Verkocht
Habijt 1051613 DP GrootebroekKloosterhof Monniksveld
€ 475.000 k.k.
- 138 m²wonen
- 227 m²perceel
- 5slaapkamers
- Aenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 17 december 2025
- Verkoopdatum
- 9 januari 2026
- Looptijd
- 3 weken
Is dit jouw nieuwe woning?
Voeg deze woning toe als Mijn Huis en volg de waarde, marktontwikkelingen en ontwikkelingen in de buurt.
Habijt 105, 1613 DP Grootebroek
Niet jouw woning?Bekijk wat jouw eigen woning waard is
Omschrijving
2/1 kap woning met uitbouw achterzijde, inpandige en verbrede garage, garageopbouw, carport en vijf (slaap)kamers!
Met een woonoppervlakte van maar liefst 137.90 m2 kunnen we met recht spreken van een woning van formaat! De verdieping op de garage is uitermate geschikt voor een praktijk/kantoor aan huis. Achtertuin op het zuiden met achterin een mooie terrasoverkapping en een grote stenen berging annex tuinkamer met openslaande deuren. Het perceel is extra breed, waardoor u naast uw geparkeerde auto(‘s) onder de carport nog veel ruimte over heeft!
De woning beschikt over een recent afgegeven energielabel A en is volledig geïsoleerd. Er liggen 11 zonnepanelen (440 Wp per stuk/2024) op het zuidelijke dak.
Heeft u interesse in deze zeer complete twee onder één kap woning?
Yvonne van der Jagt Makelaardij nodigt u graag uit voor een bezichtiging!
INDELING
Sjieke uitstraling
… want met de afstandsbediening opent u eerst het elektrisch bedienbare metalen sierhek voordat u uw auto(‘s) parkeert onder de carport. De voortuin is in zijn geheel keurig bestraat. Via de overkapte zij-entree komt u binnen.
Best een ruime hal…
…met deuren naar de toiletruimte (met wandcloset en wasbakje), meterkast (drie fasen aansluiting en krachtstroom in de garage) en de woonkamer.
Living
Prachtige grote ruimte! Leuke, lichte zithoek aan de straatzijde. Onder de plavuizen vloer bevindt zich een comfortabele vloerverwarming (gehele begane grond). Naast het brede voorraam is er aan de zijkant ook een raam, fijn voor extra lichtinval. De open trap naar de eerste verdieping is een leuke eyecatcher!
Lopend naar achteren…keuken en bijkeuken
…ziet u de kunststof openslaande tuindeuren. In deze beschutte hoek zult u ze vaak open hebben! Met een mooi uitzicht in uw achtertuin tot gevolg! In de hoekkeuken heeft u de beschikking over een elektrische kookplaat, afzuigkap, oven en een losstaande koelvriescombinatie.
Het verlengstuk van uw keuken, de bijkeuken, is natuurlijk ideaal. Hier kunt u uw overige witgoed opstellen in de houten open inbouwkasten, waaronder een vaatwasser (blijft voor u achter) en wasmachine en droger (op hoogte!) Via de bijkeuken loopt u de garage in.
Inpandige garage (1991) met kamer op verdieping (2009) en bergzolder (2009)
Extra brede, zeer ruime garage met maar liefst een oppervlakte van 24.80 m2! Extra onderheid met drie stalen buispalen. De vloer is netjes gecoat, de wanden zijn grotendeels betegeld en de ruimte wordt verwarmd middels een radiatorverwarming en….vloerverwarming! Verder is er een wasbak en een krachtstroomaansluiting in een aparte groepenkast. De geïsoleerde elektrisch bedienbare sectionaaldeur is te bedienen met een afstandsbediening. Ernaast nog een praktische loopdeur, voor als u op de fiets of te voet bent.
Via een vaste trap bereikt u de verdieping. Mooie verrassing hoor! Aan weerszijden is een groot Velux dakraam met verduisteringsgordijn gemonteerd, dus lichtinval en ventilatiemogelijkheden voldoende. De ruimte wordt verwarmd en op de vloer ligt een keurige laminaatplank.
In de nok bevindt zich nog een prima bergzolder, te bereiken met een nette vlizotrap.
De drie slaapkamers op de eerste verdieping
Keurige eerste verdieping met drie slaapkamers en een badkamer. De dakvensters in de beide slaapkamers aan de achterzijde hebben een verduisterend rolgordijn. De slaapkamer aan de voorzijde heeft een dakkapel. Op de gehele verdieping ligt een zeer nette doorgelegde laminaatvloer. De wanden zijn netjes gestuukt.
Badkamer
De badkamer is super efficiënt ingedeeld. U beschikt over een ligbad met alles erop en eraan: hydrojets, bubbels, massagestralen, radio, verlichting, watervalkraan en doucheslang. En, alles werkt! Verder een separate inloopdouche met thermostaatkraan, wandcloset, wastafel met meubel (twee laden) en een handdoekradiator. In het plafond zijn inbouwspots en geluidsboxjes gemonteerd.
Riante zolder met slaapkamer
De wederom keurige tweede verdieping is bereikbaar via een vaste trap en biedt toegang tot een zeer ruime slaapkamer. Achter het bed staat netjes opgeborgen in een vaste kast de CV (2025/eigendom) en de mechanische ventilatiebox.
Tuin op zuid
Heerlijke zonnige, brede achtertuin die supersjiek is betegeld met plavuizen (met drainage). Achterin een sfeervolle terrasoverkapping met glazen dakpanelen en een zonnedoek en een stenen berging annex tuinkamer (1994), met openslaande deuren, gestuukte wanden en een aparte kleine groepenkast. De tuin heeft een achterom. Op de gevel is een buitenkraan gemonteerd.
11 zonnepanelen
Op het zuidelijke dak liggen 11 zonnepanelen van 440 Wp per stuk, de panelen zijn in eigendom en in 2024 gemonteerd.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 475.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.442
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1989
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
- Keurmerken
- Energie Prestatie Advies
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 138 m²
- Overige inpandige ruimte
- 25 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 24 m²
- Externe bergruimte
- 12 m²
- Perceel
- 227 m²
- Inhoud
- 577 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, jacuzzi, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Dakraam, mechanische ventilatie, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas HRE 36/30 A CW5 (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Kadastrale gegevens
- STEDE BROEC E 2471
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 19 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- STEDE BROEC E 2313
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 208 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 78 m² (13,00 meter diep en 6,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
- Voorzieningen
- Elektra
- Isolatie
- Dakisolatie
Garage
- Soort garage
- Inpandig
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektrische deur, vliering, elektra, verwarming en stromend water
- Isolatie
- Dakisolatie
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
3.521x
Bekeken
38x
Bewaard
17-12-2025
Op Funda
Buurt

Kloosterhof Monniksveld
Grootebroek- Inwoners
- 1.640
- Gezin met kinderen
- 36%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.481
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




