Kerkstraat 34126 RR Hei- en BoeicopHei- en Boeicop kern
€ 465.000 k.k.
- 124 m²wonen
- 141 m²perceel
- 4slaapkamers
- Benergielabel
Omschrijving
Instapklaar wonen met dorpse rust
- Instapklare tussenwoning met 4 slaapkamers
- Lichte woonkamer met open keuken uit 2024
- Gehele begane grond circa 2 jaar geleden gerenoveerd
Aan Kerkstraat 3 in Hei- en Boeicop staat zo’n woning waar je eigenlijk meteen goed zit. De basis is keurig, de sfeer is warm en de grote klussen zijn al gedaan. De begane grond is twee jaar geleden aangepakt, de keuken is in 2024 vernieuwd, de badkamer dateert uit 2021 en ook de kunststof kozijnen rondom zorgen voor lekker weinig onderhoud. Binnen valt vooral de lichte leefruimte op, met de woonkamer, eethoek en open keuken die mooi in elkaar overlopen. De schuifpui naar de tuin maakt het geheel extra ruimtelijk en op warme dagen zorgen de airco’s voor een prettig binnenklimaat.
Boven zijn er vier slaapkamers, waardoor thuiswerken, logees of een groter gezin hier prima passen. En dan de tuin: verzorgd, zonnig en ruim genoeg om heerlijk buiten te zitten. Je woont hier rustig, dorps en toch met Leerdam, Vianen en de A2 binnen handbereik.
De bewoner aan het woord:
“Wij hebben hier met veel plezier gewoond. Het huis is de afgelopen jaren flink aangepakt, waardoor het heel comfortabel woont. Vooral de lichte woonkamer, de fijne keuken en de tuin zijn plekken waar we echt van hebben genoten.”
De globale indeling:
Begane grond: entree aan de voorzijde; ruime hal met meterkast, trapkast en toilet; doorloop naar de lichte woonkamer met airco en schuifpui naar de tuin; open keuken met kookeiland, moderne uitstraling en praktische opstelling; de keuken is voorzien van onder andere een Bora inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, Quooker, combi-oven, vaatwasser, koelkast en vriezers; vanuit de woonkamer en keuken is er mooi contact met de achtertuin
Eerste verdieping: overloop met toegang tot alle vertrekken; ruime slaapkamer aan de voorzijde, voorheen twee kamers, met airco; master bedroom aan de achterzijde, ook met airco; derde slaapkamer aan de achterzijde; moderne badkamer uit 2021 met inloopdouche, wastafelmeubel en toilet
Tweede verdieping: voorzolder met bergruimte achter de knieschotten en de cv-installatie; vierde ruime slaapkamer met groot dakraam, elektrisch zonnescherm en airco; een fijne extra verdieping die verrassend veel mogelijkheden biedt
Buiten: verzorgde voortuin met nette aanloop naar de woning; ruime achtertuin met bestrating, houten erfafscheiding en meerdere plekken om te zitten en een vrijstaande stenen, geïsoleerde schuur met elektra; een praktische en gezellige tuin waar je zonder veel werk volop van het buitenleven geniet
Goed om te weten:
- De woning is voorzien van een definitief energielabel B
- Keuken vernieuwd in 2024
- Badkamer vernieuwd in 2021
- Kunststof kozijnen rondom, circa 2 jaar oud
- Elektra op de begane grond vernieuwd in 2023
- 10 zonnepanelen aanwezig, huur ter overname
- Airco aanwezig in de woonkamer en meerdere slaapkamers
- Dakraam op zolder met elektrisch zonnescherm
- Waterontharder aanwezig
- De woonoppervlakte en overige metrages zijn bepaald op basis van een afgeleide meetinstructie van NEN 2580
De omgeving:
Hei- en Boeicop, een idyllisch dorp met ongeveer 700 inwoners, ligt in de gemeente Vijfheerenlanden, provincie Utrecht. Het agrarische dorp wordt omringd door groen, rust en ruimte, en is gesitueerd tussen de historische polders Heicop en Boeicop. Het wordt gekenmerkt door prachtige monumentale boerderijen en huizen langs een pittoreske weg met een wetering en charmante boogbruggetjes.
Het dorp heeft een basisschool, een dorpshuis en een levendige voetbalvereniging (HSSC ’61) met een sporthal. Voor dagelijkse boodschappen liggen Vianen en Leerdam op korte afstand. Hei- en Boeicop is goed bereikbaar met een bushalte in het dorp en een gunstige ligging nabij de A2, waardoor Utrecht binnen 20 minuten te bereiken is. Ook steden zoals Den Bosch en Gorinchem zijn eenvoudig bereikbaar. Hei- en Boeicop biedt landelijke rust, een hechte gemeenschap en een prachtige woonomgeving in het hart van Nederland!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 465.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.750
- Bouwjaar
- 1973
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 124 m²
- Externe bergruimte
- 8 m²
- Perceel
- 141 m²
- Inhoud
- 434 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, schuifpui, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Kadastrale gegevens
- HEI- EN BOEICOP B 1988
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 141 m²
- Achtertuin
- 57 m² (9,20 meter diep en 6,20 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Populariteit
848x
Bekeken
16x
Bewaard
19-5-2026
Op Funda
Buurt

Hei- en Boeicop kern
Hei- en Boeicop- Inwoners
- 675
- Gezin met kinderen
- 46%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.