Nieuw
Rembrandtstraat 296415 JD HeerlenMeezenbroek
€ 239.000 k.k.
- 83 m²wonen
- 112 m²perceel
- 3slaapkamers
Omschrijving
Welkom bij Rembrandtstraat 29! Gemodernsieerde halfvrijstaande starterswoning met onder andere drie slaapkamers, een zonnige living, 13 zonnepanelen en goed isolatiepakket.
Omgeving
Gelegen aan een rustige straat in een woonwijk, op korte afstand van het stadscentrum van Heerlen met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Uitvalswegen en openbaar vervoer zijn snel bereikbaar, waardoor de ligging zowel rustig als centraal te noemen is.
Leuk om te weten
• Bouwjaar: 1928 (conform BAG);
• Woonoppervlakte ca. 83m² (NEN 2580 meetrapport aanwezig);
• Perceel 112 m² (conform kadaster);
• Goed onderhouden half vrijstaande starterswoning;
• Drie slaapkamers;
• Geheel voorzien van rolluiken (m.u.v. voordeur);
• Energielabel in aanvraag;
• Voorzien van dak- en spouwmuurisolatie;
• Geheel voorzien van kunststof kozijnen met HR++ beglazing;
• 13 zonnepanelen;
• Twee airco's;
• Centraal gelegen nabij alle voorzieningen.
Indeling
Begane grond
Entree/hal met meterkast en toegang naar de living welke is ingedeeld in een woon- en eetkamer. De woonkamer staat in open verbinding met de keuken. De open keuken is functioneel ingericht en voorzien van de navolgende apparatuur: 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, koelkast, diepvries, vaatwasser, oven en magnetron. Vanuit de keuken is de badkamer en tuin toegankelijk. De moderne badkamer beschikt over een douche, toilet en dubbele wastafel met meubel.
De gehele begane grond is voorzien van een nette laminaatvloer met elektrische vloerverwarming m.u.v. de badkamer.
Eerste verdieping
De overloop biedt toegang tot drie slaapkamers.
- Slaapkamer 1: ca. 12 m² gelegen aan de voorzijde.
- Slaapkamer 2: ca. 7 m² gelegen aan de achterzijde.
- Slaapkamer 3: ca. 6 m² gelegen aan de achterzijde.
De overloop en slaapkamers zijn voorzien van een nette laminaatvloer.
Zolderverdieping
Via een trap in de trapkast is de bergzolder bereikbaar.
Buitenruimte
De geheel omsloten achtertuin is gelegen op het Zuiden, beschikt over terras, overkapping, pergola met schaduwdoek (ter overname) en zijingang.
Interesse? Wij nemen graag de tijd voor u! Neem contact op via het contactformulier op Funda of op onze website en we laten u de woning graag zien. Komt een fysieke afspraak niet zo goed uit, bel dan voor de digitale mogelijkheden!
Overige informatie
De gebruikelijke waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze, indien de verkoper en koper dit overeenkomen, binnen 2 weken nadat het financieringsvoorbehoud is verlopen bij de desbetreffende notaris te deponeren.
Schriftelijkheidsvereiste
Conform artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek, is er pas sprake van een rechtsgeldige koopovereenkomst als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechts- geldig.
Disclaimer
Alle door ons kantoor verstrekte informatie omtrent onroerende zaken, moet beschouwd worden als een uitnodiging om in onderhandeling te treden, en is geheel vrijblijvend! Alle vermelde maten en afmetingen zijn slechts bij benadering. Aan deze beperkte informatie kunnen geen rechten worden ontleend. Indien in enige documentatie of op enige website informatie staat die niet overeen komt met de werkelijkheid, dan geldt de feitelijke situatie waarin de woning zich bevindt, zoals koper deze tijdens de bezichtiging heeft kunnen waarnemen, en wordt de woning in deze feitelijke situatie/staat verkocht. Een (eventueel) bijgevoegde plattegrond dient uitsluitend als globale indicatie/visualisatie. Hieraan kunnen uitdrukkelijk geen rechten worden ontleend.
Uw makelaar Marco Hanssen nodigt u graag uit voor een bezichtiging.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 239.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.880
- Bouwjaar
- 1928
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 83 m²
- Overige inpandige ruimte
- 11 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 10 m²
- Perceel
- 112 m²
- Inhoud
- 348 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Douche, dubbele wastafel, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
Energie
- Energielabel
- Niet beschikbaar
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel, elektrische verwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha Calenta (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Kadastrale gegevens
- HEERLEN M 2419
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 112 m²
- Achtertuin
- 41 m² (6,00 meter diep en 6,75 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Aangebouwde stenen berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
15-5-2026
Op Funda
Buurt

Meezenbroek
Heerlen- Inwoners
- 2.920
- Gezin met kinderen
- 32%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 2.351
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.