Nieuw
Paddemoes 174201 BV GorinchemBovenstad
€ 475.000 k.k.
- 78 m²wonen
- 2slaapkamers
- Benergielabel
BlikvangerStads wonen met tuin en garage in historisch hartje Gorinchem
Open Huis
- Dinsdag 26 mei van 10:00 tot 13:00
Omschrijving
Open Dag | Dinsdag 26 mei | 10:00 – 13:00 uur
Ontdek deze woning tijdens ons speciale kijkmoment met persoonlijke bezichtigingen. Bel ons vooraf om je eigen tijdslot te reserveren. Wij ontvangen je graag voor een rustige, ontspannen rondleiding, helemaal afgestemd op jou.
Wonen tussen stad, groen en historie - met een heerlijke tuin en eigen garage in hartje Gorinchem
Aan de rand van de sfeervolle binnenstad van Gorinchem, en toch verrassend rustig gelegen, bevindt zich dit fijne gelijkvloerse driekamerappartement. Hier geniet je dagelijks van het beste van twee werelden: de gezelligheid van de historische binnenstad én de rust van groen, water en privacy om je heen. Het appartement ligt op de begane grond van een kleinschalig appartementencomplex en beschikt over een heerlijke tuin, eigen berging én een ruime garage direct naast de woning. Een zeldzame combinatie op zo’n bijzondere plek in de stad.
De ligging is echt bijzonder. Vanuit het appartement wandel je zo langs de historische vestingwallen en korenmolen ‘De Hoop’, een karakteristieke molen uit 1764 die al eeuwenlang beeldbepalend is voor Gorinchem. Samen met de sfeervolle Dalempoort, de uiterwaarden en rivier de Merwede vormt dit één van de mooiste en meest historische stukjes van de stad. Tegelijkertijd ligt de gezellige binnenstad met terrassen, winkels en restaurants op slechts een paar minuten lopen.
Ook de beschutte tuin is een fijne plek om buiten te zitten en van de rust te genieten. Via de tuin bereik je zowel de berging als de garage, die direct naast het appartement ligt en voorzien is van een loopdeur naar de tuin.
Indeling
Via de ruime hal bereik je alle vertrekken. Hier bevinden zich een praktische kast met de cv-opstelling en een aparte inloop voorraadkast met schappen en volop bergruimte, ideaal voor het opbergen van voorraad. Daarnaast is er voldoende ruimte voor het plaatsen van een extra vriezer.
Wonen & koken
De woonkamer voelt heerlijk licht en ruim aan dankzij de grote raampartijen. Aan de tuinzijde bevinden zich de moderne, strak afgewerkte witte hoekkeuken (2020) met diverse inbouwapparatuur, waaronder een 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, oven, magnetron, koelkast en vaatwasser. Vanuit de keuken stap je direct de tuin in.
Slapen & opfrissen
Het appartement beschikt over twee comfortabele slaapkamers, ideaal als hoofdslaapkamer en bijvoorbeeld een werk-, studie- of logeerkamer.
De badkamer (circa 2020) is stijlvol en verzorgd uitgevoerd en beschikt over een ruime inloopdouche met zowel een hand- als regendouche, een designradiator en een modern wastafelmeubel met spiegelkast. Daarnaast is er een praktische aansluiting voor de wasmachine aanwezig. Het separate toilet bevindt zich naast de badkamer.
Highlights
•Bouwjaar 1979
•Woonoppervlakte circa 78 m²
•Lichte woonkamer van circa 30 m²
•Moderne keuken met inbouwapparatuur en deur naar de tuin
•Appartement voorzien van fraaie parketvloer
•Energielabel B , HR++ beglazing
•Twee slaapkamers
•Badkamer van circa 4,9 m² met inloopdouche en wastafelmeubel
•Fijne tuin op het noordwesten met achterom
•Garage van circa 23 m² direct naast de woning, voorzien van deur naar de tuin
•Duurzame berging van circa 2 x 3 meter, uitgevoerd in een combinatie van betonnen platen en hout, geplaatst achterin de tuin
•VvE bijdrage circa 231,- p/m
•Geweldige groene ligging in het centrum
•Nabij stadswallen, molen De Hoop, Dalempoort en de uiterwaarden van de Merwede
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 475.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.090
- Bouwjaar
- 1979
- Specifiek
- Beschermd stads- of dorpsgezicht
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 78 m²
- Externe bergruimte
- 29 m²
- Inhoud
- 280 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, inloopdouche, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, en TV kabel
- Gelegen op
- 1e woonlaag
- Cv-ketel
- Kombi Kompakt HRE-A 28/24 CW4 ( combiketel uit 2018, eigendom)
Kadastrale gegevens
- GORINCHEM C 4318
- Kadastrale kaart
- GORINCHEM C 4318
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren en parkeervergunningen
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
16-5-2026
Op Funda
Buurt

Bovenstad
Gorinchem- Inwoners
- 2.030
- Gezin met kinderen
- 22%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.908
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.