Verkocht onder voorbehoud

Type D (Bouwnr. 31)6562 GL GroesbeekBreedeweg

Kaart
  • 330 m²
  • 3
  • A++++
Wat worden mijn maandlasten?

Bekijk alle 2 beschikbare woningen van dit type in project

Antoniushof Groesbeek

Omschrijving

Ruime twee-onder-één-kapwoning met aangebouwde houten berging - Standaard 3 slaapkamers - Badkamer en toilet met modern Villeroy & Boch sanitair - 2 parkeerplaatsen op eigen terrein - Uitbouw keuken/woonkamer (5,7 x 2,4m) - Vorstvrije buitenkraan (achtergevel) - Mantelpijp door fundering - positie achtergevel, in de buurt van lichtpunt G - Energieneutraal wonen door toepassing van luchtwarmtepomp, balansventilatie, uitstekende isolatie, zonnepanelen, vloerverwarming én vloerkoeling.

Kenmerken

Overdracht

Aangeboden sinds
Aanvaarding
In overleg
Vraagprijs
€ 626.595 vrij op naam
Vraagprijs per m²
€ 4.017
Status
Verkocht onder voorbehoud

Bouw

Soort woonhuis
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Soort bouw
Nieuwbouw
Bouwjaar
2026
Soort dak
Zadeldak

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
ca. 156 m²
Perceel
330 m²
Inhoud
578 m³

Indeling

Aantal kamers
5 kamers (3 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Aantal woonlagen
2 woonlagen en een zolder

Oppervlakte
330 m²

Bergruimte

Schuur/berging
Aangebouwde houten berging

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Op eigen terrein

Populariteit

2.622x

Bekeken

26x

Bewaard

16-4-2025

Op Funda

Buurt

Breedeweg

Groesbeek
Inwoners
2.060
Gezin met kinderen
37%
Gem. vraagprijs / m²
€ 3.719

Ontdek de buurt

Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?

Bekijk buurtinzichten

Wil je dit huis niet vergeten?

Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.