Verkocht onder voorbehoud
Hendrik Radijsstraat 107906 CM HoogeveenZuid
€ 489.500 k.k.
- 142 m²wonen
- 230 m²perceel
- 4slaapkamers
- Aenergielabel
BlikvangerRuime 2-1 kap met erker, uitbouw en uitzicht op speeltuin!
Omschrijving
Aan een rustige straat nabij het centrum van Hoogeveen staat deze geschakelde twee-onder-een-kapwoning met aangebouwde garage en een zonnige tuin. De woning is gebouwd in 2003 en door de jaren heen op diverse punten gemoderniseerd en uitgebouwd. In 2019 is de woning uitgebouwd, waardoor de bijkeuken is betrokken bij de woonkeuken en er een directe doorgang naar de garage (nu in gebruik als berging) is ontstaan. De ligging aan de voorzijde met uitzicht op de speeltuin van de basisschool zorgt voor een open en levendig straatbeeld, terwijl de achterzijde veel privacy biedt.
Indeling
Via de hal/entree zijn de meterkast, het toilet en de woonkamer bereikbaar. Het toilet is in 2021 volledig vernieuwd en voorzien van een luxe spoeltoilet met afstandsbediening. De woonkamer heeft aan de voorzijde een erker en aan de tuinzijde uitslaande tuindeuren, wat zorgt voor veel lichtinval en een prettige verbinding met de tuin. Daar bevindt zich de open woonkeuken, die door de uitbouw in 2019 royaal van opzet is. De voormalige bijkeuken is hierbij betrokken, waardoor een ruime leefkeuken is ontstaan. Vanuit de woonkeuken is er directe toegang tot de garage.
Op de eerste verdieping bevindt zich een overloop met drie slaapkamers, alle slaapkamers zijn uitgevoerd met laminaatvloerafwerking. De badkamer is in 2021 gerenoveerd en uitgevoerd met een ligbad, ruime douchehoek met glazenwanden, wastafelmeubel en een luxe spoeltoilet met afstandsbediening.
De tweede verdieping is via een vaste trap bereikbaar en biedt een ruime zolderverdieping met opstelplaats voor de cv-installatie, mechanische ventilatie, 1 omvormer en de witgoedopstelling. Vanaf de overloop is de grote slaapkamer van deze verdieping bereikbaar.
Tuin & ligging
De achtertuin is gelegen op het zuiden en beschikt over een overkapping die in 2016 is geplaatst, waardoor er een fijne plek is ontstaan om beschut buiten te zitten. De tuin biedt voldoende privacy en sluit direct aan op de woonkeuken en woonkamer. De ligging aan de voorzijde met uitzicht op de speeltuin van de basisschool geeft een ruimtelijk gevoel en maakt de woning bijzonder geschikt voor gezinnen.
Voorzieningen & bereikbaarheid
De woning ligt in een rustige woonstraat zonder doorgaand verkeer, op korte afstand van het centrum van Hoogeveen. Winkels, scholen, openbaar vervoer en overige dagelijkse voorzieningen zijn goed bereikbaar. Ook de uitvalswegen richting de A28 en A37 zijn snel te bereiken, waardoor omliggende plaatsen eenvoudig toegankelijk zijn.
Bijzonderheden
- Uitbouw gerealiseerd in 2019, bijkeuken betrokken bij woonkeuken
- Directe doorgang van woonkeuken naar garage
- Badkamer gerenoveerd in 2021
- Toilet vernieuwd in 2021
- Buitenschilderwerk bijgewerkt in 2025
- Overkapping in de achtertuin geplaatst in 2016
- Energielabel A
Een comfortabele en ruime gezinswoning op een rustige, centrale locatie in Hoogeveen. De woning combineert een royale woonkeuken, vier slaapkamers met uitbreidingsmogelijkheden en een zonnige tuin met overkapping. Dankzij de ligging nabij voorzieningen en het open uitzicht aan de voorzijde is dit een fijne plek voor wie prettig en ruim wil wonen in een kindvriendelijke omgeving.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Oorspronkelijke vraagprijs
- € 500.000 kosten koper
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 489.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.447
- Status
- Verkocht onder voorbehoud
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2003
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Schilddak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 142 m²
- Overige inpandige ruimte
- 25 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 5 m²
- Externe bergruimte
- 15 m²
- Perceel
- 230 m²
- Inhoud
- 610 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, TV kabel, en zonnepanelen
- Cv-ketel
- Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2003, eigendom)
Kadastrale gegevens
- HOOGEVEEN I 4528
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 230 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 44 m² (7,06 meter diep en 5,15 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
Populariteit
7.270x
Bekeken
43x
Bewaard
15-1-2026
Op Funda
Buurt

Zuid
Hoogeveen- Inwoners
- 6.200
- Gezin met kinderen
- 27%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.148
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.