Verkocht
Dorpsstraat 26-E5708 GH HelmondStiphout-Dorp
€ 525.000 k.k.
- 112 m²wonen
- 2slaapkamers
- Aenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 6 juni 2025
- Verkoopdatum
- 2 juli 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Wonen in dit ruime appartement aan de Dorpsstraat 26 E heeft veel voordelen. We geven u alvast een indruk:
- Prachtig complex wat energiezuinig is opgezet, label A
- Er zijn twee parkeerplaatsen én berging in het souterrain
- Alles is ruim opgezet en het appartement heeft twee slaapkamers
- Gelegen op een toplocatie in het centrum van Stiphout
- Nabij tal van voorzieningen en heeft tevens een goede bereikbaarheid
LET OP: Deze woning heeft een eigen website. Ga op Funda naar ‘Download brochure’ (rechts op de pagina, onder de naam van ons kantoor) en klik op de link in het document. U krijgt hier veel extra informatie.
Eerst even iets over Stiphout:
Stiphout is een fantastisch dorp met de voordelen van twee grote steden om de hoek. Helmond op 5 autominuten en Eindhoven op 10 autominuten. Er is volop keuze uit een winkelaanbod voor dagelijkse boodschappen. Bovendien zijn er diverse (luxe) speciaalzaken op het gebied van eten, mode en wonen. Ook zijn er diverse sportclubs op korte afstand en is er een bruisend verenigingsleven. Wie wil wandelen of fietsen kan terecht in de Stiphoutse bossen, Stadswandelpark “De Warande” en in het gebied rondom Kasteel Croy. Kortom: Wonen in Stiphout is fijn!!
Het appartement
Via een houten automatische deur met bellentableau en camera komt u in een ruime hal met postbussen, het trappenhuis én de lift. U gaat dan verder naar de tweede verdieping
Vanuit een ruim opgezette portiek komt er bij de entreedeur aan van het appartement. U komt binnen in een ruime hal waar een ruimte is voor de garderobe, de meterkast en een ruime toiletruimte. Hier valt dus meteen op dat het appartement zo ruim is ingedeeld dat het voor iedereen geschikt is.
De woonkamer erg ruim. Het heeft aan beide zijden grote raampartijen voor een mooie daglicht toetreding.
De kamer biedt u tal van mogelijkheden qua indeling. Centraal gelegen is een ruime berging waar de aansluitingen zitten voor de wasapparatuur. Ook deze ruimte is voor goed formaat en kunt u uw extra spullen kwijt die u niet in het zicht wilt.
Aan de achterzijde ligt een ruime loggia. Hier kunt u heerlijk genieten van het buiten zijn. Deze is gelegen op het zuidoosten.
Ook is de keuken aan de achterzijde van het appartement gelegen. De keuken is geplaatst in hoekopstelling en uit het zicht gelegen vanuit de woonkamer. Er is een combioven en kookplaat met afzuigkap. (vaatwasser en koelkast zijn defect)
Wanneer u verder het apartement ingaat, komt u bij de slaapvleugel. Hier zijn twee kamers te vinden, een ruime badkamer en een separaat toilet.
De twee kamers zijn van goed formaat en de badkamer is tevens ruim opgezet.
De badkamer is voorzien van een inloopdouche, een ligbad met douchegarnituur en er is een dubbele wastafel in badmeubel.
Het gehele appartement is voorzien van vloerverwarming.
Het appartement is van alle gemakken voorzien en heeft daarom ook in het souterrain een berging en twee parkeerplaatsen.
Wat verder opvalt:
- Servicekosten VvE €379,96
- Voorschot aan stookkosten €67,-
- in 2020 zijn er zonnepanelen geplaatst
- Maar liefst twee parkeerplaatsen!
Algemeen:
- Bekijk ook de website van deze woning. Hier vindt u extra informatie.
- Deze informatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld. Wij kunnen echter niet instaan voor onvolkomenheden.
- De plattegronden hebben uitsluitend tot doel u een indruk te geven van de indeling.
- De verkoper verlangt een bankgarantie of waarborgsom van de koper (10% van de koopsom).
- Voor woningen ouder dan 30 jaar is de ouderdomsclausule van toepassing.
- Voor woningen gebouwd voor 1993 is de asbestclausule van toepassing.
- Partijen zijn pas gebonden als er een schriftelijke koopovereenkomst is getekend.
- De aangegeven gebruiksoppervlakten zijn berekend conform de in de branche geldende meetinstructie. Deze meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. De oppervlakte is een indicatie en de juistheid ervan wordt niet gegarandeerd. Kandidaten kunnen indien zij dat wensen in de gelegenheid gesteld worden om de woning en het perceel na te meten.
- Kandidaten worden geacht voor het tekenen van de koopakte de door de verkopende partij verstrekte informatie te hebben geverifieerd op punten die zij als koper (extra) van belang achten.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 525.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.688
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 379,96 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2009
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met pannen
- Toegankelijkheid
- Toegankelijk voor mensen met een beperking en toegankelijk voor ouderen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 112 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 14 m²
- Externe bergruimte
- 13 m²
- Inhoud
- 372 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 apart toilet
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Balansventilatie, lift, en zonnepanelen
- Gelegen op
- 3e woonlaag
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
- Warm water
- Aardwarmte en centrale voorziening
Kadastrale gegevens
- STIPHOUT B 4136
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In centrum
Bergruimte
- Schuur/berging
- Inpandig
Garage
- Soort garage
- Souterrain
- Capaciteit
- 2 auto's
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren en parkeergarage
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 379,96 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
2.909x
Bekeken
15x
Bewaard
6-6-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




