Verkocht
Emmastraat 52802 LA GoudaDe Korte Akkeren Nieuw
€ 365.000 k.k.
- 96 m²wonen
- 127 m²perceel
- 4slaapkamers
- Eenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 7 mei 2025
- Verkoopdatum
- 23 mei 2025
- Looptijd
- 2 weken
Omschrijving
Te koop een karakteristieke jaren 30 woning met vrij uitzicht over een plantsoen met waterpartij!
Bij binnenkomst in de woonkamer valt direct op dat het een erg fijne en lichte ruimte is, dit komt door de grote raampartijen aan de voor- en achterzijde. De woonkamer is voorzien van een fraaie houten vloer en geeft toegang tot de nette open keuken. Op de eerste verdieping bevinden zich 3 slaapkamers en een badkamer. De tweede verdieping is momenteel een open ruimte die naar eigen inzicht ingedeeld kan worden en dus volop mogelijkheden biedt!
Achter de woning ligt een ruime tuin die op het zuiden is gelegen. De tuin is netjes onderhouden en heeft een achterom.
Wat maakt deze woning zo bijzonder / wat kan je verwachten:
- Ruime eengezinswoning: voorzien van 4 slaapkamers.
- Afwerking: fraai en sfeervol afgewerkte woning met houten vloeren op de begane grond.
- Duurzaamheid: De woning is v.v. 10 zonnepanelen en de kruipruimte is v.v. schelpen.
- Locatie: leuke ligging aan het water en vrij uitzicht aan de voorzijde.
- Ligging: in de woonwijk Korte Akkeren aan water en een gezellige en rustige straat.
Extra’s:
- Tuin op het zuiden.
- Ruime berging.
Bouwjaar 1937, woonoppervlakte ca. 96 m², inhoud ca. 340 m³ en perceeloppervlak 127 m² .
Indeling:
Begane grond:
Entree, ruime hal met meterkast, toilet met fonteintje en trapopgang naar de verdiepingen. De ruime doorzonwoonkamer krijgt dankzij de grote raampartijen veel licht binnen en is afgewerkt met een fraaie houten vloer. De half open keuken ligt aan de achterzijde van de woning en is v.v. diverse inbouwapparatuur en biedt toegang tot de tuin.
Eerste verdieping:
Overloop met toegang tot 3 slaapkamers. 2van deze kamer liggen aan de voorzijde. De 3e slaapkamer bevindt zich aan de achterzijde en is voorzien van een wastafel. De badkamer ligt ook aan de achterzijde en is v.v. een wastafel, een douche, aansluiting voor wasapparatuur en heeft een toegang tot het balkon.
Tweede verdieping:
De zolderruimte heeft veel bergingsmogelijkheden en is momenteel een open ruimte. Deze kan nog naar eigen inzicht ingedeeld kan worden. Op deze verdieping is ook de cv-ketel aanwezig.
Tuin:
Fraai aangelegde achtertuin gelegen op het zuiden met vrijstaande onderheide houten berging en achterom.
Afmetingen:
Woonkamer: ca. 8.50 x 3.45/2.88
Keuken: ca. 2.46 x 1.80
Badkamer: ca. 2.49 x 1.84
Slaapkamer 1: ca. 3.35 x 2.79
Slaapkamer 2: ca. 4.02 x 2.84
Slaapkamer 3: ca. 2.47 x 1.84
Slaapkamer 4: ca. 3.87 x 4.78
Berging: ca. 4.71 x 3.06
Woonomgeving:
Emmastraat is gelegen in de buurt Korte Akkeren. De naamgever, Emma van Waldeck-Pyrmont (1858-1934), prinses van Oranje-Nassau en echtgenote van Koning Willem III en koningin-regentes der Nederlanden van 1890 tot 1898. Diverse straten in de Korte Akkeren zijn vernoemd naar leden van het koninklijk huis. (bron: wikipedia).
Rondom de woning kun je een rustige woonwijk verwachten. Het is een prettig opgezette wijk met voldoende parkeergelegenheden. In de directe omgeving zijn diverse winkels, scholen en sportvoorzieningen aanwezig.
Voorzieningen in de buurt:
In de buurt zijn veel voorzieningen aanwezig. Onder andere een supermarkt, diverse winkels en een gezondheidscentrum zijn op loopafstand bereikbaar. Daarnaast biedt deze wijk een ruime keuze aan basisscholen en sportverenigingen.
Bereikbaarheid:
De bereikbaarheid van Emmastraat is goed. Dankzij de ligging zijn de uitvalswegen naar de andere grote steden zoals Rotterdam, Utrecht en Den Haag makkelijk bereikbaar. In de wijk zijn er goede busverbindingen en ook het centraal station van Gouda is op fietsafstand goed bereikbaar.
“Een huis kopen? Neem uw eigen NVM makelaar mee!”
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. Deze is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruikersoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Verkoper en Klein Makelaardij aanvaarden ter zake geen aansprakelijkheid. Koper dient desgewenst zelfstandig de voor hem van belang zijnde maten vast te (laten) stellen. Alle informatie is slechts bedoeld voor een indicatieve presentatie van het object en is niet meer dan een uitnodiging tot het doen van een bod.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 365.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.802
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1937
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 96 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 3 m²
- Externe bergruimte
- 14 m²
- Perceel
- 127 m²
- Inhoud
- 340 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Dakraam, glasvezelkabel, natuurlijke ventilatie, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- E
- Isolatie
- Gedeeltelijk dubbel glas en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Kadastrale gegevens
- GOUDA F 2014
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 127 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 55 m² (11,00 meter diep en 5,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
- Voorzieningen
- Elektra
- Isolatie
- Geen isolatie
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Parkeervergunningen
Populariteit
4.690x
Bekeken
83x
Bewaard
7-5-2025
Op Funda
Buurt

De Korte Akkeren Nieuw
Gouda- Inwoners
- 2.940
- Gezin met kinderen
- 33%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.323
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




