Nieuw
Dreef 2-00232012 HR HaarlemFlorapark
€ 540.000 k.k.
- 92 m²wonen
- 2slaapkamers
- Aenergielabel
Omschrijving
Licht, modern en zeer verzorgd appartement van circa 91 m², gelegen op de tweede verdieping en op de kopse kant van een kleinschalig complex. Door de hoekligging, de ronde vorm van de living en de vele ramen rondom is dit appartement uitzonderlijk licht. Het uitzicht is vrij, groen en levendig: aan de ene kant kijk je uit over het recent opnieuw ingerichte Houtplein met bomen, bankjes en de dynamiek van de stad, aan de andere kant over de Dreef en het Frederikspark.
Het appartement is strak en modern afgewerkt met een gietvloer, vloerverwarming door de gehele woning en glad gestucte wanden en plafonds. Er zijn twee balkons, waardoor je op verschillende momenten van de dag heerlijk buiten kunt zitten. Op het dak van het complex bevindt zich bovendien een riant gemeenschappelijk dakterras met een panoramisch uitzicht over de Haarlemse binnenstad, de Haarlemmerhout en zelfs tot aan de duinen van Bloemendaal.
De ligging is ideaal. Je woont hier direct aan het Frederikspark, op de rand van de binnenstad en op loopafstand van de Haarlemmerhout, winkels, restaurants, terrassen en alle dagelijkse voorzieningen. Ook de bereikbaarheid is uitstekend. De bushaltes met snelle verbindingen richting onder andere Amsterdam en Schiphol liggen voor de deur en met de auto ben je binnen enkele minuten op de uitvalswegen richting Amsterdam-Zuid, Schiphol, Den Haag, Leiden en Amsterdam. Een perfecte combinatie van stads wonen, groen uitzicht en optimale bereikbaarheid.
INDELING
Begane grond: Centrale entree met toegang tot het trappenhuis en de lift. Op de begane grond bevindt zich tevens de eigen berging.
Tweede verdieping: Entree van het appartement in een ruime hal met een praktisch garderobegedeelte en ruimte voor een dressoir. Hier bevindt zich ook het separate toilet met fonteintje en een handige kast voor bijvoorbeeld de stofzuiger.
Vanuit de hal kom je in de tweede hal, die toegang geeft tot de verschillende vertrekken. Aan de rechterkant is de moderne badkamer, met een wastafelmeubel met twee lades, een inloopdouche met glazen deuren en ruimte voor de wasmachine en droger.
Aan de linkerkant bevindt is de werk-/slaapkamer. Deze kamer is ruim genoeg voor een goed bureau en kasten en heeft toegang tot het eerste balkon. Vanaf dit balkon is er leuk uitzicht richting de Wagenweg en het Houtplein. Naastgelegen ligt de hoofdslaapkamer: een ruime kamer met drie grote ramen en uitzicht op het Houtplein en de bomen. Er is voldoende ruimte voor een groot bed en een volwaardige kastenwand.
De living is zonder twijfel de eyecatcher van het appartement. Door de brede, gebogen raampartij en de kopse ligging is dit een bijzonder lichte en ruimtelijke leefruimte. Vanuit de woonkamer kijk je uit over het Houtplein, de Dreef en het groen van het Frederikspark. Er is alle ruimte voor een royale zithoek en een fijne eethoek. De open keuken sluit mooi aan op de living en is voorzien van hoogwaardige NEFF inbouwapparatuur, waaronder een combi-oven, stoomoven, 5-pits inductiekookplaat, afzuigkap en vaatwasser. Het werkblad is vervaardigd uit composiet. Vanuit de keuken is er toegang tot het tweede balkon, gelegen op het oosten.
Gemeenschappelijk dakterras: Op het dak van het complex is een riant gemeenschappelijk dakterras. Een heerlijke plek om in alle rust van de zon en het uitzicht te genieten, met zicht over de binnenstad, de Haarlemmerhout en richting de duinen van Bloemendaal.
KENMERKEN
• Woonoppervlakte ca. 92m²
• Energielabel A
• Kopse ligging in een kleinschalig complex
• Zeer licht appartement door de vele ramen rondom
• Weids en levendig uitzicht over het Houtplein, de Dreef en het Frederikspark
• Twee balkons, gelegen op het oosten en westen
• Riant gemeenschappelijk dakterras met panoramisch uitzicht
• Moderne open keuken met hoogwaardige inbouwapparatuur, waaronder NEFF
• Composiet werkblad
• Gietvloer met vloerverwarming door het gehele appartement
• Strak gestucte wanden en plafonds
• Volledig voorzien van extra dik dubbel glas en ventilatieroosters
• Eigen berging op de begane grond
• Direct aan het Frederikspark
• Op loopafstand van de binnenstad en de Haarlemmerhout
• Uitstekende openbaarvervoersverbindingen voor de deur
• Servicekosten € 370,- per maand (incl. opstalverzekering, voorziening onderhoud, water, glazenwasser en schoonmaak)
• Oplevering in overleg
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Servicekosten
- € 370 per maand
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 540.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.870
- Bouwjaar
- 1985
- Specifiek
- Beschermd stads- of dorpsgezicht en gestoffeerd
- Soort dak
- Plat dak
- Toegankelijkheid
- Toegankelijk voor ouderen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 92 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 9 m²
- Externe bergruimte
- 3 m²
- Inhoud
- 283 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Lift, mechanische ventilatie, en natuurlijke ventilatie
- Gelegen op
- 2e woonlaag
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel en gehele vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel en elektrische boiler
- Cv-ketel
- Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom)
Kadastrale gegevens
- HAARLEM I 4255
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- HAARLEM I 4255