Nieuw
Kamerlingh Onnesstraat 622014 EM HaarlemNatuurkundigenbuurt-west
€ 875.000 k.k.
- 138 m²wonen
- 174 m²perceel
- 4slaapkamers
- Aenergielabel
BlikvangerKaraktervolle, gerenoveerde, uitgebouwde woning met royale tuin.
Omschrijving
Kamerlingh Onnesstraat 62, Haarlem
Dit ruime huis met diepe zonnige tuin biedt een koper de ultieme kans om dit huis naar eigen inzicht de finishing touch te geven. Recentelijk is deze jaren '30 woning gerenoveerd en uitgebouwd en biedt nu een zee aan woonruimte. Het beschikt over 4 slaapkamers, is er veel licht toetreding in de kamers, een waskamer en 2 luxe badkamers. Naar eigen smaak kan de wand- en vloerafwerking worden bepaald en kan een koper zelf zijn eigen droomkeuken uitkiezen. Alle voorbereidingen zijn aanwezig (ook voor een kook- of spoeleiland).
Indeling
Begane grond:
Via voortuin toegang tot entree. Hal met meterkast (nieuwe elektrische installatie), gang en trapopgang, ruime gasten w.c. De riante woonkamer met voorbereiding/aansluiting voor open keuken, biedt een koper de mogelijkheid om hier naar eigen smaak een fantastische ruimte te maken. De woonkamer is aan de achterzijde over de volle breedte uitgebouwd en biedt middels de harmonica pui toegang tot de zeer diepe achtertuin, voorzien van achterom/poort.
Eerste verdieping:
De ruime overloop biedt toegang tot alle vertrekken. Twee ruime slaapkamers, beide voorzien van openslaande deuren naar balkon (voor- en achterzijde). Een prima derde slaapkamer en een praktische waskamer bevinden zich eveneens op deze verdieping, naast de moderne badkamer voorzien van inloopdouche, w.c. en wastafelmeubel.
Tweede verdieping:
Overloop verleent toegang tot een bergruimte, een separaat gelegen ruime moderne w.c. en de ruime hoofdslaapkamer. Deze ruimte, over de gehele lengte van het huis en voorzien van vaste kastenwand, is speels ingedeeld en scheidt een TV-wall het slaapgedeelte van de badkamer. De aan de voorzijde gesitueerde moderne badkamer is voorzien van inloopdouche, ligbad, dubbel wastafelmeubel en designradiator. Deze ruimte is door de twee dakkapellen bijzonder licht en ruimtelijk.
Tuin: voortuin en zeer diepe achtertuin op het westen, voorzien van achterom. De tuin is voldoende ruim om hier een droomtuin te realiseren. Er is voldoende ruimte om bijvoorbeeld een fraai buitenverblijf te plaatsen.
Locatie:
Het huis ligt in een fijne en kindvriendelijke buurt in Haarlem Zuidwest met o.a. een basisschool op korte loopafstand. Gelegen in een rustige straat in het gewilde en populaire Haarlemmerhoutkwartier, op korte fietsafstand van het stadscentrum, nabij uitvalsweg (N208) en op korte afstand van bos en duinen. Ook het NS-station (Heemstede-Aerdenhout) is op slechts 5 minuten fietsafstand gelegen.
Kenmerken:
- Ruime recentelijk verbouwde jaren '30 gezinswoning in populaire en kindvriendelijke Houtvaartkwartier.
- Achterzijde voorzien van grote aanbouw, voorzien van harmonica pui.
- Voorzien van nieuwe kozijnen, ramen en deuren (incl. HR++ beglazing).
- Volledig geïsoleerd (A-label).
- Begane grond voorzien van vloerverwarming.
- Voorzien van 2 luxe badkamers.
- Diepe en zonnige achtertuin op het westen met achterom.
- Voorzien van 2 grote dakkapellen.
- 4 goede slaapkamers en separate waskamer.
- Zelf naar eigen smaak "de finishing touch" te geven.
- Vrij parkeren in de straat en omgeving.
- Op slechts enkele minuten fietsen van het gezellige stadscentrum van Haarlem .
- NS station Heemstede-Aerdenhout op slechts 5 minuten fietsafstand gelegen.
- Op loopafstand van (basis)scholen, winkels (o.a. grote Vomar supermarkt), sportverenigingen, speeltuinen en Landgoed Elswout.
- Ouderdomsclausule, asbestclausule en niet zelf-bewoningsclausule van toepassing.
- Van een bindende overeenkomst is pas sprake zodra de koopovereenkomst door beide partijen is ondertekend.
- Notariskeuze verkoper, notariskantoor Hekkelman in Arnhem.
- Oplevering in overleg, kan spoedig.
Deze informatie is door Engel & Völkers met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Ten aanzien van de juistheid van de vermelde informatie kan door Engel & Völkers geen aansprakelijkheid worden aanvaard, noch kan aan de vermelde informatie enig recht worden ontleend.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. Het object is opgemeten door een professionele organisatie en eventuele discrepanties in de gegeven metingen kunnen Engel & Völkers niet worden aangerekend. Koper verklaart in de gelegenheid te zijn gesteld om een eigen NEN 2580 meting te (laten) uitvoeren.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 875.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.341
- Bouwjaar
- 1935
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 138 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 10 m²
- Perceel
- 174 m²
- Inhoud
- 498 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- 2 inloopdouches, toilet, 2 wastafelmeubels, dubbele wastafel, en ligbad
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas HR CW5 (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Kadastrale gegevens
- HAARLEM S 1890
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 174 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 71 m² (13,50 meter diep en 5,25 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
20-5-2026
Op Funda
Buurt

Natuurkundigenbuurt-west
Haarlem- Inwoners
- 1.305
- Gezin met kinderen
- 36%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 5.900
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.