Nieuw
Griftstraat 445704 GA HelmondBrouwhuis-West
€ 469.000 k.k.
- 126 m²wonen
- 228 m²perceel
- 4slaapkamers
- A+energielabel
Omschrijving
Grote twee-onder-een-kapwoning gelegen aan een rustige woonstraat in het geliefde Brouwhuis.
BIJZONDERHEDEN:
- De woning beschikt over HR++ beglazing, 16 zonnepanelen en energielabel A+!
- Alarm in de gehele woning aanwezig;
- De keuken is in 2019 compleet vernieuwd met hoogwaardige installaties en apparatuur;
- Gelegen op korte loopafstand van winkelcentrum Brouwhorst, hier bevinden zich alle gewenste voorzieningen met ruime parkeergelegenheid;
- De woning beschikt over een carport, eigen garage (volledig geïsoleerd) en zodoende twee parkeergelegenheden;
ALGEMEEN:
Aan de rustige westzijde van Brouwhuis bevindt zich deze prachtige over de gehele breedte uitgebouwde twee-onder-een-kapwoning. Deze ruime woning is voorzien van alle gewenste woongemakken en de gewenste interne ruimte waardoor de woning voor talloze doelgroepen zeer interessant is.
Zo beschikt de woning over een uitbouw van circa 20 m², zeer uitzonderlijk. Daarbij een ruime en goed onderhouden achtertuin, een carport en een grote garage met inpandige toegang. Verder beschikt de woning intern over strakke en nette afwerking van wanden, vloeren en plafonds. Kom deze leuke woning dan ook zeker bekijken tijdens een exclusieve bezichtiging, laat u verrassen!
ENTREE & HAL:
Bij aankomst parkeert u uw auto op uw eigen oprit, voorzien van grote en hoge carport welke in
verbinding staat met de garage. Via de garage is de aanbouw toegankelijk.
Een nette voortuin met tuinpad dat toegang biedt tot de entree. Aan de entree van deze woning zijn gelegen de nette toiletruimte voorzien van strak tegelwerk, een wandcloset en een fonteintje! De meterkast en stadsverwarmingsunit zijn tevens in deze entree te vinden, verder krijgen we toegang tot de eerste verdieping en de woonkamer met open keuken.
WOONKAMER:
De entree verzorgt toegang tot de woonkamer. De woonkamer is een fijne open ruimte, voorzien van nette vloerafwerking en strakke wand- en plafondafwerking. Deze woonkamer biedt vanwege zijn open karakter met de keuken ruime mogelijkheden om uw gezellige dinertafel en zithoek te plaatsen! Verder beschikt deze ruime woonkamer ook over een airconditioningssysteem ten behoeve van koelen én verwarmen. In de praktische trapkast bevind zich de waterontharder. Aan de achterzijde een ruime aanbouw in de vorm van een tuinkamer.
KEUKEN:
De keuken bevindt zich aan de voorzijde van de woning, in L-opstelling en in 2019 compleet vernieuwd! Verder beschikt de keuken over een prettig uitzicht over de voorzijde van de rustige straat.
De keuken beschikt over inbouwapparatuur, te weten:
- Koelkast;
- Vaatwasser op hoogte;
- Inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging;
- Combi-oven.
TUINKAMER IN AANBOUW:
Aan de achterzijde van deze prachtige woning bevindt zich in de aanbouw de tuinkamer, een ware toevoeging waardoor het wooncomfort sterk toeneemt!
Door de schuifpui kan deze ruimte bij de woonkamer betrokken worden. Verder is deze ruimte voorzien van veel natuurlijk lichtinval dankzij de prachtige lichtstraat en de schuifpui naar buiten, welke beiden zijn voorzien van zonwering. Verder is hier ook vloerverwarming aanwezig. Via een toegangsdeur is de inpandige garage te bereiken. Met zijn oppervlakte van circa 20 m² betreft deze aanbouw een uniek element aan dit prachtige object!
GARAGE MET CARPORT:
Vanuit de voorzijde van de woonstraat bereiken we de ruime oprit voorzien van een carport, deze carport is voorzien van een ruime hoogte en staat in verbinding met de garage. Deze, volledig geïsoleerde garage is wederom ruim van opzet, circa 21 m²! Verder beschikt deze garage over een toegangsdeur richting de tuinkamer, een keukenblok met wateraansluiting en ruime elektra aansluitingen.
EERSTE VERDIEPING:
De vaste trap biedt toegang tot de overloop van de eerste verdieping. Aan deze overloop zijn gelegen de badkamer, drie slaapkamers en de trapopgang richting de tweede verdieping. Hier beschikt deze fijne woning over maar liefst drie goed formaat slaapkamers. De eerste slaapkamer betreft de masterbedroom, is voorzien van een airconditioningssysteem en een prettige oppervlakte van circa 14 m².
De tweede slaapkamer is aan de voorzijde gelegen, wederom voorzien van een prettige oppervlakte, circa 8,5 m².
De derde slaapkamer is ook aan de achterzijde gelegen, deze slaapkamer betreft een rechthoekige slaapkamer welke tevens ideaal geschikt is als thuiswerkplek of hobbyruimte, deze oppervlakte betreft 7 m². Verder beschikken alle slaapkamers over rolluiken ten behoeve van verduistering.
BADKAMER:
Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de badkamer. Deze, gedeeltelijk in 2024, vernieuwde badkamer is voorzien van strak tegelwerk en elektrische vloerverwarming. Aan sanitair beschikt deze badkamer over een ligbad, inloopdouche, wandcloset en een wastafelmeubel!
TWEEDE VERDIEPING:
Via de vaste trap bereiken we de overloop van de tweede verdieping. De achterzijde van deze gehele verdieping beschikt over een brede dakkapel met elektrisch rolluik, welke ruimte biedt in de slaapkamer alsook op deze overloop. Zodoende heeft u de ideale ruimte een wasruimte in te richten of deze overloop als bergingsruimte te gebruiken. Via de tussendeur bereiken we de vierde ruime slaapkamer van deze woning, voorzien van een vloeroppervlakte van circa 11 m² is dit een ideale extra slaapkamer. Verder beschikt de gehele verdieping over bergingsruimte achter de knieschotten.
TUIN:
Wat een plaatje, deze ruime op het zuiden gelegen achtertuin! Prachtig aangelegd met hoogwaardige materialen en super netjes onderhouden, de achtertuin beschikt over diverse terrassen, een prachtige luifel en mooie omheining. Zodoende geniet u hier op nagenoeg elk moment van de dag van prachtig zonlicht. Vanuit de tuin krijgt u tevens toegang tot de garage, verder beschikt de tuin over een mooi natuurlijk gazon en een hobbymatige vijver.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 469.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.722
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1990
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 126 m²
- Overige inpandige ruimte
- 21 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 20 m²
- Perceel
- 228 m²
- Inhoud
- 520 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, buitenzonwering, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, rolluiken, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A+
- Isolatie
- Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Stadsverwarming
- Warm water
- Stadsverwarming
Kadastrale gegevens
- HELMOND O 1851
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 228 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 78 m² (10,28 meter diep en 7,55 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage en carport
- Capaciteit
- 2 auto's
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
635x
Bekeken
9x
Bewaard
19-5-2026
Op Funda
Buurt

Brouwhuis-West
Helmond- Inwoners
- 2.705
- Gezin met kinderen
- 37%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.600
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.