Nieuw
Gooisehof 325709 LG HelmondRijpelberg-West
€ 369.000 k.k.
- 101 m²wonen
- 176 m²perceel
- 4slaapkamers
- Benergielabel
Omschrijving
Deze perfecte gezinswoning aan de Gooisehof 32 is gelegen in de kindvriendelijke en rustige woonwijk ‘Rijpelberg’, te Helmond.
Rijpelberg is een wijk met een groen opgezette woonomgeving. De ligging aan het Bakelsbosch en korte afstand tot recreatieplas Berkendonk zorgen voor goede recreatieve voorzieningen. Een supermarkt op loopafstand, basisscholen en op korte afstand ook middelbare scholen. Uitvalswegen, het treinstation van Brouwhuis en het centrum van Helmond zijn goed bereikbaar. Op enkele minuten afstand ligt WC Brouwhorst in Brouwhuis met daarin een zeer divers winkelaanbod.
BIJZONDERHEDEN
- Ruime en goed onderhouden tussenwoning gelegen op een prettige woonlocatie nabij het Bakelsbosch;
- Ideale gezinswoning met een zeer lichte woonkamer;
- Royale en diepe achtertuin gelegen op het prettige westen;
- Achterom naar een brandgang middels een houten poort;
- Vier verassend grote slaapkamers verdeeld over twee verdiepingen;
- Kunststof kozijnen met HR++ beglazing en rolluiken;
- Volwaardige tweede verdieping met een afgesloten overloop voor de wasmachine en droger;
- Voldoende openbare parkeermogelijkheden in de straat/wijk.
INDELING BEGANE GROND
HAL & ENTREE
Via het nette betegelde looppad bereikt u de voordeur van de woning.
Binnenkomst vindt plaats in de verzorgde entreehal, welke praktisch is ingedeeld en keurig is afgewerkt. Hier bevinden zich
de meterkast, het gastentoilet met fonteintje en de trapopgang naar de eerste verdieping.
WOONKAMER
Vanuit de hal loopt u door naar de sfeervolle woonkamer. Dankzij de grote raampartijen aan zowel de voor- als achterzijde geniet deze ruimte van een prettige hoeveelheid daglicht. De kunststof kozijnen met isolerende HR++ beglazing dragen bij aan het wooncomfort en de energiezuinigheid van de woning.
De houtlook laminaatvloer sluit perfect aan bij het warme en huiselijke karakter van de woonkamer. Door de praktische indeling biedt de ruimte volop mogelijkheden voor het creëren van een comfortabele zit- en eetkameropstelling. Daarnaast bevindt zich onder de trap een handige provisie-/kastruimte, ideaal voor het opbergen van bijvoorbeeld voorraad, huishoudelijke apparaten en overige spullen.
KEUKEN
De keuken is middels een scheidingswand op een prettige manier afgescheiden van de woonkamer, waardoor er sprake is van een halfopen indeling met behoud van een ruimtelijk gevoel.
De keuken is uitgevoerd in een praktische hoekopstelling en beschikt over voldoende kast- en werkruimte. Daarnaast is de keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, afzuigkap, oven, vaatwasser en spoelbak. Hiermee vormt het een functionele en comfortabele ruimte voor dagelijks gebruik.
EERSTE VERDIEPING
Via de vaste trapopgang in de entreehal, bereikt u de overloop op de eerste verdieping. Deze overloop geeft u de toegang tot drie slaapkamers en een badkamer.
SLAAPKAMERS
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers van goed formaat. De royale hoofdslaapkamer biedt voldoende ruimte voor een groot tweepersoonsbed met nachtkastjes en aanvullende meubels, zoals een kast of dressoir. Daarnaast is deze kamer sfeervol afgewerkt met fraai lijstwerk aan het plafond, wat zorgt voor een charmant detail. De tweede slaapkamer is momenteel ingericht als kinderkamer en leent zich hier uitstekend voor.
Dankzij de praktische afmetingen is er voldoende ruimte voor diverse meubels en speelruimte. De derde slaapkamer wordt momenteel gebruikt als kastenkamer, maar is tevens ideaal in te richten als thuiswerkplek, logeerkamer of extra slaapkamer. Daarnaast zijn diverse slaapkamers voorzien van rolluiken, wat zorgt voor extra comfort en privacy.
BADKAMER
De badkamer is verrassend ruim opgezet en voorzien van diverse moderne sanitaire voorzieningen. Dankzij het grote raam beschikt de ruimte over prettig daglicht en natuurlijke ventilatie.
De badkamer is uitgerust met een ruime inloopdouche met glazen scheidingswand, een wastafel met meubel en spiegel, een modern toilet en een designradiator.
TWEEDE VERDIEPING
Via de vaste trap bereikt u de tweede verdieping van de woning. Op de overloop bevinden zich de aansluitingen voor de wasmachine en droger, daarnaast is hier extra bergruimte aanwezig. Ook is op deze verdieping de CV-ketel opgesteld.
Verder bevindt zich hier de vierde slaapkamer. Doordat deze ruimte volledig afsluitbaar is, leent deze verdieping zich uitstekend als royale slaapkamer, logeerkamer of rustige thuiswerkplek. Ideaal bijvoorbeeld voor een tiener die graag wat extra privacy heeft. Het grote Velux dakraam zorgt voor een prettige hoeveelheid daglicht en biedt daarnaast extra ventilatiemogelijkheden.
BUITENRUIMTE
Tot slot de achtertuin van de woning. Deze zal u positief verrassen door het royale formaat, zeker gezien het feit dat het een tussenwoning betreft. Het diepe perceel biedt volop mogelijkheden om de tuin naar eigen wens in te richten en te gebruiken. Of u nu kiest voor een comfortabele loungehoek om heerlijk van de zon te genieten, of juist een speelse en praktische tuin voor kinderen wilt creëren, hier kan het allemaal.
De tuin is met zorg aangelegd en voorzien van hoogwaardige bestrating, nette borders, diverse beplanting en zelfs een kleine moestuin voor de liefhebber. Door de gunstige ligging op het westen profiteert u hier optimaal van de middag- en avondzon. Bovendien zijn er nauwelijks tot geen omliggende objecten die het zonlicht beperken, wat zorgt voor een vrij en open gevoel.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 369.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.653
- Bouwjaar
- 1984
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 101 m²
- Overige inpandige ruimte
- 6 m²
- Perceel
- 176 m²
- Inhoud
- 380 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Dakraam, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, rolluiken, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie
- Verwarming
- Stadsverwarming
- Warm water
- Stadsverwarming
Kadastrale gegevens
- HELMOND N 3073
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 176 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 91 m² (16,50 meter diep en 5,50 meter breed)
Populariteit
708x
Bekeken
26x
Bewaard
12-5-2026
Op Funda
Buurt

Rijpelberg-West
Helmond- Inwoners
- 4.805
- Gezin met kinderen
- 38%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.463
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.