Molenstraat 225527 GB HapertHapert Zuid-West
€ 419.000 k.k.
- 104 m²wonen
- 267 m²perceel
- 2slaapkamers
- Eenergielabel
Omschrijving
Alle informatie en biedingsformulier is te vinden in de online brochure:
molenstraat-22.nl
> Knop ‘Documentatie’: inloggen met je email in de dataroom waar alle stukken te vinden zijn.
> Knop ‘Breng een bod uit’: het biedingsformulier invullen.
TE KOOP
Hartelijk welkom bij Molenstraat 22 in Hapert – een unieke kans!
Wonen op een fijne plek met rust, ruimte én natuur binnen handbereik? Deze woning biedt het allemaal! Deze royale 2-onder-1-kapwoning met garage ligt op een zonnig perceel met de Hapertse Molen binnen handbereik met volop groen en speel faciliteiten.
Hoewel de woning keurig is onderhouden, leent zij zich uitstekend voor een modernisering naar eigen smaak. Laat je inspireren door de omgeving en maak van deze solide basis jouw droomhuis.
Ben jij klaar om deze fraaie locatie om te toveren tot een eigentijdse woonplek? Loop dan binnen op de kijkdagen!
Begane grond:
Ruime hal met vernieuwde meterkast voorzien van 8 groepen en 2 aardlekschakelaars. Volledig betegelde toiletruimte voorzien van hangtoilet en fontein.
Gezellige L-vormige woonkamer van circa 32 m² die meer dan voldoende ruimte biedt voor het plaatsen van een eet- en zithoek. De haardpartij maakt de kamer bijzonder sfeervol.
Halfopen keuken met inbouwkeuken in hoekopstelling voorzien van 1,5 spoelbak, keramische kookplaat, afzuigkap, koelkast, vriezer en combi magnetron.
Vanuit de keuken is er direct toegang tot de lichte tuinkamer. Deze kamer is voor diverse doeleinden geschikt zoals thuiswerkplek of speelkamer. Schuifpui naar het riant terras!
De begane grond is afgewerkt met natuursteen vloeren in de hal en keuken, de woonkamer en tuinkamer zijn afgewerkt met laminaatvloeren. De wanden en plafonds zijn bezet in stucwerk. Het plafond in de woonkamer ziet er mooi uit met rondom strakke sierlijsten. Aan de achterzijde zijn de keuken en tuinkamer voorzien van rolluiken.
Verdieping:
De overloop biedt toegang tot 2 ruime slaapkamers en 2 badkamers.
De grote slaapkamer aan de voorzijde is voorzien van laminaatvloer, stucwerkwanden en -plafond, vaste kledingkastenwand met schuifdeuren, aparte kast boven de hal en een deur naar het riante balkon aan de voorzijde.
De tweede slaapkamer aan de achterzijde is afgewerkt met vloerbedekking, stucwerk wanden en betimmerd plafond. De raampartij is voorzien van een hor en rolluik!
De volledig betegelde badkamer is uitgevoerd met afsluitbare inloopdouche, hangtoilet en wastafel in badkamermeubel. Rolluik aanwezig.
De tweede badkamer is ook volledig betegeld en voorzien van aansluitingen wasapparatuur en betegelde douche.
Zolder:
Vlizotrap naar ruime bergzolder met gloednieuwe opstelling Intergas Kombi Kompakt HRE 36/30 A CW5 van 2025
Tuin:
Fraaie voortuin die plaats biedt aan een auto, ideaal om elektrisch te laden. Toegang naar de garage. De garage is voorzien van roldeur, wastafel, elektra en verlichting.
De fraaie 100% privacy biedende achtertuin is perfect georiënteerd op het zuidwesten, bestaande uit terras, borders, planten en bomen.
Aandachtspunten:
- Volledig kunststof kozijnen met dubbele beglazing.
- Aan de achterzijde rolluiken en een zonnescherm over de volle breedte.
- Combi ketel is van 2025.
- Afvoer inloopdouche is verstopt, ontstopping is mogelijk als de vloerplaat is verwijderd.
- Keukenapparatuur is niet op werking getest.
- Ben jij klaar om deze fraaie locatie om te toveren tot een eigentijdse woonplek? Loop dan binnen op de kijkdagen!
Wonen in Hapert:
Hapert is een leuk dorp met bossen en heide (Cartierheide) en een goed voorzieningenniveau. Aan de Markt zijn twee supermarkten en een diverse horecagelegenheden, daarnaast zijn er kinderdagverblijven, een basisschool en een multifunctionele accomodatie. ASML, High Tech Campus en het Maxima Medisch Centrum zijn slechts zo’n 20 autominuten, Hapert heeft een op- en afrit aan de autosnelweg. Deze op- en afrit aan de A67 en de geplande P+R zorgen voor een goede bereikbaarheid van Veldhoven en Eindhoven.
Tenslotte:
Koper dient een waarborgsom te storten of een bankgarantie te deponeren, groot 10% van de koopsom. Genoemde maten zijn indicatief. De gegevens die u hierbij ontvangt zijn met de grootst mogelijke zorgvuldigheid samengesteld, er kunnen geen rechten aan worden ontleend. Bij verkoop wordt een niet-zelfbewoningsclausule opgenomen en wordt verkocht “as-is”. Bij vragen kunt u altijd contact opnemen met ons kantoor.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Oorspronkelijke vraagprijs
- € 430.000 kosten koper
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 419.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.029
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1968
- Specifiek
- Gestoffeerd
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 104 m²
- Overige inpandige ruimte
- 40 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 11 m²
- Perceel
- 267 m²
- Inhoud
- 506 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, wastafelmeubel, en douche
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, rookkanaal, schuifpui, en TV kabel
- Cv-ketel
- Intergas Kombi Kompakt HRE 36/30 A (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Kadastrale gegevens
- HOOGELOON F 2750
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 267 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 68 m² (10,50 meter diep en 6,50 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidwesten
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
Populariteit
4.293x
Bekeken
29x
Bewaard
7-11-2025
Op Funda
Buurt

Hapert Zuid-West
Hapert- Inwoners
- 1.800
- Gezin met kinderen
- 37%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.301
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.