebouwde middenwoning.
- Vier slaapkamers.
- De woning is nagenoeg geheel voorzien van dubbele beglazing.
- Dakbedekking aanbouw en dakkapel zijn in 2023 vernieuwd.
- Vrije en rustige ligging te midden van veel groen.
- Bij een verkoop wordt als basis gebruik gemaakt van het model van de koopovereenkomst, vastgesteld door de Nederlandse Vereniging van Makelaars in onroerende goederen NVM, de Consumentenbond en de Vereniging Eigen Huis. In deze koopovereenkomst wordt standaard de verplichting tot het storten van een waarborgsom of het stellen van een bankgarantie door de koper ter grootte van 10% van de koopsom opgenomen.
- Een koopovereenkomst komt tot stand onder de opschortende voorwaarde dat beide partijen de koopovereenkomst ondertekenen. Partijen kunnen derhalve noch aan een mondelinge overeenkomst, noch aan een schriftelijke bevestiging daarvan, rechten ontlenen.
- Deze brochure bestaat uit vrijblijvende informatie en is met de grootste zorg samengesteld, echter aan de inhoud van deze brochure kunnen geen rechten worden ontleend. Indelingstekeningen en maatvoeringen zijn slechts indicatief, kunnen afwijken van de werkelijke situatie en zijn uitsluitend bedoeld om een indruk te geven van de indeling.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 439.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.301
- Bouwjaar
- 1973
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 133 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 2 m²
- Externe bergruimte
- 7 m²
- Perceel
- 182 m²
- Inhoud
- 466 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Voorzieningen
- Dakraam, frans balkon, schuifpui, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Vaillant Ecotecplus (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Kadastrale gegevens
- GOIRLE A 1642
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 182 m²
- Achtertuin
- 70 m² (11,10 meter diep en 6,30 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
1.676x
Bekeken
37x
Bewaard
16-5-2026
Op Funda
Buurt

Grobbendonck
Goirle- Inwoners
- 1.945
- Gezin met kinderen
- 39%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.751
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.