Nieuw
Generaal De Wetstraat 192021 XE HaarlemNelson Mandelabuurt
€ 499.000 k.k.
- 78 m²wonen
- 70 m²perceel
- 3slaapkamers
- Cenergielabel
BlikvangerInstapklaar wonen met veel lichtinval en een heerlijke tuin!
Omschrijving
Instapklaar wonen met veel lichtinval en een heerlijke leefruimte met tuin!
Stap binnen in deze volledig gerenoveerde woning waar modern wooncomfort en karakter samenkomen. Via de hal, waar zich tevens een toilet bevindt, kom je binnen in een huis dat direct een gevoel van ruimte en licht geeft. Dankzij de hoge plafonds en grote raampartijen geniet je hier van een prachtige lichtinval in het hele huis.
De woonkamer vormt samen met de ruime eetkamer een fijne leefruimte. De open indeling zorgt voor een prettig en ruimtelijk geheel. De moderne keuken sluit hier mooi op aan en is van alle gemakken voorzien met inbouwapparatuur zoals een AEG inductiekookplaat, oven en vaatwasser. Grenzend aan de keuken is er een werk-/slaapkamer welke voorzien is van een wasmachineaansluiting. Vanuit de woonkamer geven de openslaande deuren toegang tot de achtertuin, waardoor binnen en buiten mooi in elkaar overlopen.
Op de eerste verdieping tref je de overloop met hoge plafonds en een dakraam, wat zorgt voor extra licht. Hier bevinden zich twee slaapkamers, waarvan één is voorzien van praktische bergruimte achter de knieschotten. De luxe badkamer is strak afgewerkt en uitgerust met een inloopdouche, wastafelmeubel en een tweede toilet.
Kortom: een sfeervolle, instapklare woning met veel licht, moderne afwerking en een heerlijke tuin om direct van te genieten!
Alle pluspunten op een rij:
• Volledig gerenoveerde en instapklare woning
• Heerlijke leefruimte met royale woon- en eetkamer
• Moderne keuken met diverse inbouwapparatuur
• Twee slaapkamers en een extra werk-/slaapkamer
• Op de bovenverdieping is er een ruime overloop met hoog plafond en luxe, stijlvolle badkamer
• Achtertuin met openslaande deuren
• Veel lichtinval door hoge plafonds en grote raampartijen
Omgeving
Hier woon je op een uitstekende en zeer centrale locatie, lekker dichtbij het station. In de buurt zijn er veel winkels te vinden zoals winkelstraat Cronjé (met vele leuke speciaalzaken, diverse horecagelegenheden en een grote AH) of winkelcentrum Spaarneboog (met Vomar, Action, klimhal en sportcentrum).
Daarnaast is er een goed aanbod aan scholen, kinderopvang en een speeltuin, je vindt het allemaal in de buurt. Trein- en busstation, de gezellige oude binnenstad, de Stadskweektuinen, het Spaarne en de monumentale Ripperdakazerne, het ligt allemaal op korte loopafstand. De Schotersingel is voor de mooiste wandeling ook om de hoek. Uitvalswegen bereik je binnen enkele minuten rijden. Kortom, een heerlijke buurt om te wonen en te leven.
Goed om te weten:
- Bouwkundig gekeurde woning, rapport ter inzage
- Funderingsrisico = niet hoog (A, B, C)
- Gebouwd in 1906 en een fundering op staal
- Woonoppervlakte: ca. 78 m2 en 70 m2 eigen grond (NEN- meetrapport)
- Energielabel C, voorzien van vloer- en (COMPO) muurisolatie en HR++ glas
- Verwarming en warm water via Intergas CV-ketel uit 2025
- Bewonersparkeervergunning (Zone C)
- Oplevering is flexibel
*English*
A move-in ready home with plenty of natural light and a lovely living space with a garden!
Step inside this fully renovated home where modern living comfort and character come together. Through the entryway, which also features a half-bath, you enter a home that immediately gives a sense of space and light. With the high ceilings and large windows, you can enjoy beautiful light throughout the entire house.
The living room, together with the spacious dining room, creates a pleasant living area. The open layout ensures a comfortable and airy atmosphere. The modern kitchen flows seamlessly into this space and is fully equipped with built-in appliances, including an AEG induction cooktop, oven, and dishwasher. Adjacent to the kitchen is a study/bedroom that features a washing machine connection. From the living room, French doors open onto the backyard, creating a seamless transition between indoors and outdoors.
On the first floor, you’ll find the landing with high ceilings and a skylight, which provides extra light. Here are two bedrooms, one of which features practical storage space behind the knee walls. The luxurious bathroom has a sleek finish and is equipped with a walk-in shower, vanity unit and a second toilet.
In short: a charming, move-in-ready home with plenty of light, modern finishes, and a lovely garden to enjoy right away!
All the highlights:
• Fully renovated and move-in ready
• Lovely living space with a spacious living and dining room
• Modern kitchen with various built-in appliances
• Two bedrooms and an additional home office/bedroom
• Upstairs, there is a spacious landing with high ceilings and a luxurious, stylish bathroom
• Backyard with French doors
• Many natural light thanks to high ceilings and large windows
Surroundings
Here you’ll live in an excellent and very central location, conveniently close to the train station. The neighborhood offers plenty of shopping options, such as Cronjé shopping street (with many charming specialty shops, various restaurants and cafes, and a large AH supermarket) or the Spaarneboog shopping center (featuring a Vomar, Action, a climbing gym, and a sports center).
There’s also a good selection of schools, childcare centers, and a playground - you’ll find it all nearby. The train and bus stations, the charming historic downtown, the Stadskweektuinen, the Spaarne River, and the historic Ripperdakazerne are all just a short walk away. The Schotersingel, perfect for a beautiful walk, is also just around the corner. Major highways are just a few minutes’ drive away. In short, a wonderful neighborhood to call home.
Good to know:
- Property has undergone a structural inspection; report available for review
- Foundation risk = low (A, B, C)
- Built in 1906 with a steel foundation
- Living area: approx. 78 m² and 70 m² of private land (NEN measurement report)
- Energy label C, equipped with floor and (COMPO) wall insulation and HR++ windows
- Heating and hot water via Intergas boiler from 2025
- Vraagprijs
- € 499.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.397
- Bouwjaar
- 1906
- Wonen
- 78 m²
- Perceel
- 70 m²
- Inhoud
- 305 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Dakraam, natuurlijke ventilatie, en TV kabel
- Cv-ketel
- Combi Compact HRE (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Kadastrale gegevens
- SCHOTEN B 1652
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 70 m²
- Achtertuin
- 4 m² (1,78 meter diep en 2,32 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordoosten
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren en parkeervergunningen
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
12-5-2026
Op Funda
Buurt

Nelson Mandelabuurt
Haarlem- Inwoners
- 975
- Gezin met kinderen
- 27%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 6.160
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.