Weverij 254566 BZ HeikantKern Heikant

Kaart
  • 108 m²
  • 530 m²
  • 2
Wat worden mijn maandlasten?

Omschrijving

Droom je van een nieuwbouwwoning die je nog naar eigen smaak kunt afwerken? In het plan De Weverij in Heikant bieden wij deze vrijstaande bungalow aan waarvan de ruwbouw al is gerealiseerd. Hierdoor heb je als koper nog volop invloed op de verdere indeling en afwerking, zoals de keuken, het leidingwerk en het sanitair. Een unieke kans om jouw ideale woning te creëren. Indeling: Je komt de woning binnen via de hal met meterkast en toilet. Vanuit de hal heb je toegang tot de slaapkamer aan de voorzijde van de woning en tot de royale woonkamer. De woonkamer is voorzien van grote raampartijen aan zowel de voor- als achterzijde, waardoor er veel natuurlijk licht binnenvalt en de ruimte extra ruimtelijk aanvoelt. Aan de achterzijde bevinden zich een schuifpui en een achterdeur die toegang geven tot de achtertuin. De ruimte aan de achterzijde van de woonkamer biedt volop mogelijkheden voor het realiseren van een royale keukenopstelling. Vanuit de keuken bereik je de gang die toegang geeft tot de wasruimte, de tweede slaapkamer en de badkamer. Via deze gang zijn tevens de technische ruimte/berging en de inpandige garage bereikbaar. De badkamer heeft naast een deur naar de gang ook een rechtstreekse verbinding met de eerste slaapkamer. Daarnaast is de badkamer voorzien van een elektrisch bedienbaar dakraam, wat zorgt voor extra daglicht en ventilatiemogelijkheden. Voor de binnendeuren, wandtegels, vloertegels en het sanitair zijn stelposten opgenomen in de koopsom. Hierdoor heb je als koper nog volop de mogelijkheid om de afwerking van de woning naar eigen smaak en wensen te bepalen.

Kenmerken

Overdracht

Aangeboden sinds
Aanvaarding
In overleg
Vraagprijs
€ 563.500 vrij op naam
Vraagprijs per m²
€ 5.218

Bouwjaar
2025
Soort dak
Plat dak bedekt met kunststof

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
108 m²
Overige inpandige ruimte
18 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
6 m²
Perceel
530 m²
Inhoud
345 m³

Indeling

Aantal kamers
3 kamers (2 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Douche, toilet, en wastafelmeubel
Aantal woonlagen
1 woonlaag
Voorzieningen
Balansventilatie, dakraam, mechanische ventilatie, schuifpui, en zonnepanelen

Energie

Energielabel
Niet beschikbaar
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Verwarming
Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Warm water
Elektrische boiler

Kadastrale gegevens

HULST S 1885
Kadastrale kaart
Oppervlakte
193 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom
HULST S 1884
Kadastrale kaart
Oppervlakte
337 m²

Capaciteit
1 auto

Populariteit

4.645x

Bekeken

24x

Bewaard

19-11-2024

Op Funda

Buurt

Kern Heikant

Heikant
Inwoners
1.150
Gezin met kinderen
34%
Gem. vraagprijs / m²
€ 3.315

Ontdek de buurt

Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?

Bekijk buurtinzichten

Wil je dit huis niet vergeten?

Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.