H (Bouwnr. 461)1703 HeerhugowaardEdelstenenwijk

Kaart
  • 2
  • A+++
Wat worden mijn maandlasten?

Bekijk alle 14 beschikbare woningen van dit type in project

Woodstone gebouw Sequoia

Omschrijving

Ervaar royaal en comfortabel wonen in deze fraaie 3-kamerappartementen van ca. 101 m², welke gelegen zijn op de zesde tot en met de tiende verdieping. Dankzij deze hogere ligging geniet je van een fraai uitzicht. De appartementen beschikken over een heerlijk balkon, variërend van ca. 7, 9, 11 tot zelfs 20 m² – ideaal om in alle rust van de buitenlucht te genieten. In de ruime woonkamer vallen direct de grote raampartijen op, die zorgen voor een overvloed aan natuurlijk licht en een aangenaam ruimtelijk gevoel. Aansluitend aan de woonkamer vind je de open keukenruimte, waar je heerlijk de ruimte hebt om te kokkerellen. Daarnaast beschikt het appartement over twee comfortabele slaapkamers, een praktische interne berging/bijkeuken én een separate ruimte voor de wasmachine en droger. Uiteraard is er voor de gasten een separaat toilet. Extra bergruimte vind je in de externe berging op de begane grond van het gebouw. Bouwnummers 493 en 4103 hebben naast dit alles nóg een extra berging in de woning van 5 m2.

Kenmerken

Overdracht

Aangeboden sinds
Aanvaarding
In overleg
Vraagprijs
€ 559.900 vrij op naam
Vraagprijs per m²
€ 5.544
Status
Beschikbaar

Bouw

Bouwjaar
Na 2020
Soort appartement
Portiekflat (appartement)
Soort bouw
Nieuwbouw

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
ca. 101 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
7 m²
Inhoud
365 m³

Indeling

Aantal kamers
3 kamers (2 slaapkamers)
Aantal woonlagen
1 woonlaag

Energie

Energielabel

Populariteit

0x

Bekeken

0x

Bewaard

12-5-2026

Op Funda

Buurt

Edelstenenwijk

Heerhugowaard
Inwoners
3.400
Gezin met kinderen
41%
Gem. vraagprijs / m²
€ 3.149

Ontdek de buurt

Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?

Bekijk buurtinzichten

Wil je dit huis niet vergeten?

Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.