Nieuw
Mies van der Rohestraat 192132 HX HoofddorpHoofddorp Hyde Park
€ 375.000 k.k.
Kaart
- 53 m²
- 1
- A++
BlikvangerStijlvol en instapklaar 2-kamerappartement met zonnig balkon
Omschrijving
Advertentie
Kenmerken
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
12-5-2026
Op Funda
Buurt
Hoofddorp Hyde Park
Hoofddorp- Inwoners
- 650
- Gezin met kinderen
- 9%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 7.072
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.