Nieuw
Schoterweg 144-A2021 HT HaarlemGeneraalsbuurt
€ 265.000 k.k.
- 46 m²wonen
- 1slaapkamer
- Eenergielabel
BlikvangerLicht 2-kamerappartement volledig naar eigen smaak te moderniseren
Omschrijving
PUUR* wonen aan de Schoterweg in Haarlem. Dit 2-kamerappartement (ca 46 m²) is gelegen in een karakteristiek pand uit 1906 en biedt volop mogelijkheden om geheel naar eigen smaak te moderniseren. De woning beschikt over een lichte woonkamer met open indeling en sfeervolle schouw, een dichte keuken en een slaapkamer aan de rustige zijde van het appartement met toegang tot het balkon. De badkamer heeft een bad en een wastafel. Het toilet zit apart op de gang, wat wel zo fijn is voor gasten. Dankzij de praktische indeling en de prettige lichtinval vormt dit appartement een uitstekende basis voor starters of kopers die op zoek zijn naar een woning met potentie op een centrale locatie in Haarlem. Dit appartement biedt de ideale kans om geheel naar eigen wens te vernieuwen en in te richten. Centraal gelegen in de geliefde Generaalsbuurt. Op loopafstand vind je de bruisende winkelstraat van De Cronjé en met enkele minuten fietsen sta je op het station of op de Grote Markt.
Goed om te weten:
* Geheel naar eigen smaak moderniseren
* Balkon aan voorzijde woning
* Eigen meters voor gas, elektra en water
* Intentieverklaring VvE aanwezig (in opstart)
* Gunstige ligging t.o.v. OV, winkels en uitvalswegen
* Winkelstraat De Cronjé: om de hoek
* Op fietsafstand van duinen, het strand en de zee
* Niet-zelfbewoningsclausule en as-it-is clausule van toepassing
* Oplevering kan snel
Locatie:
De locatie is ideaal: op steenworp afstand van winkelstraat De Cronjé met een groot aanbod van fijne en gezellige buurtwinkels. Twee grote supermarkten en de gezellige donderdagmarkt op de Floresstraat zijn zowel op de fiets als lopend snel te bereiken. De bruisende Haarlemse binnenstad én Station Haarlem met snelle verbinding naar Amsterdam liggen op 5 minuten fietsafstand. De A200 richting de A9/A5 zijn met de auto ook binnen no time bereikbaar.
Indeling:
Zie voor indeling de plattegronden
*ENGLISH*
PUUR* living on Schoterweg in Haarlem. This 2-room apartment, approx. 46 m², is located in a characterful building dating from 1906 and offers plenty of potential to be modernised entirely to your own taste.
The property features a bright living room with an open layout and charming fireplace, a separate kitchen, and a bedroom on the quiet side of the apartment with access to the balcony. The bathroom is fitted with a bath and washbasin. The toilet is separate and located in the hallway, which is convenient for guests.
Thanks to its practical layout and pleasant natural light, this apartment provides an excellent basis for first-time buyers or purchasers looking for a home with potential in a central location in Haarlem. This apartment offers the ideal opportunity to renovate and furnish it entirely according to your own wishes.
Centrally located in the popular Generaalsbuurt. De Cronjé’s vibrant shopping street is within walking distance, and Haarlem station or the Grote Markt can be reached within just a few minutes by bike.
Good to know
* To be modernised entirely to your own taste
* Balcony at the front of the property
* Private meters for gas, electricity and water
* Homeowners’ association declaration of intent available, currently being set up
* Convenient location in relation to public transport, shops and main roads
* De Cronjé shopping street around the corner
* Within cycling distance of the dunes, beach and sea
* Non-owner-occupancy clause and as-is clause apply
* Quick completion is possible
Location
The location is ideal: just a stone’s throw from De Cronjé shopping street, with a wide range of pleasant and lively local shops. Two large supermarkets and the cosy Thursday market on Floresstraat can be reached quickly, both on foot and by bike.
Haarlem’s vibrant city centre and Haarlem Station, with fast connections to Amsterdam, are just 5 minutes away by bike. The A200 towards the A9/A5 can also be reached by car in no time.
Layout
Please refer to the floor plans for the layout.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 265.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.761
- Bouwjaar
- 1906
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 46 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 3 m²
- Inhoud
- 151 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 2 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Ligbad en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Natuurlijke ventilatie, schuifpui, en TV kabel
- Gelegen op
- 1e woonlaag
Energie
- Energielabel
- E
- Isolatie
- Dakisolatie en gedeeltelijk dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas Hre (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Kadastrale gegevens
- SCHOTEN B 15639
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren en parkeervergunningen
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
18-5-2026
Op Funda
Buurt

Generaalsbuurt
Haarlem- Inwoners
- 2.050
- Gezin met kinderen
- 25%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 6.080
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.