Wonen op een fantastische plek. Fraai appartement met 3 kamers, dakterras en berging.
Gunstig gelegen bovenwoning op de 1e en 2e verdieping, in de historische Vesting van Hellevoetsluis nabij de jachthaven, voorzieningen en horecagelegenheden. In het plan ‘De Compagnie’ (2011-2012 gebouwd). Op de plek waar in de 17e eeuw de barakken voor het marinepersoneel stonden. De woningen in dit plan verwijzen qua architectuur naar de rijke geschiedenis van de vesting. Hebben statige gevels met grote kozijnen en sluiten goed aan bij de historische gebouwen in de vesting.
Het appartement, type maisonnette, beschikt onder meer over energielabel A, HR ++ beglazing een moderne afwerking, sfeervolle living bestaande uit de woonkamer en de halfopen keuken met ruimte voor de eethoek en moderne opstelling bestaande uit 2 rechte delen v.v. Siemens inbouwapparatuur, Quooker met elektrisch bedienbare buitenzonwering en openslaande deuren naar het dakterras, hangend toilet, verdieping met hoge plafonds van 3 meter, 2 slaapkamers, moderne badkamer, berging met wasruimte, cv ruimte en een ruime bergzolder in de nok.
Algemeen: portiek, entree met intercom, meterkasten, trap naar de 1e verdieping.
1e verdieping: entree/hal met modern toilet v.v. vrij hangend closet en handwasbakje; sfeervolle living bestaande uit de woonkamer en de halfopen keuken met ruimte voor de eethoek, elektrisch bedienbare buitenzonwering, openslaande deuren naar het dakterras en moderne opstelling bestaande uit 2 rechte delen v.v. Siemens inbouwapparatuur: koelkast, vrieskast, combioven, gaskomfoor, afzuigschouw en vaatwasmachine; de 1e verdieping is modern afgewerkt met een laminaatvloer en spachtelputzwanden; woning breed dakterras op het westen.
2e verdieping: hoge plafonds van 3 meter; overloop met bergruimte v.v. opstelling combiketel; moderne badkamer met Velux tuimelraam, doucheruimte, ligbad, vrij hangend 2e toilet en wastafelmeubel; voorslaapkamer met dakkapel en praktische separate wasruimte; ruime achter slaapkamer met Velux tuimelramen; de 2e verdieping is modern afgewerkt met een laminaatvloer en spachtelputzwanden.
3e verdieping zolderverdieping met verlichting, wandcontactdozen en tapijt: bereikbaar met een vlizotrap; grote zolderruimte in de nok.
Berging: berging op de begane grond met verlichting en wandcontactdozen, aan de achterzijde; in rij met andere bergingen.
Bijzonderheden: bijdrage VvE is € 98,66; energielabel A; hardhouten kozijnen met isolatieglas; dakisolatie; gevelisolatie; vloerisolatie (benedenwoningen); buitenschilderwerk 2025; beschermd stads- of dorpsgezicht.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
Laatste vraagprijs
€ 340.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 4.416
Status
Verkocht
Bijdrage VvE
€ 98,66 per maand
Bouw
Soort appartement
Maisonnette (appartement)
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2011
Soort dak
Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
Gebruiksoppervlakten
Wonen
77 m²
Overige inpandige ruimte
6 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
7 m²
Externe bergruimte
8 m²
Inhoud
273 m³
Indeling
Aantal kamers
3 kamers (2 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Douche, toilet, en wastafelmeubel
Aantal woonlagen
2 woonlagen en een zolder
Voorzieningen
Buitenzonwering, mechanische ventilatie, en TV kabel