Leeuwerik (Bouwnr. 12)4223 ME HoornaarHoornaar-Dorp

Kaart
  • 243 m²
  • 3
  • A+++
Wat worden mijn maandlasten?

Bekijk alle 4 beschikbare woningen van dit type in project

De Vogelhof

Omschrijving

Het is royaal wonen in woningtype Leeuwerik. Deze vier tweekappers liggen prachtig aan de rand van de buurt, met groen rondom en het water dichtbij. Dat geeft je een vrij gevoel en een rustige, landelijke woonbeleving. Met een brede tuin op het zuiden, een inpandige berging, oprit en zijentree is het woonplezier helemaal compleet. Met circa 176 m2 gebruiksoppervlakte en hoge plafonds is dit een woning met volop leefruimte. Op de begane grond is alle ruimte voor een fijne zithoek en een open keuken als hart van het huis. Op de eerste verdieping zijn standaard drie slaapkamers en een ruime badkamer aanwezig. De grote zolder geeft alle vrijheid voor nog een slaapkamer, een werkplek of een plek om te ontspannen. De Leeuwerik is daarmee een heerlijk huis voor wie ruim, comfortabel én groen wil wonen. Kenmerken - Gebruiksoppervlakte ca. 176 m² waarvan ca. 22 m² inpandige bergruimte - 2 woonlagen en een zolderverdieping - 3 slaapkamers - Extra hoge plafonds van ruim 2.70 m voor een ruimtelijk gevoel - Voor- en achtertuin op het zuiden - Parkeren op eigen perceel

Kenmerken

Overdracht

Aangeboden sinds
Aanvaarding
In overleg
Vraagprijs
€ 799.500 vrij op naam
Vraagprijs per m²
€ 4.543
Status
Beschikbaar

Bouw

Soort woonhuis
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Soort bouw
Nieuwbouw
Bouwjaar
2027
Soort dak
Zadeldak
Keurmerken
Woningborg Garantiecertificaat

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
ca. 176 m²
Perceel
243 m²
Inhoud
663 m³

Indeling

Aantal kamers
4 kamers (3 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer
Badkamervoorzieningen
Douche, toilet, en wastafel
Aantal woonlagen
2 woonlagen en een zolder

Oppervlakte
243 m²

Buitenruimte

Ligging
Beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht

Bergruimte

Schuur/berging
Inpandig

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Op eigen terrein

Populariteit

0x

Bekeken

0x

Bewaard

21-5-2026

Op Funda

Buurt

Hoornaar-Dorp

Hoornaar
Inwoners
1.660
Gezin met kinderen
40%
Gem. vraagprijs / m²
€ 3.968

Ontdek de buurt

Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?

Bekijk buurtinzichten

Wil je dit huis niet vergeten?

Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.