Onder optie

Larenseweg 125-B131221 CL HilversumGeuzenbuurt

Kaart
  • 50 m²
  • 1
  • A+++
Wat worden mijn maandlasten?

Omschrijving

H2.2 Larenseweg 125B 13 Appartement type C is gelegen op de 2e verdieping. Prachtig die grote ramen, je krijgt het gevoel van een luxe hotelkamer! Voor elk wat wils, dat is waar De Wybert voor staat. Dus zijn er ook compacte appartementen van 50 m² die perfect zijn voor startende singles of stellen. Dit appartement bevindt zich op de begane grond, 1e, 2e, 3e en 4e verdieping. Dit compacte 2-kamerappartement voelt verrassend ruim door de slimme indeling. De grote ramen zorgen voor veel licht, wat de woning een frisse en open uitstraling geeft. Start de dag goed op het fijne balkon (of terras) op het oosten waar u geniet van de ochtendzon. Bijzonderheden: · De Wybert een locatie met een perfecte mix van rust en dynamiek; · Compacte twee-kamer appartementen; · 1 ruime slaapkamer; · Prachtige lichtinval door grote raampartij; · Eigen buitenruimte met balkon op het oosten gelegen (ochtendzon); · Duurzaam appartement met energielabel A+++ en warmtepomp; · Mogelijkheid tot parkeren in parkeerkelder; · Zonnepanelen; · Beschikking tot de gemeenschappelijke fietsenberging.

Kenmerken

Overdracht

Aangeboden sinds
Aanvaarding
In overleg
Vraagprijs
€ 324.500 vrij op naam
Vraagprijs per m²
€ 6.490
Status
Onder optie
Bijdrage VvE
€ 100,00 per maand

Bouw

Soort appartement
Portiekflat (appartement)
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2027
Soort dak
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Keurmerken
Woningborg Garantiecertificaat
Toegankelijkheid
Toegankelijk voor ouderen

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
50 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
4 m²
Inhoud
135 m³

Indeling

Aantal kamers
2 kamers (1 slaapkamer)
Aantal badkamers
1 badkamer
Badkamervoorzieningen
Douche, toilet, en wastafel
Aantal woonlagen
1 woonlaag
Voorzieningen
Glasvezelkabel, mechanische ventilatie, TV kabel, en zonnepanelen

Energie

Energielabel
Isolatie
HR-glas en volledig geïsoleerd
Verwarming
Gehele vloerverwarming en warmtepomp

Kadastrale gegevens

HILVERSUM R 8522

Periodieke bijdrage
Ja (€ 100,00 per maand)
Reservefonds aanwezig
Ja
Onderhoudsplan
Ja
Opstalverzekering
Ja

Populariteit

2.409x

Bekeken

32x

Bewaard

27-1-2026

Op Funda

Buurt

Geuzenbuurt

Hilversum
Inwoners
2.630
Gezin met kinderen
31%
Gem. vraagprijs / m²
€ 4.992

Ontdek de buurt

Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?

Bekijk buurtinzichten

Wil je dit huis niet vergeten?

Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.