Verkocht
- 115 m²wonen
- 380 m²perceel
- 5slaapkamers
- Fenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 1 november 2024
- Verkoopdatum
- 20 maart 2025
- Looptijd
- 4½ maand
Omschrijving
Ruime vrijstaande woning met grote houten garage en carport.
Deze verrassend ruime woning uit 1961 heeft in 1982 een grote aanbouw gekregen, waardoor de achterzijde flink is vergroot. Daardoor is er zowel beneden als boven aanzienlijk meer leefruimte ontstaan. Op de eerste verdieping bevinden zich maar liefst vijf slaapkamers. De woning beschikt over een riante, ruim 10 meter lange houten garage, gebouwd in 2001. Voor de garage is een carport aanwezig, zodat de auto droog kan worden geparkeerd en in de winter niet gekrabd hoeft te worden. Ook is er een houten schuur met aangebouwde overkapping, ideaal om zomerse avonden buiten door te brengen. De woning wordt verwarmd met gaskachels.
De Andoornstraat in Heerde ligt in een rustige kindvriendelijke woonwijk. De buurt wordt gekenmerkt door een gemoedelijke sfeer. Jaarlijks is er een buurt-barbecue en de buurt staat voor elkaar klaar om elkaar te helpen. Daarnaast is er ook een buurtapp. Er is veel groen en er is een goed voorzieningenniveau in de nabije omgeving. Er zijn in de buurt verschillende faciliteiten, zoals supermarkten, winkels, scholen en sportvoorzieningen. Bovendien ligt Heerde in een natuurlijke omgeving, dichtbij de Veluwse bossen en vlakbij de IJsselvallei. Wat het een aantrekkelijke plek maakt voor mensen die houden van wandelen en natuur.
Indeling:
Begane grond:
Hal, entree, toiletruimte met een modern zwevend toilet. Toegang naar de provisiekelder. Woonkamer met toog naar de eetkamer met openslaande tuindeuren. Aangrenzend is de dichte keuken met een keuken in hoekopstelling. Deze is voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals een gaskookplaat, afzuigkap, combi-magnetron, koelkast en vaatwasser. Via de bijkeuken waar ook de geiser te vinden is, is de achtertuin te bereiken. Vanuit de keuken is er toegang naar een extra kamer die voor meerdere doeleinden geschikt is.
1e verdieping:
Op de eerste verdieping zijn maar liefst 5 slaapkamers en een badkamer met inloopdouche en wastafel. Ook is er een vaste kast op de overloop.
Verhaaltje Verkopers:
Ons huis. (Andoornstraat 15 in Heerde)
Ons huis hebben we gekocht in 1976.
Op onze trouwdag 25 maart 1977 kwamen wij te wonen in deze vrijstaande woning.
We hadden het niet beter kunnen treffen. Een mooi huis in een hele fijne buurt.
We kregen 2 kinderen en toen nummer 3 zich kwam aandienen hebben wij een stuk bij het huis aangebouwd. We hebben met ons gezin daardoor jaren kunnen genieten van de ruimte in ons huis.
De kinderen hebben heel veel buiten gespeeld in onze fijne besloten tuin. In de zandbak of in de zomer in een zwembadje, balletje trappen en zelfs volleybal spelen over de waslijn. Lekker genieten van de tuin en ook lekker van de zon genieten.
De basisschool om de hoek en op fietsafstand het Heerderstrand.
In de directe omgeving de bossen en ook de IJsselvallei
Ideaal voor mountainbikers en andere sporters in Heerde.
Heerde is op dat gebied een superfijne plaats met veel (sport)verenigingen.
Er is geen vereniging te bedenken die er niet is. Het Dorpshuis in Heerde heeft een theaterzaal
waar diverse optredens zijn van grote artiesten. Tevens is er veel te doen op cultuurgebied.
De ligging van ons huisde woning is heel gunstig ten opzichte van de winkels (o.a. de Jumbo en de Aldi) maar ook van de dokterspost en het busstation.
De oude schuur hebben wij in 2001 vervangen door een royale schuur waarin ruimte is voor de fietsen en een auto maar waar ook een grote werkbank aanwezig is.
Voor de schuur is een carport, ideaal met uitpakken van de boodschappen.
Geen last van bevroren autoruiten in de winter dus geen ijs krabben. Er is een eigen oprit naast ons huis waar plek is voor 3 auto’s.
Aan de schuur zit een overkapping zodat we zomers buiten kunnen eten en de barbecue gebruiken. Ook is de overkapping fijn als het zomers heet is om uit de felle zon te kunnen zitten.
De ramen van ons huis zijn voorzien van rolluiken zodat ‘s winters de kou buiten blijft en dat het zomers heerlijk koel blijft binnen in huis.
Het is heel rustig wonen dichtbij het centrum.
Is er een activiteit in het dorp dan is het maar 4 minuten lopen om erbij aanwezig te zijn.
Leuke buren waar we eens per jaar een buurt barbecue mee hebben en in de maand april versieren we samen de straat met vlaggetjes. We helpen elkaar met de vlaggetjes ophangen en hebben regelmatig even een buurpraatje.
Ons huis staat heel gunstig dichtbij de Kamperweg dus ben je binnen 1 km op de A50. Slechts 10 minuten van Zwolle en 15 minuten van Apeldoorn verwijderd.
Kom eens langs om een indruk te krijgen van ons huis en de plek waar ons huis staat.
Je kunt ons huis helemaal naar eigen inzicht inrichten zoals je het zelf wilt hebben.
Wij hadden geen plannen om te verhuizen totdat we een appartement hebben bezichtigd op een mooie plek. Net om de hoek waar we nu wonen dus in dezelfde buurt. Met een blik op de toekomst hebben we besloten het appartement te kopen. Een levensloopbestendig appartement.
Wij gunnen ons huis graag aan mensen die er net als wij met heel veel plezier gaan wonen
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 495.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.304
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1961
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met asbest en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 115 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 20 m²
- Externe bergruimte
- 38 m²
- Perceel
- 380 m²
- Inhoud
- 428 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 7 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een kelder
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel en natuurlijke ventilatie
Energie
- Energielabel
- F
- Isolatie
- Gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Gaskachels
- Warm water
- Geiser
Kadastrale gegevens
- HEERDE K 4799
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 380 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In centrum en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 175 m² (18,00 meter diep en 12,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Garage
- Soort garage
- Carport en vrijstaande houten garage
- Capaciteit
- 2 auto's
- Isolatie
- Geen isolatie
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
8.735x
Bekeken
83x
Bewaard
1-11-2024
Op Funda
Buurt

Heerde
Heerde- Inwoners
- 9.120
- Gezin met kinderen
- 33%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.084
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




