Landmeerseweg 16-B5423 TA HandelHandel
€ 685.000 k.k.
- 154 m²wonen
- 280 m²perceel
- 6slaapkamers
- Aenergielabel
Omschrijving
In 2022 is deze vrijstaande woning compleet herbouwd met alle denkbare luxe, 6 slaapkamers, een grote garage en dat alles op een onderhoudsarm perceel met veel zon. Zeer geschikt voor grote gezinnen.
De voortuin is compleet verhard en voorzien van een laadpaal (voorbereid), bestrating en biedt parkeerplaats voor meer dan 5 auto's.
Ruime hal met keurige tegelvloer en trapopgang naar de eerste verdieping. Aan de voorzijde ligt een kamer met garderobekast, zitbank met ingebouwde schoenruimte en diverse luxe inbouwkasten met o.a. een kluis.
Centraal in de woning ligt de open keuken met een kookeiland voorzien van inductiekookplaat, afzuigkap en een combioven. De 2e wandopstelling biedt plaats aan de ingebouwde vaatwasser de gootsteen met mengkraan en een grote koel-/vriescombi welke eventueel ter overname is. Ook is er toegang naar de manshoge kelder welk geheel is betegeld en een mooie aanvulling biedt op de voorraadruimte.
De woonkamer is keurig afgewerkt met een tegelvloer voorzien van vloerverwarming, een plafond met stucwerk en diverse inbouwspots en een eigen airco unit. Via de schuifpui is er toegang naar de overkapping aan de achterzijde.
Zeer ruime badkamer welke is ingericht met een ligbad, douchecabine met regendouchekop, wastafel met meubel en verwarmde spiegel en een wandcloset. De badkamer is tot plafondhoogte betegeld en voorzien van een buitenraam.
De verwarmde overkapping biedt zowel toegang naar de inrit als naar de inpandig te bereiken garage. Via de grote schuifwand is de tuin volledig bij de serre te betrekken.
De garage heeft prachtige afmetingen, is geïsoleerd en voorzien van nieuwe kunststof kozijnen. De garage krijgt volop daglicht door de grote raampartijen, is verwarmd en voorzien van diverse extra's zoals krachtstroom, een nieuwe elektrische roldeur. In de smeerput (1.70m diep) is een brug geïnstalleerd, welke voor de liefhebber in overleg ter overname is. De CV opstelling van Nefit uit 2016.
Zonnige achtertuin met geheel omheinde muur en schutting, ingericht met gazon en terras. De tuin vergt weinig onderhoud en is voorzien van verlichting. Aan de zijkant van het huis bevindt zich een berging en een poort met toegang naar de inrit aan de voorzijde. Het geheel is recent nieuw aangelegd.
Eerste verdieping met aan voorzijde gelegen toiletruimte waar tevens de aansluitingen van het witgoed zijn. Deze ruimte is keurig afgewerkt met wandcloset en meubel met fontein.
Ruime ouderslaapkamer aan de voorzijde met praktische nis voor bijvoorbeeld een kast, een eigen airco unit en kunststof draai-/kiepramen.
Slaapkamer 2 ligt aan de zijkant met mooie afmetingen. Slaapkamers 3 en 4 liggen aan de achterzijde en zijn goed in te richten dankzij de mooie afmetingen. Beide kamers hebben openslaande deuren naar het Frans balkon en genieten dezelfde afwerking.
Alle kozijnen zijn van kunststof waarvan enkele voorzien van triple beglazing
Vaste trap naar de tweede verdieping met op de overloop een praktische kastenwand. Slaapkamer 5 ligt aan de achterzijde met grote kunststof dakkapel en eigen airco unit. De kamer is afgewerkt met laminaat en bergruimte achter de knieschotten. De 6e slaapkamer wordt momenteel als sportkamer gebruikt met een mooie grote raampartij aan de voorzijde en kunststof dakkapel. Ook hier is een eigen airco aanwezig, veel praktische bergruimte en mooie afmetingen. Beide kamers zijn afgewerkt met stucwerk plafonds en inbouwspots.
ALGEMEEN:
- In 2022 nagenoeg volledig herbouwd en uitgebreid.
- Groot verwarmd terras met getinte glazen schuifwanden.
- Voorzien van rolluiken, 28 zonnepanelen, voorbereiding laadpaal en een nieuwe meterkast.
- Verkopers verlangen een waarborgsom/bankgarantie ter grootte van 10% van de koopsom.
Ons kantoor besteedt de uiterste zorg aan de betrouwbaarheid en actualiteit van de gegevens in de door ons samengestelde verkoopdocumentatie. Onjuistheden en onvolledigheden kunnen echter voorkomen. Aan de door ons gepresenteerde gegevens waaronder de teksten en plattegronden kunnen geen rechten worden ontleend. Twijfelt u aan de juistheid van de gegevens, vraag dan hoe deze zijn verkregen of kom nog een keer kijken. Probeer te allen tijde alle voor u relevante informatie vooraf te verkrijgen.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 685.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.448
- Bouwjaar
- 1959
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 154 m²
- Overige inpandige ruimte
- 5 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 28 m²
- Externe bergruimte
- 44 m²
- Perceel
- 280 m²
- Inhoud
- 592 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 9 kamers (6 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, toilet, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen en een kelder
- Voorzieningen
- Airconditioning, frans balkon, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, rolluiken, schuifpui, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Kadastrale gegevens
- GEMERT B 1269
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 280 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Balkon/dakterras
- Frans balkon aanwezig
- Ligging
- Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 66 m² (8,30 meter diep en 8,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Garage
- Soort garage
- Vrijstaande stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektrische deur, elektra en verwarming
- Isolatie
- Dakisolatie en dubbel glas
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
2.188x
Bekeken
20x
Bewaard
31-3-2026
Op Funda
Buurt

Handel
Handel- Inwoners
- 1.400
- Gezin met kinderen
- 33%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.551
Ontdek de buurt