Nieuw
Scheepersstraat 142021 BJ HaarlemDe Goede Hoop
€ 545.000 k.k.
- 90 m²wonen
- 78 m²perceel
- 2slaapkamers
- Cenergielabel
Open Huis
- Zaterdag 13 juni van 10:30 tot 13:00
Omschrijving
Karakteristieke eengezinswoning met opbouwmogelijkheden
Wat een leuke woning mogen we jullie laten zien! Een heerlijke lichte woonkamer met eiken parket, een moderne keuken met inbouwapparatuur zoals onder andere een vaatwassen en een Quooker. Twee grote slaapkamers, een zonnige tuin en een vergund zonnig dakterras! Het straatje is rustig maar de winkelstraat Cronjé (de langste winkelstraat van Haarlem) en het centrum liggen op enkelen minuten fietsafstand.
De Transvaalbuurt is een fijne buurt die zeer gewild is bij gezinnen doordat deze super centraal gelegen is ten opzichte van uitvalswegen en het centrum van Haarlem met al haar restaurants, terrasjes en leuke winkels. Maar ook de buurt zelf biedt je van alles dat het wonen hier aantrekkelijk maakt; twee straten verderop een grote speeltuin, een grote supermarkt, klimmuur en een sportschool aan het einde van de straat, het groene Nelson Mandelapark op steenworp afstand en gevarieerd winkelaanbod in de Cronjéstraat.
Bezichtigingen kunnen bij Noort Makelaars door de weeks en op zaterdag. Je komt toch ook kijken?
Loop je alvast mee door de woning?
Je betreedt de woning in de hal met meterkast en toilet. Het eerste dat hier in het oog springt is de fraaie, massief eiken, houten vloer. Deze loopt door in de lichte en ruime woonkamer. De wanden zijn strak gestukt en recent geschilderd. Achter de woonkamer, in de uitbouw, bevindt zich de moderne keuken. Deze is voorzien van een Quooker, een oven, een magnetron, een vaatwasser, een koel vriescombinatie en een 4-pits gaskookplaat. Alle apparatuur is van kwaliteitsmerken. De deur in de keuken brengt je naar de zonnige achtertuin op het zuidoosten. Via de deur in de woonkamer bereik je de trap naar de eerste verdieping.
Aangekomen op de eerste verdieping heb je via de overloop toegang tot twee zeer royale slaapkamers. De master bedroom aan de voorzijde is maar liefst 18 m2 waardoor je hier eventueel twee kamers van zou kunnen maken. De slaapkamer aan de achterzijde biedt toegang tot het zonnige dakterras. De badkamer is modern en zeer ruim te noemen. Hier vind je een douche, toilet, wastafel en de opstelplaats voor de wasmachine en droger. Op de overloop vind je eveneens de vlizotrap met toegang naar de grote bergvliering. Deze loopt over de hele breedte van de woning en biedt veel praktische opbergruimte.
De belangrijkste punten nog even op een rij:
• Nette karakteristiek woonhuis uit 1906
• Moderne keuken met diverse kwaliteitsapparatuur
• Tuin op het zuidoosten én een groot dakterras van 10m2
• Grote badkamer met douche, toilet, wastafel en opstelplaats voor de wasmachine en droger
• Fundering op staal (gemetselde fundering > dus GEEN houten palen)
• Massief eiken vloer op de begane grond
• Energielabel C
• Nagenoeg geheel voorzien van dubbel glas
• 2 zeer ruime slaapkamers (3e mogelijk)
• Opbouw mogelijk
• Eigen grond
• Oplevering in overleg
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 545.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.056
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1906
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 90 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 11 m²
- Perceel
- 78 m²
- Inhoud
- 316 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een vliering
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie en TV kabel
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Gas gestookt combiketel, eigendom
Kadastrale gegevens
- SCHOTEN B 1660
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 78 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 32 m² (7,00 meter diep en 4,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidoosten
- Balkon/dakterras
- Dakterras aanwezig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren en parkeervergunningen
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
3-6-2026
Op Funda
Buurt

De Goede Hoop
Haarlem- Inwoners
- 2.595
- Gezin met kinderen
- 26%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 5.686
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.



