Laat je verrassen door de ruimte en afwerking die dit appartement je te bieden heeft! Het appartement is gelegen op de derde en vierde woonlaag en heeft vrij uitzicht op het openbaar groen. In de kelder bevindt zich een royale berging. Op steenworp afstand is het Zuiderpark gelegen met daarachter de Hoogeveense Vaart.
Voorzieningen als winkels, gezondheidscentrum, scholen, sportverenigingen, kerken, etc. bevinden zich op loop-/fietsafstand.
Het appartement is uniek in zijn soort doordat het in de afgelopen jaren geheel is gemoderniseerd (onder andere een nieuwe keuken, nieuwe badkamer, nieuwe vloeren, nieuw toilet, nieuwe cv-ketel, vaste trap, etc.) en de eerste verdieping is de kers op de taart. De eerste verdieping is te bereiken middels vaste trap waar een zeer royale slaapkamer met inloopkledingkast is gerealiseerd.
INDELING
Hal/entree met vaste trap naar de eerste verdieping, moderne keuken met toegang tot het balkon (de keuken is voorzien van volledige inbouwapparatuur), actuele badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel en design-radiator, 2 slaapkamers, moderne toiletruimte met hangend toilet, zeer royale woonkamer (32 m²) met laminaatvloer. Vanuit de woonkamer is er toegang naar het tweede royale balkon die op het westen is gelegen.
Eerste verdieping: overloop met dakraam, CV-ruimte, bergruimte, wasmachine aansluiting, zeer royale slaapkamer met toegang tot de inloop-kleding-kast.
Bijzonderheden:
- Woonoppervlakte 103 m².
- Bouwjaar 1961.
- Verwarming en warm water middels c.v. combiketel (Vaillant 2016).
- Actieve VvE, bijdrage € 115,- per maand.
- Buitenschilderbeurt uitgevoerd in mei 2026.
- Intercom-installatie aanwezig.
- Voldoende parkeerruimte aanwezig.
- Energielabel C.
- Ruime berging in de kelder.
- Mogelijkheid om pelletkachel te plaatsen.
- Aanvaarding kan snel !
Kortom, een volledig actueel appartement die absoluut een bezichtiging waard is !