Verkocht
Klein Baal 16685 AC HaalderenKern Haalderen
€ 850.000 k.k.
- 188 m²wonen
- 870 m²perceel
- 4slaapkamers
- Cenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 14 juni 2025
- Verkoopdatum
- 3 juli 2025
- Looptijd
- 2 weken
Omschrijving
Vrijstaand wonen op de mooiste plek van Haalderen, met vrij uitzicht aan drie zijden. Aan het einde van de straat, waar alleen de boer nog langskomt om naar de akker te rijden, staat deze van top tot teen verbouwde woning met vier slaapkamers en twee badkamers. De master bedroom en een van de badkamers zijn op de begane grond, net als de speels ingedeelde woon-/eetkamer en de woonkeuken. De slaapkamers boven, voor de kinderen en om vanuit huis te werken, en de tweede badkamer zijn boven. De tuin, met veel privacy, is een oase van groen. En dan het uitzicht… akkers, weilanden en grasland met bomen maken het wonen op deze plek uniek.
Ken je Haalderen nog niet? Het vele water en prachtige natuur nodigen je uit voor een eerste kennismaking. Hier kun je wandelen, fietsen, picknicken en als het echt koud is schaatsen op natuurijs. Verder heeft het dorp een Dorpshuis, enkele horecagelegenheden, een supermarkt en ook de bus stopt in het dorp. Met de fiets ben je zo in Bemmel, waardoor alle nodige voorzieningen binnen handbereik zijn. Ook voor je favoriete sport hoef je niet ver te reizen, van voetbal tot rugby, tennis, fitnes en ook het zwembad zijn nabij.
Indeling:
Begane grond:
Aan de rechterzijde, bij de oprit naar de garage, is de entree van deze vrijstaande woning. Achter de fraaie, grijze deur is de hal met ruime toiletruimte. Je ziet direct dat dit huis smaakvol is verbouwd, met gebruik van mooie kleuren en goede materialen. Grote, stalen deuren met glas verbinden de hal met de woonkamer en woonkeuken.
De woonkamer, met een klein niveauverschil ten opzichte van de hal, bevindt zich aan de voorzijde. Strak stucwerk, grote ramen en de pvc-vloer met vloerverwarming vormen een fraai geheel. Een doorkijk gashaard en tv-meubel scheiden het zitgedeelte met het eetgedeelte. Geniet eerst van het prachtige uitzicht naar het groen en loop dan drie stappen naar boven, waar een superleuke zitkamer met vaste kastenwand is.
Aan de achterzijde van dit bijzondere huis is de woonkamer, met een schuifpui naar de tuin en fraai lichtinval. Koken staat hier centraal, met een prachtige eilandkeuken en een grote kastenwand. Er is een koffiecorner gemaakt en het aanrechtblad is van stijlvol marmer/marmerlook. Alle benodigde apparatuur is ingebouwd: een inductie/gaskookplaat, een design afzuigkap, Quooker, vaatwasser, stoomoven, combi-oven, vriezer en een koelkast. Naast de keuken is de bijkeuken, waar een kastenwand voor de wasapparatuur is gemaakt.
In de aanbouw zijn de master bedroom een fraaie badkamer gerealiseerd. De slaapkamer, met een vaste kastenwand, heeft de uitstraling van een suite en openslaande deuren naar de tuin. Achter twee deuren van de kastenwand is de doorgang naar de badkamer, die is ingedeeld met een ligbad, inloopdouche, toilet en een breed wastafelmeubel.
Kelder:
Deze woning heeft, heel verrassend, een wijn-/provisiekelder onder het verhoogde deel van de woonkamer (zitkamer).
Eerste verdieping:
De eerste verdieping is optimaal ingedeeld, waardoor alle slaapkamers en de badkamer vanaf de dubbele overloop te bereiken zijn. Als eerste de badkamer, heerlijk licht en zeer luxe uitgevoerd. Hier heb je de beschikking over een grote inloopdouche, wandradiator, een toilet en een breed wastafelmeubel.
Er zijn twee slaapkamers over de hele breedte van het huis, waarvan een met een Frans balkon. Het zicht tot in de nok zorgt, samen met de grote ramen, voor kamers die heel fijn en ruimtelijk ogen. De derde slaapkamer op deze verdieping, met een dakkapel, is ingericht als werkkamer. En niet zomaar een werkkamer, maar een sfeervolle kamer met uitzicht om in te lijsten!
Tuin:
Dit geweldige huis staat op maar liefst 870 m2 eigen grond, aan de rand van Haalderen. Niet alleen het groen in de omgeving is fraai, ook de tuin heeft de juiste looks. Het gazon, de pergola bij het grote terras en de grote boom vormen aan fraai geheel. Er lopen een paar kippen in de tuin, maar er is ook een groot buitenverblijf met ren voor hen. De tuinkamer, met een houtkachel en een tweede terras, is een plek waar de bewoners vaak zitten.
Parkeren:
Aan de rechterzijde van de woning is een lange oprit, die leidt naar een carport en de garage. Ook aan de linkerzijde, bij de master bedroom, is parkeergelegenheid op eigen terrein. Hier is een laadpaal geïnstalleerd, en er is een mooi doorkijkje naar de tuin. Wat een geweldig huis is dit, op een prachtige plek in Haalderen…
Bijzonderheden:
- Vier slaapkamers en twee badkamers
- Nagenoeg gelijkvloers op de begane grond (klein niveauverschil hal/woonkamer en woonkamer/tweede zitkamer)
- Luxe woonkeuken en een sfeervolle woon-/eetkamer
- Mooi aangelegde tuin met veel privacy
- Parkeergelegenheid op eigen terrein (dubbele oprit en een garage met carport)
- Prachtig uitzicht aan drie zijden
- Energielabel C
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 850.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.521
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1927
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 188 m²
- Overige inpandige ruimte
- 11 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 15 m²
- Externe bergruimte
- 22 m²
- Perceel
- 870 m²
- Inhoud
- 731 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- 2 inloopdouches, ligbad, 2 toiletten, wastafelmeubel, en dubbele wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Natuurlijke ventilatie en TV kabel
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha Calenta 40 Combi (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Kadastrale gegevens
- BEMMEL G 666
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 870 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 495 m² (27,50 meter diep en 18,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
- Voorzieningen
- Elektra
Garage
- Soort garage
- Carport, parkeerplaats en vrijstaande stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
5.665x
Bekeken
68x
Bewaard
14-6-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




