Verkocht
Jan van der Heijdenstraat 282806 AR GoudaKadenbuurt
€ 275.000 k.k.
- 72 m²wonen
- 69 m²perceel
- 2slaapkamers
- Denergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 6 maart 2025
- Verkoopdatum
- 1 april 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Op slechts vijf minuten loopafstand van het historische centrum van Gouda, het NS intercitystation en de Goudse Schouwburggelegen sfeervolle tussenwoning met berging en tuin. Dankzij de gunstige ligging heb je alle voorzieningen, winkels, restaurants en openbaar vervoer binnen handbereik, terwijl je toch geniet van de rust van een gezellige woonstraat. Bouwjaar 1898, woonoppervlakte ca. 72m², berging ca. 5m², inhoud ca. 303m³.
Verkoper vertelt:
46 jaar geleden zijn wij verliefd geworden op dit huis en de plek dichtbij bij de stad en dichtbij het station. Al die jaren heerlijk gewoond en onze zoon is hier opgegroeid. Via de achterkant dichtbij de schouwburg en genoeg gelegenheid voor kinderen om buiten te spelen. Wij hebben genoten van de mogelijkheid om spontaan ergens een hapje te gaan eten of naar een terras te gaan. Dit alles op loopafstand. Ook heel fijn om zoveel winkels dichtbij te hebben.
Voor nu de wens om gelijkvloers te gaan wonen omdat wij inmiddels wat meer op leeftijd zijn. Wij hopen dat de volgende bewoners hier met net zoveel plezier zullen wonen als wij hebben gedaan.
Indeling begane grond
Entree, hal met toiletruimte. Vanuit de hal loop je door naar de lichte woonkamer van circa 28 m², waar een sfeervolle open haard de ruimte extra gezellig maakt. Grote raampartijen zorgen voor veel natuurlijk licht, wat bijdraagt aan een prettige en huiselijke sfeer.
Aangrenzend aan de woonkamer bevindt zich de open keuken van circa 5 m², die is voorzien van diverse inbouwapparatuur. De keuken is slim ingedeeld met een praktische trapopgang naar de eerste verdieping. Onder de trap zijn handige opbergkasten gecreëerd, waarin ook de koelkast netjes is weggewerkt.
Vanuit de keuken heb je toegang tot de bijkeuken van circa 2 m², waar de aansluitingen voor de wasmachine en droger zich bevinden. De bijkeuken biedt toegang tot de knusse achtertuin van circa 14 m², gelegen op het oosten. Hier kun je in de ochtend heerlijk van de zon genieten. Daarnaast bevindt zich in de tuin een berging van circa 5 m² voor extra opslagruimte of het stallen van fietsen.
Indeling eerste verdieping
Via de trapopgang bereik je de overloop, waaraan twee slaapkamers, de badkamer en een handige kast met de cv-opstelplaats grenzen.
Slaapkamer 1, gelegen aan de voorzijde van de woning, heeft een oppervlakte van circa 10 m².
Slaapkamer 2, gelegen aan de achterzijde, is circa 8 m² groot en beschikt over een eigen wastafel.
De badkamer van circa 6 m² is ruim opgezet en voorzien van een ligbad, een aparte douche, een wastafel en een toilet.
Bergzolder
Via een luik in de badkamer is de bergzolder bereikbaar, een ideale ruimte voor het opslaan van seizoensspullen en andere benodigdheden.
Afmetingen:
Woonkamer ca. 9.68x3.80 m.
Keuken ca. 2.31x2.07 m.
Bijkeuken ca. 1.11x1.73 m.
Slaapkamer (1) ca. 3.05x3.73 m.
Slaapkamer (2) ca. 2.66x3.73 m.
Badkamer ca. 2.88x2.10 m.
Berging ca. 2.98x1.73 m.
Algemeen:
* Bouwjaar 1898, woonoppervlakte ca. 72m², berging ca. 5m², inhoud ca. 303m³;
* Op slechts vijf minuten loopafstand van het historische centrum van Gouda, het NS intercitystation en de Goudse Schouwburg;
* Voorzien van energielabel D;
* Redelijke staat van onderhoud binnen-en buitenzijde;
* De cv ketel is gehuurd;
* De woning is bouwkundig gekeurd. De vloer begane grond dient vervangen te worden. Tevens is de bitumen dakbedekking aan het einde van de levensduur. De keuring wordt in de Moveaccount van kijkers toegevoegd of op verzoek verstrekt;
* Wij verwijzen je tot slot naar de “nadere informatie bij het kopen van een onroerende zaak” welke is toegevoegd aan de brochure van deze woning.
Boer Makelaardij kan jou in contact brengen met onze vaste partner Raymond Imbens van Avant Groep Gouda voor een professioneel, onafhankelijk hypotheekadvies, 085-8226222,
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 275.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.819
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1898
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 72 m²
- Overige inpandige ruimte
- 5 m²
- Perceel
- 69 m²
- Inhoud
- 303 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, natuurlijke ventilatie, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- D
- Isolatie
- Dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Gas gestookt, huur
Kadastrale gegevens
- GOUDA A 3629
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 69 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 14 m² (5,50 meter diep en 4,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Aangebouwde houten berging
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen
Populariteit
3.826x
Bekeken
72x
Bewaard
6-3-2025
Op Funda
Buurt

Kadenbuurt
Gouda- Inwoners
- 2.600
- Gezin met kinderen
- 28%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.456
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




