Provincialeweg Oost 94-A2851 AJ HaastrechtHaastrecht-Dorpskern
€ 935.000 k.k.
- 195 m²wonen
- 622 m²perceel
- 4slaapkamers
- Benergielabel
BlikvangerLicht, ruimte en comfort: 2-onder-1-kapvilla met tuin!
Omschrijving
Ruimte, comfort en een fijne ligging komen hier perfect samen. Aan de rand van de dorpskern, maar toch heerlijk landelijk gelegen, staat deze royale 2-onder-1-kapvilla uit 1998 op een zeer ruim perceel. Met maar liefst circa 195 m² woonoppervlakte en vier ruime slaapkamers biedt de woning volop ruimte voor het hele gezin. Daarnaast beschikt de woning over een inpandige berging en ruime parkeergelegenheid voor meerdere auto’s op eigen terrein. Rond de woning ligt een verzorgde tuin waar je optimaal kunt genieten van het buitenleven. Een extra pluspunt is de achtergelegen garage met verdieping, die separaat wordt aangeboden.
Ook de ligging is ideaal: op korte afstand van de dorpskern met alle dagelijkse voorzieningen, terwijl je zo de uitgestrekte polder in loopt voor rust en natuur. Bovendien zijn de uitvalswegen richting de grote steden goed bereikbaar.
Bouwjaar 1998
Inhoud woning 689 m³
Perceeloppervlakte 622 m² (excl. garage)
Woonoppervlakte 195 m²
Indeling:
Begane grond:
Via de entree kom je in de royale hal met meterkast en de toiletruimte. Vanuit de hal heb je toegang tot zowel de inpandige berging, voorzien van aansluitingen voor wasmachine en droger, als de tuingerichte woonkamer. De hardhouten trap leidt naar de verdieping.
Aan de voorzijde bevindt zich de open woonkeuken, compleet uitgevoerd met een inductiekookplaat, RVS afzuigkap, vaatwasser, koelkast en combioven. Vanuit de keuken is er een praktische toegangsdeur naar de zijtuin. De royale woonkamer heeft een speelse erker en een schuifpui naar de tuin, waardoor er veel licht binnenvalt en er een prettige verbinding met buiten is. De gehele begane grond is afgewerkt in een hedendaagse, lichte stijl met onderhoudsvriendelijke kunststof kozijnen.
Eerste verdieping:
De ruime overloop biedt toegang tot drie ruime slaapkamers. Eén van de slaapkamers, gelegen boven de berging, heeft een heerlijk zonnig dakterras/balkon. De slaapkamer aan de achterzijde beschikt over praktische vaste kastruimte.
Daarnaast bevindt zich op deze verdieping een royale badkamer met een groot Velux-dakraam, ligbad, inloopdouche en een wastafelmeubel. Het toilet is separaat geplaatst.
Tweede verdieping:
De ruime overloop biedt toegang tot de vierde slaapkamer en een grote bergkast met o.a. de Nefit cv-ketel (2015) en de mechanische ventilatiebox. Het gedeelte van de overloop aan de voorzijde is een multifunctionele ruimte, ideaal te gebruiken als speelruimte of als thuiswerkplek.
Tuin:
De woning is omgeven door een verzorgde voor-, zij- en achtertuin met veel groen en gezellige zitjes. Aan de voorzijde is er parkeergelegenheid voor minimaal drie auto’s. De achtertuin ligt op het noordwesten en biedt veel privacy.
Voor een gedetailleerd overzicht van de indeling verwijzen wij je graag naar de bijgevoegde plattegronden.
Woonomgeving:
Haastrecht is een dorp met een prettig eigen karakter: kleinschalig en overzichtelijk, maar met verrassend veel dagelijkse voorzieningen in de buurt. Op slechts enkele minuten loopafstand ligt de dorpskern, waar je terechtkunt voor boodschappen, gezellige eetgelegenheden en diverse winkels.
Deze woning ligt aan de rand van het centrum, waardoor je het beste van twee werelden combineert. Aan de ene kant geniet je van het vrije gevoel van buiten wonen, met mooie zichtlijnen richting het groen en de polder. Aan de andere kant ben je dichtbij alle voorzieningen. Ook het openbaar vervoer, waaronder treinstation Gouda-Goverwelle, en de uitvalswegen naar de Randstad zijn eenvoudig bereikbaar, waardoor deze locatie extra aantrekkelijk is.
Bijzonderheden:
- Een uitzonderlijk grote, verzorgde tuin met veel groen en gezellige zitjes, ideaal om van het buitenleven te genieten. Door de beschutte ligging ook volop privacy.
- Ook binnenshuis volop leefruimte met circa 195 m2 woonoppervlakte en 4 ruime slaapkamers
- Ruime parkeermogelijkheden op eigen terrein voor meerdere auto’s
- Veel wooncomfort met optimale isolatie, kunststof kozijnen etc. Energielabel B
- Voor deze woning heeft het KCAF (Kennis Centrum Aanpak Funderingsproblematiek) het funderingsrisico ingeschaald op 'Geen hoog risico'. Dat houdt in dat de woning volgens bij KCAF beschikbare data de indicatie A, B of C heeft. Zie ook de disclaimer in de brochure.
- De woning kan spoedig worden opgeleverd
Een uitzonderlijke kans om te wonen in een royale 2-onder-1-kapwoning – comfortabel, licht, met volop buitenruimte!
Vraagprijs woning € 935.000,-- k.k. (excl. garage)
Garage
Achter in de tuin staat een ruime garage met verdieping (ca. 34 m2), die zowel via de tuin als via de achterliggende Kuiperstraat bereikbaar is. De garage is voorzien van een geïsoleerde segmentdeur, ruime vliering met dakraam, elektra en water. De garage wordt apart te koop aangeboden, waarbij eerst de koper van de woning de gelegenheid krijgt tot aankoop.
Vraagprijs garage € 60.000,-- k.k.
Toelichtingsclausule BBMI: de woning is ingemeten conform de branchebrede meetinstructies (BBMI), afgeleid van de NEN 2580 normering. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Aan deze woning is in de NVM-software een funderingsrisico-indicator (A t/m E) toegekend. Deze wordt uitsluitend weergegeven als A-B-C enerzijds of D-E anderzijds en kan in mate van betrouwbaarheid variëren. De funderingsrisico-indicator is gebaseerd op data uit FunderMaps, waarbij onder meer wordt gekeken naar funderingstype, bodem- en grondwatergegevens, verzakkingen en hersteldata. FunderMaps is een commercieel dataplatform, ontwikkeld met het KCAF. Verkoper, de makelaar en de NVM staan niet in voor de juistheid, volledigheid of actualiteit van de funderingsrisico-indicator en de gebruikte data van FunderMaps. De funderingsrisico-indicator is informatief, indicatief, geeft geen garanties en vormt geen oordeel over de feitelijke staat van de fundering. Aan de funderingsrisico-indicator kunnen geen rechten worden ontleend. Geïnteresseerden wordt geadviseerd om, indien de staat van de fundering voor hen van belang is, zelfstandig een (beperkt of volledig) funderingsonderzoek te (laten) verrichten.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 935.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.795
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1998
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 195 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 4 m²
- Perceel
- 622 m²
- Inhoud
- 689 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, ligbad, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Dakraam, mechanische ventilatie, en schuifpui
- Cv-ketel
- Nefit (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Kadastrale gegevens
- HAASTRECHT B 4660
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 615 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- HAASTRECHT B 4867
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 7 m²
- Achtertuin
- 324 m² (22,50 meter diep en 14,40 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Vliering, elektra en stromend water
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
3.692x
Bekeken
26x
Bewaard
24-3-2026
Op Funda
Buurt

Haastrecht-Dorpskern
Haastrecht- Inwoners
- 675
- Gezin met kinderen
- 30%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?