Nieuw
Wesselmanlaan 185707 HC HelmondSteenweg en omgeving
€ 1.198.000 k.k.
- 296 m²wonen
- 830 m²perceel
- 7slaapkamers
- Benergielabel
Omschrijving
Aan de statige Wesselmanlaan, één van de meest gewilde lanen van Helmond, staat deze karaktervolle villa uit 1927. Ontstaan in de periode waarin de Helmondse elite zich hier vestigde op de voormalige gronden van de familie Wesselman, ademt deze woning nog altijd de allure van toen: ruim opgezet, omgeven door groen en met een vanzelfsprekende elegantie.
Via de entree komt u binnen in een centrale hal die direct toegang geeft tot de verschillende leefruimtes. Wat meteen opvalt is de maatvoering: brede doorgangen, hoge plafonds en een prettige lichtinval die het huis een rustige, statige basis geeft. Aan de voorzijde bevindt zich een sfeervolle ruimte die zich uitstekend dienst als zitkamer, werkkamer of bibliotheek, terwijl de achterzijde volledig in het teken staat van wonen en leven met zicht op de tuin.
De leefruimte aan de tuinzijde is royaal en licht, met grote raampartijen die zorgen voor een natuurlijke verbinding met buiten. Hier ontstaat een comfortabele leefomgeving waar binnen en buiten moeiteloos in elkaar overlopen. De keuken, vernieuwd in 2022, vormt een eigentijdse en stijlvolle basis en sluit direct aan op de bijkeuken en achter entree. Dit gedeelte is niet alleen praktisch in gebruik, maar biedt ook de perfecte setting voor wie een hoogwaardige woonkeuken wil creëren.
De begane grond en eerste verdieping zijn voorzien van vloerverwarming, wat zorgt voor een aangenaam en gelijkmatig wooncomfort. Op de tweede verdieping is de aansluiting reeds aanwezig, waardoor ook hier eenvoudig dezelfde luxe kan worden doorgezet. In combinatie met de aanwezige warmtepomp en de isolatie van de woning is er sprake van een duurzame en toekomstbestendige basis.
Via de vaste trap bereikt u de eerste verdieping. De overloop geeft toegang tot vier ruime slaapkamers, elk met een eigen karakter en een prettige lichtinval. De kamers zijn royaal van formaat en flexibel in gebruik. De badkamer, eveneens vernieuwd in 2022, is modern uitgevoerd en sluit naadloos aan bij het comfortniveau van de woning.
De tweede verdieping is een ruimte die direct indruk maakt. De open kapconstructie, de hoogte en de breedte geven een bijna loftachtige beleving. Hier ligt een unieke kans om een exclusieve suite, meerdere slaapkamers of een inspirerende werkruimte te realiseren: een zeldzaam volume dat zich volledig laat aanpassen aan persoonlijke woonwensen.
De kelder biedt een volwaardige extra laag binnen de woning en is ideaal voor opslag, maar ook uitstekend geschikt als hobbyruimte, fitnessruimte of wijnkelder.
Buiten wordt het gevoel van ruimte voortgezet. De diepe achtertuin biedt rust, privacy en volwassen groen, met meerdere plekken om te verblijven en te genieten van het buitenleven. Achter op het perceel bevinden zich een vrijstaande garage, wat het geheel niet alleen aantrekkelijk maakt, maar ook bijzonder functioneel.
Naast comfort en uitstraling is ook de technische basis uitstekend op orde: de woning is de afgelopen jaren grondig gerenoveerd en geïsoleerd, met onder andere vernieuwde daken, moderne installaties en een in 2022 vernieuwde keuken, badkamer en elektrische installatie.
Dit is een woning waarin karakter en hedendaags wooncomfort samenkomen, met een schaal en potentie die zelden beschikbaar zijn op deze locatie.
Highlights:
- Gelegen aan de prestigieuze Wesselmanlaan
- Bouwjaar 1927 met karakter en uitstraling
- Volledig geïsoleerd en voorzien van warmtepomp
- Vloerverwarming op begane grond en eerste verdieping (aansluiting op zolder)
- Volledig gemoderniseerd en verduurzaamd
- Royale leefruimtes met veel lichtinval
- Vier volwaardige slaapkamers
- Indrukwekkende zolder met uitzonderlijke mogelijkheden
(Voor inspiratie zie onze AI rendering)
- Diepe, groene achtertuin met optimale privacy
- Vrijstaande garage
- Nabij de Warande en centrum
Sommige woningen moet je niet uitleggen, maar ervaren: dit is er zo één. Wij nodigen je graag uit om het zelf te komen voelen, zien en beleven. Tot snel!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 1.198.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.047
- Bouwjaar
- 1927
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 296 m²
- Overige inpandige ruimte
- 27 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 15 m²
- Externe bergruimte
- 38 m²
- Perceel
- 830 m²
- Inhoud
- 1.271 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 8 kamers (7 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen, een zolder, en een kelder
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, mechanische ventilatie, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
- Warm water
- Cv-ketel en gasboiler
- Cv-ketel
- Remeha Calenta 40L (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Kadastrale gegevens
- HELMOND G 1539
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 830 m²
- Achtertuin
- 240 m² (17,22 meter diep en 13,09 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Garage
- Soort garage
- Vrijstaande stenen garage
- Capaciteit
- 2 auto's
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
18-5-2026
Op Funda
Buurt

Steenweg en omgeving
Helmond- Inwoners
- 1.205
- Gezin met kinderen
- 20%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.968
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?