Aan de rand van Hilversum, direct aan het Goois Natuurreservaat bieden wij aan deze in zeer goede staat van onderhoud verkerende, karakteristieke (bouwjaar 1899) en zeer ruim opgezette (373 m2) helft van een dubbele villa met een fantastisch aangelegde tuin. De vrij gelegen tuin heeft een ongekende privacy door zijn ligging aan het natuurgebied en beschikt over een vijverpartij, diverse terrassen, garage en carport.
De ligging van het huis is zeer gunstig; aan het uitgestrekte natuurgebied de Hoorneboegse Heide, maar ook vlakbij het veelzijdige centrum van Hilversum, de gezellige winkelstraat Gijsbrecht van Amstelstraat, (internationale) scholen en station Hilversum Sportpark. Via de nabijgelegen uitvalswegen zijn grote steden goed en snel bereikbaar.
INDELING
Begane grond: entree, vestibule, glas-in-looddeur naar de hal met trapkast, modern toilet met fontein en toegang tot de provisiekelder (13 m2), zeer royale woonkamer en suite met fraaie in visgraat gelegde eiken parketvloer, hoge ornamenten plafonds, twee sets openslaande deuren, open haard en gashaard. Via een schuifdeur te bereiken eetkamer met eveneens openslaande deuren naar het terras aan de achterzijde van de woning. Semi-open eetkeuken met kookeiland, diverse inbouwapparatuur en grote glazen pui met openslaande deuren.
Eerste verdieping: bordestrap naar de overloop met berging, zeer ruime hoofdslaapkamer met inbouwkasten en in visgraat gelegde parketvloer, twee goed bemeten slaapkamers waarvan één met toegang tot het balkon aan de achterzijde en één met ingebouwde kasten, wasruimte en een complete en moderne badkamer met vrijstaand bad, inloopdouche, toilet en dubbele wastafel in fraai meubel.
Tweede verdieping: via vaste (bordes)trap naar ruime voorzolder, drie volwaardige slaapkamers waarvan één met openslaande deuren naar het dakterras (46 m2) aan de achterzijde van de woning. Tweede badkamer met inloopdouche, toilet en dubbele wastafel.
Bijzonderheden:
- Woonoppervlakte 373 m2;
- Perceelgrootte 2525 m2;
- Energielabel C;
- Gelegen aan natuurgebied;
- Grote tuin met diverse terrassen.
De mogelijkheid bestaat om het naastgelegen bouwperceel bij te kopen. Op dit bouwperceel kan een woning gerealiseerd worden, uiteraard na het verkrijgen van de benodigde vergunning.
Kortom een bijzonder comfortabel en royaal woonhuis met fantastische tuin. Wij nodigen u van harte uit om een goede indruk te krijgen van het huis en het perceel!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
Laatste vraagprijs
€ 1.750.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 4.692
Status
Verkocht
Bouw
Soort woonhuis
Villa, 2-onder-1-kapwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1899
Soort dak
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
Gebruiksoppervlakten
Wonen
373 m²
Overige inpandige ruimte
13 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
67 m²
Externe bergruimte
30 m²
Perceel
2.525 m²
Inhoud
1.512 m³
Indeling
Aantal kamers
9 kamers (6 slaapkamers)
Aantal badkamers
2 badkamers en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
2 douches, 2 dubbele wastafels, ligbad, en 2 toiletten