Nieuw
Hugo de Grootstraat 84631 GJ HoogerheideHoogerheide
€ 515.000 k.k.
- 140 m²wonen
- 223 m²perceel
- 4slaapkamers
- Aenergielabel
Omschrijving
De goed onderhouden en instapklare geschakelde vrijstaande woning met hobbyruimte, berging en 223 m² grond is fraai gelegen in een rustige, centrale en kindvriendelijke woonwijk. Aan de voorzijde van de woning is een mooi uitzicht op een groenstrook met speeltuintje.
De uitgebreide voorzieningen, waaronder winkels, basisscholen, kinderopvang, sportvoorzieningen en gezondheidsvoorzieningen zijn in de directe nabijheid. Hoogerheide heeft een gezellig winkelhart en een goede bereikbaarheid door de ligging nabij de A4/ A58. De steden in de omgeving zoals Bergen op Zoom, Roosendaal, Breda, Goes en Antwerpen zijn prima bereikbaar.
Het bouwjaar van de geschakelde vrijstaande woning is omstreeks 1998. De woning heeft een gedegen traditionele bouwconstructie, betonnen vloeren, stenen buitengevels, mansarde gedekt met pannen en plat dak met bitumineuze dakbedekking. De woning is volledig geïsoleerd en voorzien van kunststof kozijnen met draai-/ kiepsysteem en HR++ beglazing en heeft een energielabel A.
De woning heeft een inhoud van circa 455 m³ en een woonoppervlakte van circa 140 m².
De woning wordt gekenmerkt door het goede onderhoud, de volledige modernisatie, de sfeervolle, en lichte woonkamer, de open keuken met complete keukeninrichting in hoek- en rechte opstelling, de aanwezigheid van 4 slaapkamers, de moderne badkamer, de aanpandige hobbyruimte en berging (voormalige garage) met daarvoor een oprit, de fraai aangelegde en onderhoudsvriendelijke achtertuin en de rustige en centrale ligging in een kindvriendelijke woonwijk aan de rand van het dorp.
Indeling
Begane grond: De hal/ entree aan de voorzijde van de woning biedt toegang tot de meterkast (8 groepen, aardlekschakelaars), de eerste toiletruimte, de woonkamer en de trapopgang naar de eerste verdieping. De hal/ entree is voorzien van een houtlook tegelvloer, gedeeltelijk behang, gedeeltelijk spachtelputz wanden en spuitwerk plafond.
De moderne eerste toiletruimte heeft een houtlook tegelvloer, gedeeltelijk betegelde, gedeeltelijk stucwerk wanden, spuitwerk plafond en mechanische ventilatie en is ingericht met een hangtoilet en fonteintje.
De sfeervolle en lichte woonkamer (circa 32,5 m²) heeft een houtlook tegelvloer, behang wandafwerking en spuitwerk plafond. De woonkamer staat in open verbinding met de keuken.
De open keuken (circa 8,5 m²) aan de achterzijde van de woning heeft een houtlook tegelvloer, gedeeltelijk betegelde, gedeeltelijk stucwerk wanden en spuitwerk plafond. De complete keukeninrichting in hoek- en rechte opstelling heeft een natuurstenen aanrechtblad en is voorzien van een natuurstenen spoelbak, losstaand 5-pits gasfornuis met oven, schouw met afzuigunit, magnetron, koelkast, vrieskast met 3 lades en kleine vaatwasser. De boven- en onderkasten zorgen voor voldoende opbergruimte. De open keuken biedt toegang tot de achtertuin.
Eerste verdieping: ruime overloop met vinyl vloer, spachtelputz wanden en spuitwerk plafond en met toegang tot de badkamer, de tweede toiletruimte, drie slaapkamers en de trapopgang naar de tweede verdieping.
De moderne badkamer (ruim 4,5 m², gerealiseerd in 2025) heeft een tegelvloer, betegelde wanden, Agnes platen plafond met spotlights en mechanische ventilatie en is ingericht met een breed badkamermeubel met twee wastafels, ruime inloopdouche en designradiator.
De tweede toiletruimte heeft een tegelvloer, gedeeltelijk betegelde, gedeeltelijk spachtelputz wanden en spuitwerk plafond en is ingericht met een hangtoilet.
De eerste slaapkamer (circa 15,5 m²) aan de voorzijde van de woning heeft een laminaat vloer, behang wandafwerking en spuitwerk plafond.
De tweede slaapkamer (ruim 8,5 m²) aan de achterzijde van de woning heeft een laminaat vloer, behang wandafwerking en spuitwerk plafond.
De derde slaapkamer (ruim 8,5 m²) aan de achterzijde van de woning heeft een laminaat vloer, behang wandafwerking en spuitwerk plafond.
Tweede verdieping: de overloop heeft een vinyl vloer, spachtelputz wanden, de dakconstructie in het zicht en kleine bergzolder. De overloop biedt toegang tot de wasruimte, de inloopkast en de vierde slaapkamer.
De wasruimte (circa 2,5 m²) heeft een vinyl vloer, stucwerk wanden en de dakconstructie in het zicht. In de wasruimte zijn de CV-installatie (Nefit Proline, bouwjaar 2015) met hybride warmtepomp (Remeha Elga Ace, bouwjaar 2024) en mechanische ventilatie unit opgesteld. De wasruimte is eveneens voorzien van de aansluitingen voor de wasmachine en droger.
De inloopkast (circa 4,5 m²) aan de achterzijde van de woning heeft een vinyl vloer, stucwerk wanden en de dakconstructie in het zicht.
De vierde slaapkamer (ruim 13,5 m²) heeft een laminaat vloer, behang wandafwerking, de dakconstructie in het zicht, aan één zijde bergruimte onder het schuine dakvlak en airconditioning (geïnstalleerd in 2022). De vierde slaapkamer biedt middels een schuifpui toegang tot het dakterras.
Het fraaie dakterras (circa 15,5 m²) aan de voorzijde van de woning en op het zuiden gesitueerd is voorzien van betontegels en biedt een fraai uitzicht op de groenstrook, de woonwijk en agrarische landerijen.
Aanpandige hobbyruimte en berging
De aanpandige (voormalige) garage is momenteel opgedeeld in een berging en hobbyruimte. De berging (circa 8,5 m²) is bereikbaar middels een elektrische op afstand bedienbare sectionaaldeur en is voorzien van een betonnen vloer, gedeeltelijk stenen, gedeeltelijk gipsplaten gevels, gipsplaten plafond en wateraansluiting. De berging is onder andere ideaal voor het stallen van fietsen en/ of motoren. De berging biedt toegang tot de hobbyruimte.
De hobbyruimte (circa 13 m², circa 4,40 x 3,00 meter) heeft een pvc vloer, spachtelputz wanden en spuitwerk plafond en biedt toegang tot de achtertuin.
De (voormalige) garage is uiteraard op eenvoudige wijze weer geschikt te maken voor het stallen van een auto.
Tuin en verdere inrichting
Voor de garage is een oprit aanwezig.
De fraai aangelegde en onderhoudsvriendelijke achtertuin is voorzien van een terras, sierbestrating, sfeervol tweede vlonderterras aan de achterzijde van tuin, vijverpartij en plantenborders. De twee terrassen zorgen ervoor dat er optimaal genoten kan worden van de tuin.
Bijzonderheden
- Goed onderhouden en instapklare geschakelde vrijstaande woning;
- Sfeervolle en lichte woonkamer;
- Open keuken met complete keukeninrichting in hoek- en rechte opstelling;
- Moderne badkamer (gerealiseerd in 2025) met breed badkamermeubel met twee wastafels, ruime inloopdouche en designradiator;
- Er zijn vier slaapkamers en een inloopkast aanwezig;
- De eerste slaapkamer is voorzien van rolluiken;
- De vierde slaapkamer op de tweede verdieping is voorzien van airconditioning (geïnstalleerd in 2022);
- De woning is volledig geïsoleerd en voorzien van kunststof kozijnen met draai-/ kiepsysteem en HR++ beglazing en heeft een energielabel A;
- In 2024 is een hybride warmtepomp geïnstalleerd;
- De woning is voorzien van een glasvezelaansluiting;
- Fraai aangelegde en onderhoudsvriendelijke achtertuin met twee terrassen;
- Aanpandige (voormalige) garage met daarvoor een oprit. Momenteel is de (voormalige) garage opgedeeld in een berging en hobbyruimte;
- De woning heeft een mooie ligging in een rustige, centrale en kindvriendelijke woonwijk aan de rand van het dorp met een fraai uitzicht op een groenstrook met speeltuintje.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 515.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.679
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, geschakelde woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1998
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 140 m²
- Overige inpandige ruimte
- 9 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 16 m²
- Perceel
- 223 m²
- Inhoud
- 455 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, rolluiken, en schuifpui
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit Proline (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Kadastrale gegevens
- WOENSDRECHT C 2253
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 223 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 86 m² (9,00 meter diep en 9,50 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noorden
- Balkon/dakterras
- Dakterras aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Aangebouwde stenen berging
- Voorzieningen
- Elektra en stromend water
Garage
- Soort garage
- Niet aanwezig, wel mogelijk
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
1.540x
Bekeken
17x
Bewaard
26-5-2026
Op Funda
Buurt

Hoogerheide
Hoogerheide- Inwoners
- 5.980
- Gezin met kinderen
- 30%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.416
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




