Nieuw
De Merelle 36561 DS GroesbeekGroesbeek Stekkenberg
€ 875.000 k.k.
- 260 m²wonen
- 407 m²perceel
- 4slaapkamers
Omschrijving
Sommige woningen laten zich al van buitenaf ontdekken. Andere geven hun geheimen pas prijs zodra je de voordeur opent. Aan de Merelle 3 in Groesbeek is het eigenlijk allebei. Vanaf het moment dat je de straat inrijdt, valt de woning op.
De woning ligt net even verscholen, op een mooi breed perceel. Geen doorgaand verkeer, maar een rustig straatje waar alleen bestemmingsverkeer komt. De stijlvolle uitstraling, het balkon aan de voorzijde, de eigen oprit en de geïntegreerde garage geven de woning direct een voorname uitstraling. Een huis met karakter, waarvan je aan de buitenkant al nieuwsgierig wordt naar wat erbinnen te ontdekken valt.
Kom binnen…
Achter de voordeur komt de landelijke, chique sfeer van de woning je direct tegemoet.
De houten trap trekt in de hal onmiddellijk de aandacht. Vanuit hier loopt hij zichtbaar door naar boven, waarbij de open vide de verschillende woonlagen op een fraaie manier met elkaar verbindt. Het geeft de hal niet alleen een bijzondere uitstraling, maar zorgt ook voor een verrassend ruimtelijk gevoel.
Vanuit de hal zijn verschillende vertrekken bereikbaar, waaronder het toilet, de meterkast, de trap naar de verdieping, de kelder en de bijkeuken. De praktische bijkeuken beschikt over aansluitingen voor de witgoedapparatuur en een loopdeur naar de tuin. Bovendien is er nog voldoende plek voor een grote kast. Al zal extra bergruimte hier waarschijnlijk niet snel een probleem zijn... Want wie de kelder ontdekt, ontdekt misschien wel één van de grootste verrassingen van deze woning. De woning is volledig onderkelderd en de kelder is zowel vanuit de woning als rechtstreeks vanuit de tuin bereikbaar. Verdeeld over maar liefst vier afzonderlijke ruimtes ontstaat hier een zee aan mogelijkheden. Een plek voor hobby's, een thuiswerkruimte, voorraad, een speelkamer, fitness of simpelweg alles waarvoor je in huis graag wat extra ruimte hebt. De mogelijkheden zijn bijna net zo groot als de kelder zelf.
Vanuit de hal stap je ook de royale woonkeuken aan de achterzijde van de woning binnen. Een heerlijke ruimte waar de landelijke stijl opnieuw tot leven komt. De keuken is ruim opgezet en beschikt over diverse inbouwapparatuur, waaronder een oven, vaatwasser en inductiekookplaat. Die laatste bevindt zich centraal op het kookeiland, waardoor koken hier onderdeel wordt van het samenzijn.
Via de loopdeur in deze ruimte stap je zo de tuin in. Die tuin voelt als een natuurlijk verlengstuk van het huis. Groen, rustig en heerlijk privé. De overkapping maakt het bovendien mogelijk om ook op minder zonnige dagen volop van het buitenleven te genieten.
Vanuit de keuken kijk je door naar de woonkamer. Een stijlvolle boog in de muur vormt de verbinding tussen beide leefruimtes en zorgt ervoor dat het geheel open en samenhangend aanvoelt. De sfeervolle leistenen vloer op deze verdieping, voegt daar nog een mooie en rustige basis aan toe en de gashaard zorgt dan weer voor de extra warmte en sfeer.
Er is in de woonkamer alle ruimte voor een royale zithoek. Een plek om te gaan zitten met een goed boek, samen een film te kijken of simpelweg te genieten van de rust die deze woning biedt. En alsof dat nog niet genoeg is, blijft er ook ruimte over voor een royale eettafel. Zo heeft ieder moment van de dag hier zijn eigen plek.
Ook boven blijft de ruimte verrassen…
Via de karakteristieke houten trap bereik je de eerste verdieping. De verdieping telt drie slaapkamers. De masterbedroom is zonder twijfel de blikvanger. De royale ruimte, de enorme raampartijen én maar liefst twee stijlvolle balkons zorgen hier voor een bijzondere combinatie van licht, ruimte en buitenleven. De dag begint hier met een blik naar buiten en eindigt er misschien wel net zo mooi.
Ook de andere twee slaapkamers zijn prettig van formaat en bieden volop mogelijkheden voor kinderen, logees, een werkkamer of hobbyruimte.
De badkamer is royaal uitgevoerd en beschikt over alles wat je nodig hebt om de dag rustig te beginnen of juist ontspannen af te sluiten: een ruim hoekbad, een wastafelmeubel met dubbele wastafel en een royale douche. Het toilet bevindt zich prettig en praktisch in een separate ruimte.
Algemeen
De ruime woning is in eigen beheer gebouwd. De raampartijen zijn voorzien van hardhouten kozijnen en bijna overal bevinden zich rolluiken. Verschillende apparaten in de keuken zijn de afgelopen jaren vervangen (2023-2025).
Situering
De woning is gelegen in een rustige woonwijk aan de rand van Groesbeek, op korte afstand van Nijmegen en op steenworp afstand van het populaire avonturenbos. Gelegen op loop- en fietsafstand van het gezellige centrum van Groesbeek en verschillende centrale voorzieningen zoals, supermarkten, huisartsen, basisscholen, middelbare school, kinderopvang, sportvelden, golfbaan en het openbaar vervoer. Daarnaast staat Groesbeek bekend om het rijke verenigingsleven en verschillende culturele, historische en recreatieve attracties. Nijmegen de oudste stad van Nederland ligt op een afstand van circa 10 km. Deze studentenstad heeft een gezellig centrum met vele terrassen, musea, schouwburg en een groot winkelcentrum. Rondom zijn verschillende uitvalswegen goed bereikbaar.
Merelle 3 is zo'n woning waarbij het eerste beeld meteen goed is, maar waarbij iedere volgende ruimte opnieuw iets toevoegt. De stijlvolle buitenzijde, de karakteristieke entree, de royale woonkeuken, de sfeervolle woonkamer, de verrassend ruime kelder, de drie slaapkamers en de groene, privacy volle tuin. Alles is hier aanwezig.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 875.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.365
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1993
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 260 m²
- Overige inpandige ruimte
- 20 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 27 m²
- Perceel
- 407 m²
- Inhoud
- 1.070 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een kelder
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel en rolluiken
Energie
- Energielabel
- Niet beschikbaar
- Isolatie
- Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit (gas gestookt uit 2019, eigendom)
Kadastrale gegevens
- GROESBEEK L 2981
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 407 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Garage
- Soort garage
- Inpandig
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra, verwarming en stromend water
- Isolatie
- Dakisolatie en muurisolatie
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
682x
Bekeken
7x
Bewaard
4-9-2026
Op Funda
Buurt

Groesbeek Stekkenberg
Groesbeek- Inwoners
- 2.585
- Gezin met kinderen
- 36%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.217
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.



