Sfeervolle en instapklare hoekwoning met eigen oprit, zonnepanelen en airconditioning.
Op zoek naar een fijne gezinswoning waar je zo in kunt? Dan is deze sfeervolle hoekwoning aan De Helling 5 in Gorredijk zeker het bekijken waard. De woning is de afgelopen jaren gemoderniseerd en biedt een mooie combinatie van comfort, ruimte en een praktische indeling. Met drie slaapkamers, een ruime zolder, een eigen oprit, 10 zonnepanelen, airconditioning die zowel kan koelen als verwarmen en een verzorgde, onderhoudsarme achtertuin is dit een heerlijk huis om thuis te komen.
De woning ligt aan het begin van de straat, waar het ruim is opgezet. Dankzij de hoekligging geniet je van extra privacy en beschikt de woning over een eigen oprit. Via de achterom bereik je de beschutte achtertuin met berging. De tuin is onderhoudsarm aangelegd en biedt volop ruimte om buiten te genieten.
Wonen en koken:
De lichte woonkamer heeft aan de achterzijde voldoende ruimte voor een royale eettafel. De airconditioning op de benedenverdieping zorgt zowel in de zomer als in de winter voor een aangenaam binnenklimaat.
De ruime halfopen keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een koel-/vriescombinatie, combimagnetron en vaatwasser. Aansluitend bevindt zich de praktische bijkeuken met directe toegang tot de tuin.
Drie slaapkamers en complete badkamer:
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers en een complete badkamer met douchehoek, wastafelmeubel en tweede toilet. De regendouche zorgt hier voor extra comfort. De ouderslaapkamer beschikt over een handige inloopkast. Via een vlizotrap bereik je de ruime zolderverdieping, ideaal voor extra bergruimte.
Comfort en energie:
De woning beschikt over dakisolatie, kruipruimte-isolatie en volledig isolerende beglazing, met uitzondering van de berging. Daarnaast zijn er maar liefst 10 zonnepanelen aanwezig. De elektra is vernieuwd en de woning heeft energielabel C.
De pluspunten op een rij:
- Instapklare, gemoderniseerde hoekwoning
- 90 m² woonoppervlak en 200 m² perceel
- Drie slaapkamers en ruime bergzolder
- Eigen oprit
- Verzorgde, onderhoudsarme achtertuin met berging
- Airconditioning die kan koelen én verwarmen
- 10 zonnepanelen
- Dakisolatie en kruipruimte-isolatie
- Volledig isolerende beglazing, behalve de berging
- Vernieuwde elektra
- Badkamer met regendouche
- Keuken met koel-/vriescombinatie, combimagnetron en vaatwasser
- Energielabel C
- Rustige, kindvriendelijke ligging nabij het centrum
Kortom: een verzorgde hoekwoning met veel comfort, een praktische indeling en aantrekkelijke extra's zoals zonnepanelen, airconditioning, een regendouche en een eigen oprit. Een woning die klaar is voor een nieuwe eigenaar.
Aanvaarding in overleg.
Kopers (voor eigen gebruik) tussen 18 en 35 jaar kunnen eenmalig vrijgesteld worden van overdrachtsbelasting, vraag ernaar!
Gorredijk is een gezellig dorp met veel voorzieningen waaronder een grote variatie aan winkels, scholen en verenigingen. Goed bereikbaar vanuit Heerenveen en Drachten, ook met het openbaar vervoer. Vanaf ca. half mei, als de Turfroute (vaarroute) open is krijgt Gorredijk nog meer allure door de drukte rondom de sluis en de volle terrasjes.
Dit huis in het kort
AI-gegenereerd uit de omschrijving
Lichte living met bijkeuken
Lichte woonkamer, halfopen keuken en bijkeuken met tuindeur.
Onderhoudsarme tuin met oprit
Hoekwoning met eigen oprit en beschutte, onderhoudsarme achtertuin.
Zonnepanelen en airco-comfort
10 zonnepanelen, airco voor koelen en verwarmen en goede isolatie.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
Aangeboden sinds
Aanvaarding
In overleg
Vraagprijs
€ 315.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 3.500
Status
Beschikbaar
Bouw
Soort woonhuis
Eengezinswoning, hoekwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1969
Soort dak
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
Gebruiksoppervlakten
Wonen
90 m²
Overige inpandige ruimte
22 m²
Perceel
200 m²
Inhoud
410 m³
Indeling
Aantal kamers
5 kamers (3 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Douche, toilet, en wastafelmeubel
Aantal woonlagen
2 woonlagen en een zolder
Voorzieningen
Glasvezelkabel, mechanische ventilatie, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
Energielabel
C
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, HR-glas en vloerisolatie
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom)