Nieuw
Gouwakker 165321 WG HedelHedel
€ 689.000 k.k.
- 169 m²wonen
- 299 m²perceel
- 6slaapkamers
- Aenergielabel
Een complete gezinswoning met luxe, ruimte én een fijne ligging
Omschrijving
Deze fraaie 2/1-kapwoning aan de Gouwakker 16 behoort zonder twijfel tot de absolute top in zijn segment. Hier komen ruimte, hoog afwerkingsniveau en een fijne ligging op een bijzonder prettige manier samen. Met een perceel van circa 300m² is er volop ruimte rondom de woning, terwijl je aan de achterzijde bovendien geniet van een heerlijk vrije ligging.
Ook qua luxe en uitstraling zit je hier helemaal goed. Denk aan de moderne badkamer uit 2022, de stijlvolle tuinoverkapping uit 2023 en de prachtige Afzelia vloer van tropisch hardhout op de begane grond. Stuk voor stuk elementen die bijdragen aan het hoogwaardige karakter van deze woning. Parkeren én opladen van je elektrische auto kan op eigen terrein en met 16 zonnepanelen is deze woning helemaal klaar voor de toekomst!
Nieuwsgierig geworden? Kom gerust eens kijken en ontdek zelf hoe fijn wonen in het topsegment kan zijn!
Indeling:
Entree
De woning is gemakkelijk toegankelijk via de bestrate oprit aan de linkerkant van het perceel.
De voordeur bevindt zich beschut in de zijgevel, onder de overkapping, waardoor je altijd droog naar binnen stapt. Tevens is de woning inpandig te betreden via de loopdeur van de garage. Je komt dan binnen via de bijkeuken.
Via de reguliere entree bereik je de hal. Hier tref je direct rechts de trapopgang naar de eerste verdieping met praktische garderobenis aan. Aan de linkerkant bevinden zich de meterkast en de moderne toiletruimte met wandcloset en fonteintje.
Woonkamer
Vanuit de hal stap je het leefgedeelte binnen, waar de warme uitstraling direct opvalt. De strak gestucte wanden in combinatie met de karaktervolle afzelia hardhouten vloer zorgen voor een sfeervolle en comfortabele basis.
De L-vormige woonkamer van 43m² biedt volop ruimte voor een comfortabele zithoek en een royale eethoek. Aan de voorzijde bevindt zich het zitgedeelte van 28m², waar de diverse raampartijen zorgen voor een prettige lichtinval. De sierhaard voegt extra sfeer toe en de zonwering biedt comfort op zonnige dagen.
Aan de achterzijde ligt het eetgedeelte (15m²) met volop ruimte voor een royale eethoek om gezellig samen te tafelen. Via de openslaande tuindeuren bereik je direct de serre, waardoor binnen en buiten op een natuurlijke manier met elkaar verbonden zijn.
Keuken en bijkeuken
De halfopen keuken ligt aan de achterzijde van de woning en heeft een fijn formaat van 9m². De op maat gemaakte keuken is uitgevoerd in degelijke materialen en verkeert in een uitstekende staat. De apparatuur is in 2019 vernieuwd, zodat je hier de komende jaren met plezier kunt koken.
De slimme indeling met een apart kook- en spoelgedeelte zorgt voor veel werkruimte op het duurzame granieten werkblad. Het kookgedeelte beschikt over een XL-koelkast, oven, inductiekookplaat met vier kookzones, RVS-afzuigkap, gezellige koffiecorner en volop kastruimte.
Het spoelgedeelte bevindt zich tegenover het kookgedeelte en is vormgegeven met een spoelbak met Quooker voor direct kokend water. De vaatwasser is hier ook ingebouwd.
De deur geeft toegang tot de bijkeuken. De functionele en praktisch ingerichte bijkeuken (6m²) beschikt over twee vaste kasten. In de grote vaste kastenwand met schuifdeuren bevindt zich de wasmachineaansluiting. Via deze bijkeuken is er toegang tot de serre én kun je de garage inpandig bereiken, wel zo praktisch!
Verdieping
Via de hardhouten trap bereik je de eerste verdieping. De overloop geeft toegang tot maar liefst vier ruime slaapkamers, de complete badkamer en de trap naar de tweede verdieping.
Slaapkamers
Naast de badkamer, aan de achterzijde, bevindt zich een slaapkamer van 15m². Deze lichte kamer heeft een vaste kast, een wastafel met warm en koud water en een rolluik.
Aan de voorzijde ligt de royale master bedroom van bijna 25m² die zich uitstrekt over de volle breedte van de woning. De kamer heeft een ruime, op maat gemaakte Poliform walk-in closet van Italiaans design, een tv-aansluiting en rolluiken voor extra comfort en privacy.
Vanaf de overloop links bereik je nog twee verrassend ruime kamers. De voorste kamer ligt boven de overkapping en meet 8m² (gemeten vanaf 1,5 meter hoogte). Deze ruimte is zeer geschikt als baby-, hobby- of werkkamer. Hier bevindt zich tevens de omvormer van de zonnepanelen.
De vierde slaapkamer ligt boven de garage en meet 11m² (gemeten vanaf 1,5 meter hoogte). Deze kamer beschikt over een Velux-dakraam, een vaste kast, een wastafel met warm en koud water en praktische bergruimte achter schuifdeuren.
Badkamer
Centraal aan de achterzijde ligt de royale badkamer van maar liefst 7m². De badkamer is in 2022 volledig vernieuwd en straalt dankzij de moderne afwerking luxe en comfort uit. Een heerlijke plek om de dag ontspannen te beginnen of juist in alle rust af te sluiten.
De badkamer is uitgerust met een wandcloset, designradiator, wastafelmeubel met waskom, dubbele inbouwkranen en een spiegel met verlichting. De ruime inloopdouche met regendouche en aparte handdouche maakt het geheel compleet.
Tweede verdieping
Via de vaste trap bereik je de ruime en afsluitbare tweede verdieping. Met een oppervlakte van maar liefst 26m² (gemeten vanaf 1,5 meter hoogte) en een nokhoogte van 2,74 meter biedt deze zolder verrassend veel ruimte en mogelijkheden!
Je komt boven in het midden van de zolder. Direct links van de trap bevindt zich een separate kast, waarin de combiketel netjes uit het zicht is opgesteld.
De overige ruimte is geheel naar eigen wens in te delen en leent zich uitstekend voor een vijfde of zesde slaapkamer, een extra werkplek, een hobbyruimte of een fijne speelkamer. Een veelzijdige verdieping die je helemaal kunt aanpassen aan jouw woonwensen!
Dankzij het grote Velux-dakvenster aan de voorzijde valt er bovendien volop daglicht naar binnen, wat zorgt voor een aangename, lichte sfeer. Ook aan bergruimte is gedacht: achter de schuine dakvlakken vind je volop plek voor spullen die je niet dagelijks nodig hebt.
Zonnepanelen
De woning is in 2017 voorzien van 16 zonnepanelen van 290Wp. De zonnepanelen liggen op het dakvlak aan de oostzijde en de omvormer is geïnstalleerd in de slaapkamer boven de garage.
Voortuin
De voortuin is verzorgd en onderhoudsvriendelijk aangelegd met splitgrind, twee grote plantenbakken met vaste beplanting en een lage buxushaag als omlijsting.
Naast de voortuin ligt de bestrate eigen oprit, met parkeergelegenheid op eigen terrein. Ook aan elektrisch rijden is gedacht: de voorbereiding voor een laadpunt is al aanwezig, zodat alleen nog een wallbox nodig is.
Garage en berging
De garage van 23m² is praktisch ingedeeld in twee gedeeltes: een garagedeel met dubbele deuren aan de voorzijde en een apart gedeelte met loopdeur. De garage is voorzien van elektra, water en een tegelvloer. Het keukenblok met koud water maakt de ruimte bovendien geschikt als hobbyruimte. Vanuit de garage is de woning inpandig bereikbaar.
Aansluitend bevindt zich de aangebouwde bergruimte van 11m², ideaal voor fietsen en tuingereedschap. Hier vind je ook de buitenkraan. Via twee aparte deuren bereik je de achtertuin.
Achtertuin en serre
De achtertuin ligt op het noordoosten en meet bijna 110m². Met bijna 12 meter diepte is er altijd wel een plekje in de zon te vinden!
De tuin is keurig aangelegd en sfeervol ingericht met terrastegels, siergrind, kunstgras en borderbakken met vaste planten. Privacy is gegarandeerd dankzij de volledig omsloten tuin, zonder inkijk van de buren.
Achter in de tuin staat een ruime overkapping van 14m². Een heerlijke plek om beschut buiten te zitten en ook bij minder mooi weer van de tuin te genieten.
Direct achter de woning bevindt zich een heerlijke serre van 15m², geplaatst in 2005. De zijgevels zijn uitgevoerd in spouw. Een mooi extra pluspunt is dat deze ruimte desgewenst relatief eenvoudig volledig kan worden afgesloten en bij de woonruimte kan worden betrokken.
De serre is comfortabel ingericht met lichtdoorlatende dakplaten, spotverlichting, een terrasheater en harmonicadeuren aan de voorzijde, die volledig geopend kunnen worden. Zo verandert de serre op zonnige dagen in een open terras en zit je op koelere dagen juist heerlijk beschut. Er is volop ruimte voor een comfortabele tuinset, zodat je het hele jaar door optimaal van de tuin kunt genieten.
Straatbeeld en omgeving
De Gouwakker is een autoluwe straat met enkel bestemmingsverkeer. De wijk is ruim van opzet met veel groen en water. Bruggetjes zorgen ervoor dat de naastgelegen wijken gemakkelijk met de fiets en/of lopend bereikbaar zijn.
De plaats Hedel
Hedel is een dorp dat gunstig ligt tussen Zaltbommel en Den Bosch in en dicht bij een aansluiting op de A2 (afrit 19 Kerkdriel/ Hedel/ Ammerzoden).
De ligging aan de Maas in het rustieke rivierengebied biedt volop mogelijkheden voor wandelen en fietsen. Een van de trekpleisters is de jaarlijkse Paardenmarkt die in het centrum van Hedel gehouden wordt in de eerste week van november.
Op gebied van voorzieningen is Hedel compleet te noemen. Er valt dan onder andere te denken aan drie supermarkten (Hoogvliet, Jumbo en Aldi), bakker, slijter, drogist en diverse andere winkels die in de dagelijkse levensbehoeften voorzien. Ook is er een café/ pension en een Chinees restaurant. Drie basisscholen voorzien in de onderwijsbehoefte, tevens zijn er drie kinderdagverblijven in Hedel gevestigd.
Ook op het gebied van gezelligheid en vermaak scoort Hedel goed. Er zijn verschillende dorps- en sportverenigingen en een sportschool voor jong en oud. Met circa 5000 inwoners is Hedel een van de grotere dorpen in de gemeente Maasdriel.
Dit huis in het kort
AI-gegenereerd uit de omschrijving
Ruime sfeervolle woonkamer
L-vormige woonkamer van 43m² met sierhaard en serre.
Serre en overkapping tuin
Achtertuin van ca. 110m² met serre en overkapping.
Zonnepanelen en laadpunt
16 zonnepanelen en voorbereiding voor laadpunt auto.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 689.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.077
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1997
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 169 m²
- Overige inpandige ruimte
- 34 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 21 m²
- Perceel
- 299 m²
- Inhoud
- 686 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 7 kamers (6 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, rolluiken, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha Tzerra HR (gas gestookt combiketel uit 2018)
Kadastrale gegevens
- HEDEL H 3419
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 299 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 115 m² (11,50 meter diep en 10,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordoosten
Bergruimte
- Schuur/berging
- Aangebouwde houten berging
- Voorzieningen
- Elektra en stromend water
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra en stromend water
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
17-10-2026
Op Funda
Buurt

Hedel
Hedel- Inwoners
- 4.540
- Gezin met kinderen
- 35%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.115
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




