Hoofdweg 873 C Bouwnummer 4 (Bouwnr. 4)2131 MB HoofddorpHoofddorp Toolenburg Zuid
€ 1.250.000 v.o.n.
- 195 m²wonen
- 411 m²perceel
- 5slaapkamers
Dit is de laatste beschikbare woning van dit type in project
Tudor Villa's HoofddorpOmschrijving
De nieuwe Tudorvilla’s worden op een prachtige plek gebouwd aan de Hoofdweg in Hoofddorp. De meeste percelen grenzen aan een royale groenstrook met veel bomen en aan de voorzijde ligt het water van de Hoofdvaart. Een unieke locatie dus!
DE WIJK:
De projectlocatie is gelegen rondom de bestaande villa Hoofdweg 875 in Hoofddorp. Aan de Zuidzijde grenst het project aan Tudorgardens. Deze fraaie nieuwbouwwijk is door dezelfde projectontwikkelaar ontwikkeld en in vergelijkbare stijl gebouwd. Aan de achterzijde grenzen de tuinen aan een royale gemeentelijke groenstrook met prachtige volgroeide bomen, waar het in het voorjaar wemelt van de vogels. Aan de voorzijde van het project is het water van de Hoofdvaart gelegen, voor de deur met een bootje varen of vissen, behoort dan ook tot de mogelijkheden!
De woningen liggen in een ruim opgezet, besloten hofje, wat op alle fronten luxe en kwaliteit uitstraalt. Een rustig, doodlopend villastraatje! Ook in het hofje wordt geld gestoken: een gebogen, rondlopende straat voorzien van mooie klinkers en luxe lantaarns. Aan de voorzijde kijken bijna alle woningen straks op een nieuw aangelegd veldje met wat bomen. De kinderen kunnen hier lekker in het zicht spelen én de jaarlijkse straat-BBQ kan er plaatsvinden. De aanleg van hagen, daar waar de tuinen grenzen aan de eigen weg, maken de groenbeleving compleet.
WONING BOUWNUMMER 4:
Bouwnummer 4 ligt prachtig centraal in het hofje. De achtertuin is heerlijk royaal, maar liefst 12,5 meter breed en ruim 16 meter diep! Vanuit die grote tuin heeft u prachtig zicht op de vele bomen aan de achterzijde. De villa zelf is de koning onder de halfvrijstaande woningen. 7 kozijnen in alleen de voorgevel en 8 in de achtergevel zult u niet snel tegenkomen! En wat zegt u van maar liefst 195 m2 woonoppervlakte? Dat is nog exclusief de aangebouwde garage.
In de woonkeuken is een grote glaspartij aanwezig, wat heerlijk veel daglicht naar binnen brengt én u krijgt mooi zicht op het groen aan de voorzijde. De U-vormige woonkamer biedt plaats aan een royale keuken aan de voorkant en een ruime zithoek aan de achterzijde. Op de 1e verdieping zijn 3 goede slaapkamers gesitueerd. In de luxe badkamer treft u dubbele wastafels, een groot bad en een ruim douchegedeelte aan. Vanaf de overloop is het separate toilet bereikbaar. Op de 2e verdieping is de 4e én 5e (slaap)kamer te vinden (optioneel kan een 2e badkamer worden geplaatst). Tenslotte is er nog een waskamer, waar ook de installaties zijn geplaatst.
DUURZAAM:
De villa’s worden zeer duurzaam gebouwd, natuurlijk gasloos en voorzien van tal van maatregelen om het energieverbruik naar een zeer laag niveau te brengen. U krijgt straks een woning met o.a. wtw (warmte-terugwin) ventilatiesysteem, vloerverwarming in alle ruimtes, HR++ beglazing en uiteraard dikke pakketen hoogwaardige isolatie in gevels, vloer en dak. De rieten afdekking zorgt voor nóg meer isolerende werking in vergelijking met een pannendak. Maar het meest trots zijn wij op de keuze voor een bodemwarmtepomp mét individuele bron (eigendom). Veel projectontwikkelaars kiezen voor de veel goedkopere lucht-warmtepomp, maar die levert fors minder rendement en heeft als groot nadeel dat de bijbehorende buitenunit een vervelend hard geluid produceert. Wij vinden dat dit niet past bij de luxe-beleving als u heerlijk in uw fraaie achtertuin zit, vandaar de keuze voor de luxe bodem-warmtepomp.
ONTWERP:
Alle woningen zijn ontworpen in de romantische Engelse Tudorstijl. Onze top-architect René van der Maten van MB architecten heeft geen detail aan het toeval overgelaten: ”Een standaard woning zult u in Tudorpark al niet snel tegenkomen, maar de woningen in Tudorvilla’s zijn wel heel bijzonder. De zeer gevarieerde woningen kenmerken zich door de toepassing van hoogwaardige materialen, waaronder daken voorzien van riet in verschillende vormen en hoogtes. Dat in combinatie met de traditioneel gemetselde gevels, die zijn voorzien van gevarieerd donker houten ‘vakwerk’, maakt de villa’s een lust voor het oog. De steile kappen, ook typerend voor de Tudorstijl, zorgen niet alleen voor nog meer grandeur, maar leveren ook nog eens een zee van extra ruimte op. De groene- en waterrijke ruimte rondom het project maakt het helemaal af.”
AANNEMER:
De bouw van de woningen zal verzorgd worden door het gerenommeerde aannemingsbedrijf Ouwehand Bouw uit Katwijk. Zij hebben al diverse nieuwbouwprojecten in de Tudorwijk naar volle tevredenheid opgeleverd, waaronder Tudor Gardens Zuid, Tudorcollege en de Fruitboerderij.
WONINGBORG-CERTIFICAAT:
Alle woningen in Nieuwbouwproject Tudorvilla’s worden geleverd met een Woningborg-certificaat. Het Woningborg-certificaat beschermt u tijdens de bouw tegen de gevolgen van een faillissement van uw contractspartij, en biedt u een vangnet voor bouwtechnische gebreken na oplevering van uw woning.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 1.250.000 vrij op naam
- Vraagprijs per m²
- € 6.410
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Villa, 2-onder-1-kapwoning (hofjeswoning)
- Soort bouw
- Nieuwbouw
- Bouwjaar
- 2026
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met riet
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 195 m²
- Externe bergruimte
- 18 m²
- Perceel
- 411 m²
- Inhoud
- 753 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, en ligbad
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Balansventilatie en dakraam
Energie
- Energielabel
- Niet beschikbaar
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Gehele vloerverwarming
Kadastrale gegevens
- HAARLEMMERMEER AD 13470
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 411 m² (deelperceel)
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 208 m² (16,00 meter diep en 13,00 meter breed)
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
21-4-2026
Op Funda
Buurt

Hoofddorp Toolenburg Zuid
Hoofddorp- Inwoners
- 4.910
- Gezin met kinderen
- 57%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 5.603
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




