Nieuw
Mesdagstraat 187556 VN Hengelo (OV)'t Wilbert
€ 415.000 k.k.
- 121 m²wonen
- 242 m²perceel
- 4slaapkamers
- Cenergielabel
BlikvangerRuime woonkeuken, luxe badkamer, 4 slaapkamers en heerlijke tuin!
Omschrijving
Yes, we mogen weer een gave jaren '30 woning in Hengelo te koop aanbieden!
Deze ruime tweekapper aan de Mesdagstraat 18 kan van jou worden: een modern uitgevoerd huis met een erg prettige woonoppervlakte van 121 m2 en op een plekje aan een rustige en gezellige straat op korte afstand van het centrum! Op de begane grond zorgt de uitbouw voor een ruime woonkeuken en een luxe en complete badkamer, aan de voorzijde heb je een heerlijk ruime zitkamer. De verdieping biedt 3 goede slaapkamers. Tot slot voorziet de zolder in een heleboel bergruimte en een goede vierde slaapkamer. De woning is voorzien van dak-/vloer- en muurisolatie en 12 zonnepanelen en daarmee zijn al grote stappen gemaakt naar een duurzame toekomst! De diepe en verzorgde tuin is een heerlijke plek om, al dan niet overdekt onder de overkapping, onderuit te zakken en te genieten van buiten met veel privacy.
Gelegen aan de Mesdagstraat, heb je allerlei voorzieningen in de nabijheid. Zo is het winkelcentrum Hengelose Es op loopafstand te vinden, zijn er scholen en sportvoorzieningen in de buurt en is het centrum ook binnen enkele minuten op de fiets te bereiken en rij je ook zo de snelweg op.
Ben jij nou op zoek naar een fijn huis met alle ruimte voor een gezin, gelegen op een leuke plek dichtbij voorzieningen en de stad? Dan moet je de Mesdagstraat 18 eens in het echt komen bekijken. De moeite waard, we laten het je graag zien!
Tip: Elst&co Makelaars zet altijd een stap extra en presenteert iedere woning met een unieke eigen woningwebsite. Download de brochure op Funda en vind je weg naar de website waar je zo volledig mogelijk wordt geïnformeerd over het huis en alles wat daarbij hoort.
De indeling is als volgt:
Begane grond:
Entree/hal met trapopgang naar 1e verdieping en de meterkast. Ruime woonkamer met een erker en voorzien van een parketvloer, houtkachel en airco. Aan de achterzijde bevindt zich in de uitbouw de halfopen woonkeuken met een lichtstraat en dubbele deuren naar de tuin, voorzien van een kook-/spoeleiland en (veel vernieuwde) inbouwapparatuur: quooker (2025), koelkast, vaatwasser (2025), stoomoven (2025), inductiekookplaat (2025), afzuigkap en een composiet aanrechtblad (2025). Vanuit de keuken is de kelder te bereiken met provisieruimte. Bijkeuken/tochtportaal met toiletruimte (hangend met fontein, 2021), Cv-opstelplaats, wasruimte en deur naar de tuin. Luxe badkamer (2021) voorzien van een ligbad, dubbele wastafel met meubel en een inloopdouche.
Eerste verdieping:
Overloop en separaat toilet met fontein, 2 slaapkamers aan de voorzijde waarvan 1 slaapkamer is voorzien van inbouwkast en voorzien van airco. 3e slaapkamer aan de achterzijde en een vaste trap naar....
Tweede verdieping:
Hier bevindt zich de 4e slaapkamer met 2 dakramen, een wastafel en bergruimte.
Buiten:
Fraaie diepe tuin op het zonnige zuidoosten met een overkapping en een houten schuur. Te bereiken via een achterom (zij-ingang). Aan de straat kan openbaar geparkeerd worden.
Bijzonderheden:
- Woningtype: twee-onder-een-kapwoning;
- Bouwjaar: 1935;
- Woonoppervlakte: ca. 121 m2;
- Perceeloppervlakte: 242 m2;
- Een modern uitgevoerde, instapklare woning;
- Een moderne keuken en een luxe uitgevoerde badkamer;
- 3 slaapkamers op de eerste verdieping, een verrassende tweede verdieping met vierde (slaap)kamer;
- Een fijne plek om te wonen, dichtbij het centrum en allerlei dagelijkse voorzieningen.
In aanvulling op bovenstaande bijzonderheden, zijn de volgende bepalingen van toepassing:
- Partijen zijn pas gebonden wanneer een koopovereenkomst is ondertekend door beide partijen (schriftelijkheidsvereiste).
- Voor woningen ouder dan 30 jaar is de ouderdomsclausule van toepassing.
- Voor woningen gebouwd vóór 1993 is de mogelijke asbestclausule van toepassing.
- Het stellen van een bankgarantie/waarborgsom ter grootte van 10% van de koopsom.
Aanvaarding:
In overleg.
Deze presentatie is informatief en geheel vrijblijvend. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend.
Interesse in dit huis? Schakel direct jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Jouw NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vind je op funda of op nvmtwente.nl
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 415.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.430
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1935
- Soort dak
- Schilddak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 121 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 10 m²
- Externe bergruimte
- 8 m²
- Perceel
- 242 m²
- Inhoud
- 451 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen en een kelder
- Voorzieningen
- Airconditioning, buitenzonwering, dakraam, glasvezelkabel, natuurlijke ventilatie, rookkanaal, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Kadastrale gegevens
- HENGELO OVERIJSSEL Q 551
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 242 m²
- Achtertuin
- 72 m² (12,00 meter diep en 6,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Aangebouwde houten berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
18-5-2026
Op Funda
Buurt

't Wilbert
Hengelo (OV)- Inwoners