Verkocht
van der Palmstraat 802802 VH GoudaDe Korte Akkeren Nieuw
€ 369.500 k.k.
- 102 m²wonen
- 122 m²perceel
- 4slaapkamers
- Genergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 6 maart 2025
- Verkoopdatum
- 4 april 2025
- Looptijd
- 4 weken
Omschrijving
Ben je op zoek naar een charmante, ruime woning in een van de mooiste straten van de wijk? Dan is Van der Palmstraat 80 dé perfecte plek voor jou! Gelegen aan een brede, rustige straat met een prachtig uitzicht op een singel, biedt deze fraaie eengezinswoning maar liefst 102 m² woonoppervlakte en een praktische indeling. Het is de ideale woning voor gezinnen of starters die op zoek zijn naar een gezellige plek vol karakter.
De lichte woonkamer, de vernieuwde badkamer en toilet, en maar liefst vier slaapkamers maken deze woning extra aantrekkelijk. De diepe achtertuin met ruime berging en achterom zorgt voor veel buitenplezier en gemak. Daarnaast is de woning gelegen in een kindvriendelijke buurt met alle voorzieningen binnen handbereik. Hier vind je alles wat je zoekt!
Bijzonderheden:
- Leuke jaren ’30 woning
- Fraai uitzicht over water en groen aan de voorzijde
- Gelegen in een rustige en kindvriendelijke buurt
- De diepe achtertuin is opgehoogd en opnieuw betegeld (2025) en schuurdak is vernieuwd (2022)
- Badkamer en toilet vernieuw (2024)
- Meterkast vernieuwd (2024)
- 8 zonnepanelen (2024) voor duurzame energie
- Uitgebouwde achterzijde voor extra ruimte
- De woning beschikt momenteel over Energielabel G, wat gebaseerd is op een verouderde beoordeling. Sinds het vaststellen van het energielabel zijn diverse verduurzamingsmaatregelen getroffen, waaronder deels HR++ beglazing, gedeeltelijk dakisolatie en de installatie van 8 zonnepanelen.
- Voldoende parkeergelegenheid in de straat
- Op loopafstand van de supermarkt, scholen en gezondheidscentrum
- Speelgelegenheden, speeltuin de Sluis, kinderopvang, sportvoorzieningen, NS-station en het centrum van Gouda allemaal dichtbij
Begane grond:
Bij binnenkomst betreed je de lange hal die toegang biedt tot de dichte keuken, de lichte woonkamer, een vernieuwd toilet (2024), een praktische trapkast en de trap naar de eerste verdieping. De ruime woonkamer is ideaal voor een gezellige zithoek aan de voorzijde en biedt genoeg ruimte voor een eethoek.
De keuken is eenvoudig, maar praktisch ingericht, met een gasfornuis, een oven en een spoelbak. Vanuit de keuken kom je in de bijkeuken, waar je extra opbergruimte vindt en de aansluiting voor de wasmachine. Via de bijkeuken bereik je de diepe achtertuin.
Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping vind je twee ruime slaapkamers en een volledig gemoderniseerde badkamer. De master bedroom aan de voorzijde is heerlijk licht en heeft ingebouwde kasten voor optimaal opbergruimte. De tweede slaapkamer is perfect voor slaap-, werk- of hobbyruimte. De recent gerenoveerde badkamer (2024) is volledig instapklaar, met een moderne inloopdouche, een zwevend toilet, een stijlvol wastafelmeubel en een designradiator. Het raam zorgt voor natuurlijke ventilatie en zorgt voor een fijne lichtinval. Via de overloop kom je op het balkon aan de achterzijde van de woning.
Tweede verdieping:
De tweede verdieping is een ruime zolder met dakramen aan zowel de voor- als achterzijde, wat zorgt voor een heerlijk lichte ruimte. Hier bevinden zich de derde en vierde slaapkamer. Daarnaast is er extra opbergruimte op de overloop, waar ook de cv-installatie zich bevindt. Via een vlizotrap bereik je de vliering.
Tuin:
De diepe achtertuin is grotendeels betegeld en heeft een praktische berging met overkapping, perfect voor fietsen, tuingereedschap of extra opslag. Dankzij de achterom is de tuin ook gemakkelijk toegankelijk. De tuin biedt veel mogelijkheden om deze naar eigen smaak in te richten en optimaal te genieten van het buitenleven!
Ben je op zoek naar een ruime en lichte woning met een praktische indeling en een fijne tuin? Dan is Van der Palmstraat 80 in Gouda zeker een bezoek waard, plan snel een bezichtiging!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 369.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.623
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1935
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 102 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 5 m²
- Externe bergruimte
- 8 m²
- Perceel
- 122 m²
- Inhoud
- 370 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Dakraam, glasvezelkabel, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- G
- Isolatie
- Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en HR-glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt uit 2018, eigendom)
Kadastrale gegevens
- GOUDA F 1914
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 122 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 56 m² (11,00 meter diep en 5,13 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
5.128x
Bekeken
48x
Bewaard
6-3-2025
Op Funda
Buurt

De Korte Akkeren Nieuw
Gouda- Inwoners
- 2.940
- Gezin met kinderen
- 33%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.334
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




