Nieuw
Raaigras 102851 ZT HaastrechtBergvliet
€ 879.000 k.k.
- 184 m²wonen
- 465 m²perceel
- 3slaapkamers
- Cenergielabel
BlikvangerRuimte, vrijheid en karakter op een prachtige plek bij de polder
Omschrijving
Vrijstaand wonen, veel ruimte om je heen en de polder praktisch aan je voeten. Aan de rand van Haastrecht staat deze verrassend ruime woning op een royaal perceel van maar liefst 465 m² eigen grond. Een fijne plek waar je rustig woont, volop buitenruimte hebt en toch de voorzieningen van het dorp dichtbij vindt.
Ook de woning zelf heeft een uitstraling die direct opvalt. De witte breuksteen, het donkere schilderwerk en verschillende architectonische details geven het huis een heel eigen karakter. Kijk bijvoorbeeld naar het erkerraam aan de voorzijde en de uitbouw met hoge nok aan de achterzijde. Het maakt de woning speels en net even anders dan anders.
En ruimte is hier absoluut een belangrijk thema. Niet alleen buiten, maar vooral ook binnen. De begane grond heeft een verrassend royale opzet met meerdere leefruimtes die open met elkaar in verbinding staan. Daardoor kun je hier heerlijk wonen zoals het nu is, maar zijn er ook volop mogelijkheden om de indeling in de toekomst aan te passen aan jouw woonwensen.
De ligging maakt het geheel compleet. Je woont aan de rand van Haastrecht, praktisch tegen de polder van de Krimpenerwaard. Een fijne plek waar rust en ruimte dichtbij zijn, maar waar je tegelijk profiteert van alles wat het dorp te bieden heeft. Zwembad De Loete en natuurgebied De Hooge Boezem liggen in de directe omgeving en ook het Haastrechtse Bos is dichtbij. De dorpskern van Haastrecht is levendig en beschikt over diverse winkels, scholen en andere dagelijkse voorzieningen. Ook vind je hier Museum Bisdom van Vliet, één van de karakteristieke plekken van het dorp. En wil je wat meer reuring of verder reizen? Gouda ligt op korte afstand, met een uitgebreid voorzieningenniveau, een treinstation en een goede aansluiting op de snelweg.
Indeling
Begane grond:
Via de entree kom je binnen in een ruime hal. De open trap naar de verdieping en de vide erboven zorgen hier direct voor een ruimtelijk gevoel. Vanuit de hal zijn onder andere de garage, de toiletruimte, de meterkast en de woonkamer bereikbaar. De toiletruimte is netjes uitgevoerd met een hangcloset, fonteintje en witte wandtegels.
Loop je rechtdoor, dan kom je in de living. En die is groter dan je bij binnenkomst misschien verwacht. De diagonale zichtlijn van de voorzijde helemaal naar achteren laat direct zien hoeveel ruimte hier aanwezig is.
De bewoners hebben er samen met de architect bewust voor gekozen om de uitstraling van de buitenzijde binnen voort te zetten. Zo komt de lichte breuksteen ook terug in verschillende binnenmuren. In combinatie met de parketvloer, het gestuukte plafond en de grote raampartijen ontstaat een sfeervol en karakteristiek geheel. De ramen rondom zorgen bovendien voor veel daglicht en geven op meerdere plekken uitzicht op de tuin.
De leefruimte bestaat uit drie delen die open met elkaar zijn verbonden. Aan de voorzijde bevindt zich de ruime keuken met het eetgedeelte. De keuken betreft een topexemplaar en is van het merk SieMatic, neutraal van kleur en vooral praktisch opgezet, met veel bergruimte en diverse ingebouwde apparatuur.
In het middendeel ligt de zitkamer. Deze is gericht op de achtertuin en vormt het centrale gedeelte van de woonkamer. Door de open verbinding met zowel de keuken als de ruimte aan de achterzijde voelt het geheel royaal, maar zijn er tegelijkertijd duidelijke plekken voor verschillende functies.
En dan is er helemaal achterin nog een extra kamer. Juist deze ruimte maakt de indeling zo interessant. Gebruik hem als werkkamer, speelkamer, tweede zitkamer of hobbyruimte. Maar ook wanneer gelijkvloers wonen in de toekomst wenselijk wordt, biedt dit gedeelte mogelijkheden om bijvoorbeeld een slaap- en badkamer op de begane grond te realiseren.
De garage is vanuit de hal bereikbaar en daardoor bijzonder praktisch in gebruik. Nu ideaal als berging, maar vanzelfsprekend ook geschikt om een auto binnen te parkeren.
1e verdieping:
De verdieping is logisch en ruim opgezet. Vanaf de overloop bereik je drie zeer royale slaapkamers, de badkamer en een aparte kleedkamer.
De twee slaapkamers aan de voorzijde zijn min of meer gelijk van formaat en bieden allebei volop ruimte voor een tweepersoonsbed, kasten en eventueel een bureau.
De slaapkamer aan de achterzijde is werkelijk enorm. Hier beschik je niet alleen over een zeer ruime slaapvertrek, maar ook over een separate inloopkast die uitstekend dienstdoet als kleedkamer.
Ook de badkamer past helemaal bij de royale maatvoering van de woning. Deze ruimte is geheel betegeld en strak en modern uitgevoerd. Je beschikt hier over een ligbad/whirlpool, een ruime inloopdouche, een bidet, een toilet en een wastafelmeubel. Een complete badkamer waar werkelijk niets ontbreekt.
2e verdieping:
Via een vlizotrap bereik je de bergzolder. En ook hier is de ruimte groter dan je misschien verwacht. De zolder heeft een stahoogte van 2.35 meter en biedt daarmee bijzonder veel praktische bergruimte. Sterker nog, als je een vaste trap maakt is het zelfs bruikbaar als woonruimte!
Buitenruimte:
Rondom de woning ligt een volwaardige, onder architectuur aangelegde tuin. Rondom, zodat je helemaal om het huis heen kunt lopen. Dat versterkt niet alleen het vrijstaande gevoel, maar maakt de buitenruimte ook prettig en praktisch in gebruik.
Aan de achterzijde ligt een royaal terras dat gedeeltelijk is voorzien van een overkapping met glazen dak. Daardoor kun je hier ook op minder zonnige dagen heerlijk buiten zitten. Verder zijn er verschillende groene borders, kleine paadjes door de tuin en volop mogelijkheden om meerdere zitplekken te creëren.
Achterin grenst de tuin aan het water. Hier is een vlonder aangelegd, een heerlijke plek om rustig te zitten en van de omgeving te genieten.
Op eigen terrein is ruimte om te parkeren. Een deel van de oprit en het terras aan de achterzijde is onderheid.
Algemeen:
De woning is voorzien van airconditioning
Er zijn 11 zonnepanelen geplaatst in 2022
De woning wordt verwarmd door middel van heteluchtverwarming
Warme water wordt geleverd via een boiler van circa 110 liter
Het buitenschilderwerk is uitgevoerd in 2024
De bergzolder beschikt over stahoogte
Let op de opmerking bij onderstaande alinea aangaande de meetinstructie betreffende het woonoppervlakte
Bijlage bepalingen bij verkoopprocedure zijn van toepassing
Deze woning beschikt over een energielabel C. Hierdoor is het mogelijk om een hoger bedrag te financieren. Dit betreft een bedrag van € 5.000,-. Daarnaast is het mogelijk om een extra bedrag van € 15.000,- te financieren voor energiebesparende voorzieningen. Voor meer informatie kan je terecht bij jouw hypotheekadviseur en op de website van de overheid.
Disclaimer: funderingsrisico-indicator wel beschikbaar
Aan deze woning is in de NVM-software een funderingsrisico-indicator A t/m C (laag) toegekend. Deze wordt uitsluitend weergegeven als A-B-C enerzijds of D-E anderzijds en kan in mate van betrouwbaarheid variëren. De funderingsrisico-indicator is gebaseerd op data uit FunderMaps, waarbij onder meer wordt gekeken naar funderingstype, bodem- en grondwatergegevens, verzakkingen en hersteldata. FunderMaps is een commercieel dataplatform, ontwikkeld met het KCAF. Verkoper, de makelaar en de NVM staan niet in voor de juistheid, volledigheid of actualiteit van de funderingsrisico-indicator en de gebruikte data van FunderMaps. De funderingsrisico-indicator is informatief, indicatief, geeft geen garanties en vormt geen oordeel over de feitelijke staat van de fundering. Aan de funderingsrisico-indicator kunnen geen rechten worden ontleend. Geïnteresseerden wordt geadviseerd om, indien de staat van de fundering voor hen van belang is, zelfstandig een (beperkt of volledig) funderingsonderzoek te (laten) verrichten.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. De oppervlakte van de garage is toegevoegd aan het woonoppervlakte (17 m2) dit in tegenstelling tot de regel zoals gesteld in de instructie. Verkoper heeft aangegeven om bij een geschikte koopsom de garage aan te passen aan de norm door de zijgevel te voorzien van een geïsoleerde voorzetwand.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Dit huis in het kort
AI-gegenereerd uit de omschrijving
Vrijstaand huis met ruimte
Vrijstaande woning met royale leefruimtes binnen.
Grote tuin aan water
Onder architectuur aangelegde tuin rond huis met vlonder.
Zonnepanelen en label C
11 zonnepanelen uit 2022, energielabel C aanwezig.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 879.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.777
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1990
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 184 m²
- Overige inpandige ruimte
- 18 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 30 m²
- Perceel
- 465 m²
- Inhoud
- 714 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Voorzieningen
- Airconditioning, buitenzonwering, dakraam, mechanische ventilatie, rookkanaal, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dubbel glas en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Heteluchtverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Elektrische boiler
Kadastrale gegevens
- HAASTRECHT B 4315
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 465 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, aan water en in woonwijk
- Tuin
- Tuin rondom
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra, verwarming en stromend water
- Isolatie
- Dakisolatie en vloerisolatie
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
540x
Bekeken
16x
Bewaard
9-9-2026
Op Funda
Buurt

Bergvliet
Haastrecht- Inwoners
- 825
- Gezin met kinderen
- 40%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.



