Nieuw
Huskensweg 536412 SC HeerlenMusschemig
€ 255.000 k.k.
- 100 m²wonen
- 323 m²perceel
- 3slaapkamers
- Cenergielabel
Omschrijving
Aan de Huskesweg 53 in Heerlen ligt deze verrassend ruime tussenwoning met aanbouw, drie slaapkamers en een praktische indeling. De woning beschikt over een lichte leefruimte, moderne keuken en een fijne achtertuin. Een absolute meerwaarde is de royale garage van ca. 45 m² aan de achterzijde van het perceel, ideaal voor hobbyisten, opslag of het stallen van meerdere voertuigen.
Wat maakt deze woning bijzonder?
* Tussenwoning met aanbouw;
* Drie slaapkamers;
* Moderne keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur;
* Gezellige achtertuin met toegang tot de garage;
* Royale garage van ca. 45 m² aan de achterzijde;
* groen uitzicht aan de achterzijde.
Dankzij de centrale ligging bevinden winkels, scholen, openbaar vervoer en het centrum van Heerlen zich op korte afstand. Een ideale woning voor starters, hobbyisten of jonge gezinnen die op zoek zijn naar ruimte.
Indeling
We komen de woning binnen in de hal met toiletruimte en toegang tot de woonkamer aan de voorzijde, welke is voorzien van een laminaatvloer. De woonkamer staat in open verbinding met een tweede leefruimte, waardoor er een fijne indeling ontstaat met voldoende plaats voor zowel een zit- als eetgedeelte. Vanuit de woonkamer is er via een halletje toegang tot de trapopgang naar de verdieping.
In de aanbouw aan de achterzijde bevindt zich de moderne keuken (2024) in rechte opstelling. De keuken is voorzien van een inductiekookplaat, afzuiginstallatie, vaatwasser, oven, koelkast en vriezer. Vanuit de keuken is er toegang tot de achtertuin.
Eerste verdieping
De eerste verdieping beschikt over drie slaapkamers en een badkamer. De royale slaapkamer aan de achterzijde is ca. 17 m² groot. De twee slaapkamers aan de voorzijde zijn respectievelijk ca. 6 m² en ca. 6 m² groot en bieden diverse gebruiksmogelijkheden, zoals slaap-, werk- of hobbykamer.
De badkamer is voorzien van een wastafel, toilet en douche. Daarnaast beschikt de verdieping over een praktische inloopkast/bergruimte.
Tuin
Achtertuin gelegen op het zonnige zuidwesten met een gezellige overkapping én een zeer ruime garage van ca. 45 m².
Bijzonderheden
* Kunststof kozijnen, HR+, HR++;
* CV- ketel, eigendom, 2022;
* Zonnepanelen, eigendom, 12 stuks, leeftijd onbekend;
* Aanvaarding in overleg, mogelijk op korte termijn;
Tot slot:
* Deze verkoopinformatie is met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Hierbij zijn wij deels afhankelijk van informatie die wij van derden ontvangen. Aan onjuistheden en/of onvolkomenheden kunt u echter geen rechten ontlenen. Indien bepaalde informatie voor u van wezenlijk belang is dan adviseren wij u deze op juistheid te controleren. Onzerzijds wordt geen aansprakelijkheid aanvaardt voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief;
* Koper is te allen tijde gerechtigd om voor eigen rekening een bouwkundig onderzoek te (laten) verrichten, dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen in de staat van onderhoud of andere aspecten van de onroerende zaak. Koper dient bij het doen van een bod wel direct aan te geven of hij een dergelijk onderzoek wenst;
* Indien een CV-ketel en/of warmtevoorziening een huurtoestel is, dient koper deze overeenkomst over te nemen.
* De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 1 week na het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren;
* Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt, nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend ("schriftelijkheidsvereiste").
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 255.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.550
- Bouwjaar
- 1920
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 100 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 12 m²
- Externe bergruimte
- 45 m²
- Perceel
- 323 m²
- Inhoud
- 400 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, dubbele wastafel, en toilet
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Cv-ketel
- Remeha (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Kadastrale gegevens
- HEERLEN R 1485
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 323 m²
- Capaciteit
- 3 auto's
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
15-5-2026
Op Funda
Buurt

Musschemig
Heerlen- Inwoners
- 955
- Gezin met kinderen
- 32%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.