Koningin Julianastraat 144513 AZ HoofdplaatHoofdplaat
€ 259.000 k.k.
- 91 m²wonen
- 243 m²perceel
- 3slaapkamers
- Genergielabel
Omschrijving
Bijzondere kans: Dubbele bewoning of extra ruimte!
Geschakelde woning, gelegen in het rustige en centraal gelegen dorp Hoofdplaat, op een ruim perceel van 243 m² eigen grond. De woning beschikt over drie slaapkamers, een badkamer op de begane grond, een woonkamer met open keuken en een serre, en biedt daarmee een fijne basis voor comfortabel wonen. Dankzij de praktische indeling en de aanwezige leefruimte is de woning geschikt voor diverse doelgroepen. De achtertuin is gelegen op het oosten, waardoor u hier heerlijk kunt genieten van de ochtendzon en de rust van de omgeving.
Uniek aan dit aanbod is dat de naastgelegen woning (huisnummer 12) eveneens te koop wordt aangeboden. Dit opent deuren voor bijzondere woonwensen: denkt u aan mantelzorg in de directe nabijheid, samenwonen met vrienden of familie met behoud van eigen privacy, of het combineren van beide percelen tot één royaal geheel. Wij informeren u graag over de mogelijkheden van dit gezamenlijke project.
De locatie in Hoofdplaat is perfect voor liefhebbers van rust en natuur. U woont hier op korte afstand van de Westerscheldedijk, waar u kunt genieten van de weidse vergezichten en de voorbijvarende scheepvaart. Voor de dagelijkse voorzieningen, winkels en gezellige terrassen is de badplaats Breskens vlot bereikbaar. Deze woning combineert de gemoedelijkheid van het dorpse wonen met de nabijheid van de Zeeuwse kust en alle nodige faciliteiten binnen handbereik.
Indeling
Bij binnenkomst betreedt u de hal, die toegang biedt tot de woonkamer en de badkamer. De gezellige en sfeervolle woonkamer is voorzien van een ingebouwde gashaard en staat in open verbinding met de keuken, wat zorgt voor een ruimtelijk en huiselijk gevoel. Dankzij de grote raampartijen geniet de woonkamer van prettig natuurlijk lichtinval.
De nette keuken beschikt over een ingebouwde 4-pits gaskookplaat, een oven en voldoende kastruimte. Vanuit de keuken is de serre bereikbaar. Deze lichte ruimte vormt een mooie overgang tussen binnen en buiten en biedt een fijne plek om te ontspannen of gezellig te tafelen. Via de schuifpui heeft u direct toegang tot de achtertuin.
Op de begane grond bevindt zich tevens de badkamer, voorzien van een vrijstaand ligbad, hangtoilet, wastafelmeubel en comfortabele vloerverwarming. Daarnaast beschikt de hal over een praktische berging waar de cv-installatie is geplaatst en extra opbergruimte aanwezig is.
Eerste verdieping
Via de trap in de hal bereikt u de eerste verdieping. De overloop biedt toegang tot drie ruime slaapkamers, allen met voldoende lichtinval en een prettige indeling. Eén van de slaapkamers is voorzien van een ruime inbouwkast. De kamers bieden volop mogelijkheden voor het creëren van slaapkamers, een thuiswerkplek of hobbyruimte.
Tuin
De achtertuin is gelegen op het oosten en biedt volop mogelijkheden om deze geheel naar eigen wens in te richten. Momenteel beschikt de tuin over een houten tuinhuis en voldoende ruimte voor het realiseren van een royaal terras, waar u heerlijk kunt genieten van de rust en de buitenlucht. Door de gunstige ligging kunt u hier in de ochtend en vroege middag genieten van de zon.
De serre is zowel vanuit de woning als vanuit de tuin toegankelijk en vormt een prettige plek om het hele jaar door van het buitenleven te genieten. Dankzij de combinatie van binnenruimte en tuin ontstaat hier een fijne leefomgeving met veel privacy en mogelijkheden.
Bouwjaar: 1955
Verwarming: cv-ketel uit 2011
Kozijnen: kunststof kozijnen v.v. dubbel glas met aan de voorzijde rolluiken.
Bijzonderheden:
* Unieke kans: Het buurpand staat eveneens te koop, ideaal voor dubbele bewoning of perceelvergroting;
* vanuit de tuin uitzicht op het polderlandschap;
* woonkamer met gezellige gashaard;
* badkamer met vloerverwarming op de begane grond;
* voorzien van een eikenvloer;
* centraal gelegen in Hoofdplaat;
* energielabel G.
Bent u geïnteresseerd in deze woning of wilt u een vrijblijvend verkoopadvies voor uw huidige woning? Tournois Makelaardij staat voor u klaar. Neem gerust telefonisch of per e-mail contact met ons op.
Tournois Makelaardij vertegenwoordigt de belangen van de verkopende partij. Wij adviseren u daarom om bij de aankoop van uw nieuwe woning een eigen NVM-aankoopmakelaar in te schakelen.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 259.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.846
- Bouwjaar
- 1955
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 91 m²
- Externe bergruimte
- 10 m²
- Perceel
- 243 m²
- Inhoud
- 321 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
Energie
- Energielabel
- G
- Isolatie
- Dakisolatie en dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom
Kadastrale gegevens
- OOSTBURG EH 540
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 243 m²
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
9-5-2026
Op Funda
Buurt

Hoofdplaat
Hoofdplaat- Inwoners
- 500
- Gezin met kinderen
- 16%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 2.629
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.