Nieuw
Niemeyerstraat 382132 HE HoofddorpHoofddorp Hyde Park
€ 500.000 k.k.
- 68 m²wonen
- 2slaapkamers
- A++energielabel
BlikvangerModern appartement met twee slaapkamers en balkon op het zuidwesten!
Omschrijving
* English text below*
Luxe en comfortabel driekamer appartement met balkon op het zuidwesten in het fantastische Hyde Park!
Het complex is gebouwd in 2024 en voorzien van alle luxe, uitstekend geïsoleerd, gasloos én enerziezuinig. Er zijn twee slaapkamers, ieder van goed formaat, een moderne open keuken en woonkamer met speelse indeling.
Enthousiast geworden? Bel ons voor het maken van een bezichtigingsafspraak!
LIGGING:
Dit fraaie appartement ligt in het complex “Kensington" in Hyde Park waar luxe en duurzaam wonen, in een groene omgeving, centraal staan. Gelegen in de Metropool van Amsterdam op 12 treinminuten afstand van de Zuidas en 4 minuten van luchthaven Schiphol. Op loopafstand ligt NS station Hoofddorp waarvan alle grote steden binnen korte tijd bereikbaar zijn. Uitvalswegen zijn tevens goed aan te rijden.
INDELING:
Begane grond: entree appartement in gemeenschappelijke hal met brievenbussen, videointercom en bellentableau. Er is een concierge-service aanwezig. Toegang tot de liften, het trappenhuis, de berging in de kelder en de fraai aangelegde gemeenschappelijke binnentuin.
Appartement tweede verdieping: entree/hal met toegang tot alle vertrekken. Berging/stookruimte met opstelplaats van wasmachine en droger. Slaapkamer met openslaande deuren naar het balkon op het zuiden, moderne badkamer met inloopdouche en wastafelmeubel, separaat toilet met fontein, bergkast, tweede slaapkamer, woonkamer met open keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur te weten: combi-oven, koelkast met vriesvak, vaatwasser, inductiekookplaat en recirculatie afzuigkap.
BIJZONDERHEDEN:
- Modern appartement met twee slaapkamers en balkon op het zuidwesten
- Tweede verdieping, toegankelijk met lift
- Energielabel A++ (geldig tot 2036)
- Eigen berging in de kelder en gemeenschappelijke fietsenberging
- Keurig verzorgd, voorzien van alle luxe
- Vloerverwarming en koeling
- Vrij uitzicht op de binnentuin
- Vereniging van Eigenaars, maandelijkse bijdrage aan de VvE is € 224,- per maand
- Centrale ligging in metropool van Amsterdam
- Goede verbindingen met openbaar vervoer en uitvalswegen
- Oplevering in overleg
Bekijk ook de plattegronden, verkoopvideo en 360-gradenfoto’s voor een volledige indruk van dit appartement.
Volg JandeMakelaar ook op Instagram en Facebook!
*English*
Luxurious and comfortable three-room apartment with a southwest-facing balcony in the fantastic Hyde Park!
The complex was built in 2024 and features every luxury, is excellently insulated, gas-free, and energy-efficient. There are two bedrooms, each of a good size, a modern open kitchen, and a living room with a playful layout.
Excited? Call us to schedule a viewing appointment!
LOCATION:
This beautiful apartment is located in the “Kensington” complex in Hyde Park, where luxury and sustainable living in a green environment take center stage. Situated in the Amsterdam Metropolis, 12 train minutes from the Zuidas and 4 minutes from Schiphol Airport. Hoofddorp train station is within walking distance, from which all major cities are easily accessible. Arterial roads are also easily accessible.
LAYOUT:
Ground floor: apartment entrance into a communal hall with mailboxes, video intercom, and doorbell panel. Concierge services are available. Access to the elevators, the stairwell, the storage unit in the basement, and the beautifully landscaped communal courtyard.
Apartment on the second floor: entrance/hall with access to all rooms. Storage/boiler room with space for a washing machine and dryer. Bedroom with French doors to the south-facing balcony, modern bathroom with walk-in shower and vanity unit, separate toilet with washbasin, storage cupboard, second bedroom, living room with open kitchen equipped with various built-in appliances, namely: combination oven, refrigerator with freezer compartment, dishwasher, induction hob, and recirculating extractor hood. PARTICULARS:
- Modern two-bedroom apartment with a southwest-facing balcony
- Second floor, accessible by elevator
- Energy label A++ (valid until 2036)
- Private storage unit in the basement and communal bicycle storage
- Neatly maintained, equipped with every luxury
- Underfloor heating and cooling
- Unobstructed view of the inner courtyard
- Owners' Association; monthly contribution to the VvE is € 224
- Central location in the metropolis of Amsterdam
- Good connections to public transport and arterial roads
- Completion date by mutual agreement
Also view the floor plans, sales video, and 360-degree photos for a complete impression of this apartment.
Follow JandeMakelaar on Instagram and Facebook as well!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 500.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 7.353
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 224,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2024
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
- Toegankelijkheid
- Toegankelijk voor mensen met een beperking en toegankelijk voor ouderen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 68 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 5 m²
- Externe bergruimte
- 5 m²
- Inhoud
- 226 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Balansventilatie, glasvezelkabel, lift, en TV kabel
- Gelegen op
- 2e woonlaag
Energie
- Energielabel
- A++
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Aardwarmte, gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Kadastrale gegevens
- HAARLEMMERMEER AL 2792
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in centrum, in woonwijk en vrij uitzicht
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 224,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
20-5-2026
Op Funda
Buurt

Hoofddorp Hyde Park
Hoofddorp- Inwoners
- 650
- Gezin met kinderen
- 9%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 7.072
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.